رفتن به مطلب

افزونه خودکار ارسال مطالب سایت های دیگر

پست های پیشنهاد شده

افزونه ارسال خودکار مطالب سایت های دیگه هست . من زیاد جستجو کردم همه میگفتن بعضیا مشکل دارن میخواستم اگه کسی بدون مشکل دارشو داره لینکشو + آموزششو بذاره بازم ممنون

لینک به ارسال

feedwordpress بهترین افزونه است و تنظیماتی نباز داره که براش کافیه این آموزش رو با دقت بخونید

[sharedmedia=tutorials:tutorials:157]

[sharedmedia=tutorials:tutorials:267]

لینک به ارسال

قبل از این من چند تا افزونه نصب کرده بودم اما توی سایت نشون داده نمیشد نمیدونم مشل از چی هست . بعد این که من میخوام این ارسال خودکار مطالب از سایت های دیگه مثل این سایت باشه http://www.khabarpu.com/ . حالا مثلا یه بلوک داخل سایت درست کنیم و اسمشو بذاریم خبر های ورزشی و خبرهای ورزشی که از سایت های دیگه میگیریم بیاد توی همین بلوک که نشون بده منبع خبر کدوم سایته و چه زمانی انتشار یافته .. من تازه عضو وردپرس شدم و برای اولین بار هم دانلود کردم ونصب کردم و نصب افرونه رو بلد نیستم ( همین که برای اولین برا نصب کردم و مشکلی پیش نیومد فکر کنم خیلیه اخه خیلیا برای اولین بار با مشکلات زیادی رو به رو میشوند)

ویرایش شده توسط ssll
لینک به ارسال

قبل از این من چند تا افزونه نصب کرده بودم اما توی سایت نشون داده نمیشد نمیدونم مشل از چی هست . بعد این که من میخوام این ارسال خودکار مطالب از سایت های دیگه مثل این سایت باشه http://www.khabarpu.com/ . حالا مثلا یه بلوک داخل سایت درست کنیم و اسمشو بذاریم خبر های ورزشی و خبرهای ورزشی که از سایت های دیگه میگیریم بیاد توی همین بلوک که نشون بده منبع خبر کدوم سایته و چه زمانی انتشار یافته .. من تازه عضو وردپرس شدم و برای اولین بار هم دانلود کردم ونصب کردم و نصب افرونه رو بلد نیستم ( همین که برای اولین برا نصب کردم و مشکلی پیش نیومد فکر کنم خیلیه اخه خیلیا برای اولین بار با مشکلات زیادی رو به رو میشوند)

سلام ؛ همین افزونه ای که اقای فخار معرفی کردند بهترین هست ....

روش کار هم اینطوری هست که بعد از وارد کردن فید در قسمت نتظیمات ، هر بخشی که میخاید خبر درش پست شه رو بهش میدید ؛ بعد میاید اون دسته رو در صفحه اول نشون میدید ..

مثلا : اگه خبر های سیاسی سایت خبرآنلاین رو میخاید یه دسته تو سایتتون به اسم "سیاسی" درست کنید و اون رو در صفحه اول نشون بدید ...

لینک به ارسال

یه سوال جالب برام پیش اومده که اگه این سایت های زحمت کش تعطیل بشن بعد این کپی کارا میخوان چیکار کنن؟

اصلا خودم هم نمیدونم چرا زحمت میکشن!!بیان یه سایت بزن و شروع کنن به کپی کاری که خیلی خوب جواب میده مفتی مفتی صاحب سایت پر مطلب میشن.

ای..........

لینک به ارسال

سلام ؛ همین افزونه ای که اقای فخار معرفی کردند بهترین هست ....

روش کار هم اینطوری هست که بعد از وارد کردن فید در قسمت نتظیمات ، هر بخشی که میخاید خبر درش پست شه رو بهش میدید ؛ بعد میاید اون دسته رو در صفحه اول نشون میدید ..

مثلا : اگه خبر های سیاسی سایت خبرآنلاین رو میخاید یه دسته تو سایتتون به اسم "سیاسی" درست کنید و اون رو در صفحه اول نشون بدید ...

بعد اون وقت جلوی خبر منتشر شده مینویسه منبع و زمان انتشار مثلا یک دقیقه پیش؟

لینک به ارسال

دوست عزیز چیزی که شما می خواین براحتی و به طور کامل با وردپرس فابل پیاده سازی است. تو همین انجمن سرچ کنید برای زمان انتشار مطلب بصورتی که میخواین هم تاپیک وجود داره.

لینک به ارسال

در ادامه صحبت دوستم ؛ بله باید کمی حوصله و وقت داشه باشید (کلا کاره زیادی نیست )

برای نمایش منبع :

منبع : <a href="<?php echo $syndication_permalink;?>"><?php echo $syndication_source; ?> </a><br />

نمایش تاریخ :

این کد در فانکیشن :

//add_filter('the_time', 'timeago');
function timeago(){
global $post;
$date = $post->post_date;
$time = get_post_time('G', true, $post);
$time_diff = time() - $time;
if( $time_diff > 0 && $time_diff < 24*60*60 )
$display = farsi_num(sprintf( __('%s ago'), human_time_diff( $time ) ));
else{
the_time();
//$display = date(get_option('date_format'), strtotime($date) );
}
return $display;
}

و این کد در جایی که میخواید تاریخ نمایش داده بشه :

<?php echo timeago(); ?>

لینک به ارسال

ممنون عزیز اون کدی که برای نمایش منبع دادین رو توی قالب بریزم دیگه درسته؟ اما جاشو نمیدونم میشه دقیق بگید البته مال تاریخ هم بگید؟ منظور از تاریخ تاریخ شمسی یا میلادی هست یا منظورتون این هست مثلا مینویسه 10 دقیقه پیش؟ بعد یه سوال داشتم این هست که وقتی روی خبر کلیک میکنی میره صفحه بعدی اما خبر کامل رو نشون نمیده امکانش هست نشون بده؟ اگه نیست ایا این امکانش هست وقتی روی خبر کلیک و میره صفحه بعدی , و توی صفحه بعدی مثلا بنویسه مشاهده متن کامل از سایت منبع؟

لینک به ارسال

ممنون عزیز اون کدی که برای نمایش منبع دادین رو توی قالب بریزم دیگه درسته؟ اما جاشو نمیدونم میشه دقیق بگید البته مال تاریخ هم بگید؟ منظور از تاریخ تاریخ شمسی یا میلادی هست یا منظورتون این هست مثلا مینویسه 10 دقیقه پیش؟ بعد یه سوال داشتم این هست که وقتی روی خبر کلیک میکنی میره صفحه بعدی اما خبر کامل رو نشون نمیده امکانش هست نشون بده؟ اگه نیست ایا این امکانش هست وقتی روی خبر کلیک و میره صفحه بعدی , و توی صفحه بعدی مثلا بنویسه مشاهده متن کامل از سایت منبع؟

باید در حلقه پست قرار بدید

خوب بستگی داره کجا بخواید زمان رو نشون بدید ؛ هرجا خواستتید <?php echo timeago(); ?> رو قرار بدید

اون کد اول (نمایش منبع) لینک رو ارجاع میده به متن خبر اصلی در سایت منبع

لینک به ارسال

بعد یه چیز دیگه الان این اخبار داخل صفحه اصلی نشون داده میشه من میخوام داخل یه ابزارک نشون داده بشه و در دراخل ابزارک به این صورت باشه مثل عکس زیر

post-3832-0-41969400-1382525419_thumb.jp

ویرایش شده توسط ssll
لینک به ارسال

بعد یه چیز دیگه الان این اخبار داخل صفحه اصلی نشون داده میشه من میخوام داخل یه ابزارک نشون داده بشه و در دراخل ابزارک به این صورت باشه مثل عکس زیر

به صورت یه دسته در صفحه اول ... !

با کمی دادن استایل و تغیر مثل اون عکس میشه ...

<div class="myCatsi">
<h3 class="frontsi">سیاسی</h3>
<div class="myCat2">
<?php
query_posts('cat=9&showposts=7&offset=1');
if(have_posts()): while(have_posts()): the_post();
?>
<a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></div>
<?php echo timeago(); ?>
<a href="<?php echo $syndication_permalink;?>"><?php echo $syndication_source; ?> </a><br />
<?php
endwhile; endif;
wp_reset_query();
?>
</div></div></div>

لینک به ارسال

( یه چیزی بگم واقعا وردپرس خیلی عالیه . من قبلا نیوک بودم اونجا دیگه خیلی سوت و کوره ولی اینجا واقعا عالیه . خوشم اومده از اینجا) بازم میگم من تازه وارد و تقریبا هیچی نمیدونم ( چون تا حالا با وردپرس کار نکردم . پس باید یه دسته درست کنم درسته؟ بعد این کد رو داخل استاتیل بذارم؟ کجای استاتیل قالبم؟ بعد میخوام مثل همون عکس فقط تعداد مشخصی خبر رو نشون بده مثلا 10 تا بعد اگه بشه زیر اخرین خبر نوشته بشه مشاهده کامل خبر های سیاسی بعد روش کلیک کنی و همه خبر ها رو داخل صفحه جدید نشون بده البته چون همه خبر ها داخل یه صفحه نشون داده نمیشه به نظرم باید اونجا صفحه بندی بشه . فقط میخوام اینجوری بشه اگه قدم به قدم آموزشش رو بدین خیلی ممنون میشم

ادرس سایتم رو میذارم تا بهتر تر متوجه بشید و بگید چیکار کنم . بعد من یه فید درست کردم و یه گذاشتم داخل یه دسته ولی نمیدونم چرا خبر های دسته با خبر های صفحه اول سایت فرق میکنه. بعد یه مشکل دیگه هست وقتی روی لینک خبر کلیک میکنی و میرخ صفحه بعد متن کامل خبر رو نشون نمیده . ادرس سایت: http://www.ssl4.ir

ویرایش شده توسط ssll
لینک به ارسال

به صورت یه دسته در صفحه اول ... !

با کمی دادن استایل و تغیر مثل اون عکس میشه ...

<div class="myCatsi">
<h3 class="frontsi">سیاسی</h3>
<div class="myCat2">
<?php
query_posts('cat=9&showposts=7&offset=1');
if(have_posts()): while(have_posts()): the_post();
?>
<a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></div>
<?php echo timeago(); ?>
<a href="<?php echo $syndication_permalink;?>"><?php echo $syndication_source; ?> </a><br />
<?php
endwhile; endif;
wp_reset_query();
?>
</div></div></div>

این کد رو کجا قرار بدم؟

لینک به ارسال

این کد رو کجا قرار بدم؟

در فایل sidebar.php اگر می خواهید در ابزارک دیده شود و الا در هرجایی که دوست داشتید دیده شود

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...
در در 10/23/2013 at 05:26، imanfakhar گفته است :

feedwordpress بهترین افزونه است و تنظیماتی نباز داره که براش کافیه این آموزش رو با دقت بخونید

[sharedmedia=tutorials:tutorials:157]

[sharedmedia=tutorials:tutorials:267]

سلام چطور میشه این اموزش ها رو دید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...