رفتن به مطلب

سوال از تغییر جداول دیتابیس با Better WP Security

پست های پیشنهاد شده

درود به همه

من با این افزونه پیشوند جداول دیتابیس رو تغییر دادم.حالا یک سوال یرای من پیش اومده که آیا غیر از این قسمت در جای دیگر هم تغییراتی رو ایجاد میکنه که همراه با تغییر پیشوند جداول باشه؟

من هر وقت میخوام از وردپرسم پشتیبان بگیرم فقط از فایل upload در wp-contact پشتیبان میگیرم به همراه دیتابیس.

سوال من اینه که اگر تغییراتی در جای دیگری اعمال کرده من اون فایلهارو هم پشتیبان گیری کنم.

یک سوال دیگر: تغییر نام فایل wp-contact که در config.php هم تغییر ایجاد میکنه در بروزرسانی وردپرس باعث مشکل نمیشه؟

لینک به ارسال

سلام

اول اینکه wp-contact نیست و wp-content هست .

خیر . تغییر پسوند جدول دیتابیس تغییر دیگه ای ایجاد نمیکنه ... فقط وقتی خواستید جداول رو در یک وردپرس جدید وارد کنید ، باید پیشوند ها یکی باشه .

تغییر نام پوشه هم مشکلی فک نکنم ایجاد کنه ... در به روزرسانی ها بیشتر فایل wp-admin فک کنم تغییر میکنه

لینک به ارسال

منظورم دقیقا همین بود.امپورت کردن در یک وردپرس جدید باید چطور باشه؟

اگه امکان داره در موردش توضیح بدید

لینک به ارسال

اگر وردپرس دیگه رو جدید نصب میکنید باید در هنگام نصب پیشوند جداول رو همون پیشوند جداول قدیمی بذارید ... یا اینکه در ورپرس جدید اگه از قبل نصب شده پیشوند جداول رو عوض کنید و بعد ایمپورت کنید

لینک به ارسال

اگر بعد از نصب وردپرس جدید کل محتویات دیتابیسش رو دراپ کنم و پشتیبان دیتابیس قدیمی خودمو وارد کنم؟

ویرایش شده توسط آریارامن
لینک به ارسال

میشه ولی امکانش هس مشکل ایجاد کنه ... بهتر همونه که پیشوند ها رو ست کنید با هم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...