• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
آریارامن

سوال از تغییر جداول دیتابیس با Better WP Security

6 پست در این موضوع قرار دارد

درود به همه

من با این افزونه پیشوند جداول دیتابیس رو تغییر دادم.حالا یک سوال یرای من پیش اومده که آیا غیر از این قسمت در جای دیگر هم تغییراتی رو ایجاد میکنه که همراه با تغییر پیشوند جداول باشه؟

من هر وقت میخوام از وردپرسم پشتیبان بگیرم فقط از فایل upload در wp-contact پشتیبان میگیرم به همراه دیتابیس.

سوال من اینه که اگر تغییراتی در جای دیگری اعمال کرده من اون فایلهارو هم پشتیبان گیری کنم.

یک سوال دیگر: تغییر نام فایل wp-contact که در config.php هم تغییر ایجاد میکنه در بروزرسانی وردپرس باعث مشکل نمیشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اول اینکه wp-contact نیست و wp-content هست .

خیر . تغییر پسوند جدول دیتابیس تغییر دیگه ای ایجاد نمیکنه ... فقط وقتی خواستید جداول رو در یک وردپرس جدید وارد کنید ، باید پیشوند ها یکی باشه .

تغییر نام پوشه هم مشکلی فک نکنم ایجاد کنه ... در به روزرسانی ها بیشتر فایل wp-admin فک کنم تغییر میکنه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورم دقیقا همین بود.امپورت کردن در یک وردپرس جدید باید چطور باشه؟

اگه امکان داره در موردش توضیح بدید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر وردپرس دیگه رو جدید نصب میکنید باید در هنگام نصب پیشوند جداول رو همون پیشوند جداول قدیمی بذارید ... یا اینکه در ورپرس جدید اگه از قبل نصب شده پیشوند جداول رو عوض کنید و بعد ایمپورت کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

اگر بعد از نصب وردپرس جدید کل محتویات دیتابیسش رو دراپ کنم و پشتیبان دیتابیس قدیمی خودمو وارد کنم؟

ویرایش شده در توسط آریارامن
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه ولی امکانش هس مشکل ایجاد کنه ... بهتر همونه که پیشوند ها رو ست کنید با هم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری