رفتن به مطلب

امارگیر گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام در یکی از تایپیک هیی که ایجاد کرده بودم به مشکل ورودی گوگل اشاره کرده بودم که با راهنمایی یکی از دوستان که گفتند شاید مشکل از امارگیر باشه امار رو چک کردم و به یه سوال برخورد کردم که شاید برای بقیه هم پیش اومده باشه

من الان از افزونه اماره استفاده می کنم با تبلیغاتی که کرده بودم امار واقعی بازدید سایت روزانه نزدیک به 2000 بازدید و 1000 ای پی بود ولی ورودی هایی که توی افزونه نمایش میداد فقط روزانه 1 تا 3 تا ورودی از گوگل نشون میداد که امروز تبلیغاتی که برای سایت کرده بودم رو برداشتم و الان هیچ تبلیغی از سایتم در هیچ سایت دیگری نیست اما یه چیز جالب وجود داره

اینکه با وجود اینکه تبلیغاتی که کرده بودم رو متوقف کردم بازدید از سایتم بدون هیچ تبلیغی روزانه تا 1000 بازدید و 500 ای پی بازدید دارم ولی افزونه اماره ورودی های گوگل رو همون یکی دو تا نشون میده.میخواستم یدونم کسی اطلاعی داره این یعنی چی؟یعنی ورودی های گوگلم بیشتره و نشون نمیده؟یا مشکل دیگه ای هست؟

لینک به ارسال

نخیر. بنده فکر می کنم ورودیه گوگل شما همین هست. اگه سایت به صورت صحیح سئو شده باشه ورودی گوگل بعد از حدود یک ماه میاد. و البته این مدت زمان به پست های سایت، بروز بودن، برچسب های صحیح و .... بستگی داره.

لینک به ارسال

خوب شما اگر فکر میکنید ورودی گوگل بنده همین هست پس مقدار بازدیدی که دارم از کجا میاد؟یکی از دوستان گفته بود هر امارگیری احتمال داره مشکل داشته باشه و ورودی های گوگل را به صورت صحیح نشون نده

لینک به ارسال

به احتمال زیاد مشکل از افزونست

شما افزونرو غیر فعال کنید و از یک آمارگیر مثل histats.com استفاده کنید نتیجرو مقایسه کنید با آمار افزونه

لینک به ارسال

امتحان میکنم نتیجش رو در همین تایپیک اعلام میکنم ممنون داداش

از تمام دوستان و کسانی که در این انجمن فعالیت میکنن و مدیران انجمن هم تشکر میکنم چون خیلی از مشکلاتی که از پسش بر نمیام رو اینجا میشه حل کرد

لینک به ارسال

توی همین انجمن در مورد سئو مباحث و آموزش های خوبی مطرح شدند که با مطالعه اونا میتونید سایتتون رو برای موتورهای جستجو بهینه و آماده کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...