• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
SAMAN...23

امارگیر گوگل

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام در یکی از تایپیک هیی که ایجاد کرده بودم به مشکل ورودی گوگل اشاره کرده بودم که با راهنمایی یکی از دوستان که گفتند شاید مشکل از امارگیر باشه امار رو چک کردم و به یه سوال برخورد کردم که شاید برای بقیه هم پیش اومده باشه

من الان از افزونه اماره استفاده می کنم با تبلیغاتی که کرده بودم امار واقعی بازدید سایت روزانه نزدیک به 2000 بازدید و 1000 ای پی بود ولی ورودی هایی که توی افزونه نمایش میداد فقط روزانه 1 تا 3 تا ورودی از گوگل نشون میداد که امروز تبلیغاتی که برای سایت کرده بودم رو برداشتم و الان هیچ تبلیغی از سایتم در هیچ سایت دیگری نیست اما یه چیز جالب وجود داره

اینکه با وجود اینکه تبلیغاتی که کرده بودم رو متوقف کردم بازدید از سایتم بدون هیچ تبلیغی روزانه تا 1000 بازدید و 500 ای پی بازدید دارم ولی افزونه اماره ورودی های گوگل رو همون یکی دو تا نشون میده.میخواستم یدونم کسی اطلاعی داره این یعنی چی؟یعنی ورودی های گوگلم بیشتره و نشون نمیده؟یا مشکل دیگه ای هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نخیر. بنده فکر می کنم ورودیه گوگل شما همین هست. اگه سایت به صورت صحیح سئو شده باشه ورودی گوگل بعد از حدود یک ماه میاد. و البته این مدت زمان به پست های سایت، بروز بودن، برچسب های صحیح و .... بستگی داره.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب شما اگر فکر میکنید ورودی گوگل بنده همین هست پس مقدار بازدیدی که دارم از کجا میاد؟یکی از دوستان گفته بود هر امارگیری احتمال داره مشکل داشته باشه و ورودی های گوگل را به صورت صحیح نشون نده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به احتمال زیاد مشکل از افزونست

شما افزونرو غیر فعال کنید و از یک آمارگیر مثل histats.com استفاده کنید نتیجرو مقایسه کنید با آمار افزونه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امتحان میکنم نتیجش رو در همین تایپیک اعلام میکنم ممنون داداش

از تمام دوستان و کسانی که در این انجمن فعالیت میکنن و مدیران انجمن هم تشکر میکنم چون خیلی از مشکلاتی که از پسش بر نمیام رو اینجا میشه حل کرد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امتحان کردم ولی مشکل از افزونه نیست.ظاهرا ورودی های گوگلم فقط یکی دوتا هست در حالی که بازدید هام روزی 1000 ای پی هست در عجبم والله.چه کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی همین انجمن در مورد سئو مباحث و آموزش های خوبی مطرح شدند که با مطالعه اونا میتونید سایتتون رو برای موتورهای جستجو بهینه و آماده کنید.

موفق باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری