رفتن به مطلب

عدم نمایش افزونه در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام من چند تا افزونه مثلا افزونه جلالی رو فعال کردم اما نمایش داده نمیشه . مشکل از چی هست

منظور تون از "نمایش داده نمیشه" دقیقاً چی هست ؟!

لینک به ارسال

منظور تون از "نمایش داده نمیشه" دقیقاً چی هست ؟!

خب مثلا افزونه جلالی رو فعال کردم . الان نباید تقویم رو توی سایت نشون بده؟ خب نشون نمیده

لینک به ارسال

خب مثلا افزونه جلالی رو فعال کردم . الان نباید تقویم رو توی سایت نشون بده؟ خب نشون نمیده

افزونه جلالی رو صرفاً برای نمایش تقویم در سایت تون نصب کردید ؟! :mellow:

افزونه جلالی برای فارسی سازی و تبدیل تاریخ میلادی به شمسی در وردپرس هست.

لینک به ارسال

افزونه جلالی رو صرفاً برای نمایش تقویم در سایت تون نصب کردید ؟! :mellow:

افزونه جلالی برای فارسی سازی و تبدیل تاریخ میلادی به شمسی در وردپرس هست.

ببخشید دوست عزیز گفتم که تازه وارد هستم فکر کردم تقویم رو هم باید نشون بده . ممنون
لینک به ارسال

ببخشید دوست عزیز گفتم که تازه وارد هستم فکر کردم تقویم رو هم باید نشون بده . ممنون

هر افزونه کدی داره که با گذاشتن اون توی قالبتون میتونید اون رو به نمایش بذارید - همونطور که دوست خوبمون آقا فرزاد عرض کردن ؛ افزونه ی جلالی برای فارسی کردن حروف و شمسی سازی تاریخ هست . برای تقویم میتونید توی مخزن وردپرس کلمه ی Calendar رو جستجو بزنید و با مشاهده ی افزونه ها هرکدوم رو که مایلید نصب کنید و با مراجعه به تب INSTALLATION کد اون رو که به صورت پی اچ پی هست کپی کنید و در هر جای قالب که مایلید برای نمایش به کار ببرید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...