• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
Milad Rafi

درخواست افزونه ایجاد فرم به صورت خاص

12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

به یه افزونه ی نیاز دارم که باش 30 تا سوال توی سایتم قرار بدم و شخص مورد نظرم بیاد و جواب سوال هارو بده

اگه افزونه ای باشه که فرم را فقط برای شخص مورد نظرم نشون بده بهتر هست .به صورتی که مثلا برای هر فرم سوالات یه یوزر و پسورد افزونه بده و به شخص مورد نظرم بدم و با وارد کردن اون یوزر و پس فرم مخصوص خودش نمایش داده بشه براش , بهتره و اما اگه چنین افزونه ای هم نیست یه افزونه خوب برای این که این سوالات رو بتونم داخل سایت قرار بدم بم معرفی کنید .درضمن نمیخوام مثل اکثر افزونه های موجود فرم را برام ایمیل کنه و میخوام داخل خود پنل مدیریت نمایش بده و بعد بتونم راحت منتشرش کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اپ :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون

افزونه فارسی برای این کار موجود نیست؟

این افزونه هارو مشاهده کردم مثل این که جوابشون چند گزینه ای هست .ولی من به چیزی نیاز دارم که پاسخش تشریحی باشه

ویرایش شده در توسط ℳIℒȺD
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میتونید از gravity forms استفاده کنید و فیلدهاتون رو به صورت text تنظیم کنید ،‌ اطلاعاتی که کاربر مینویسه ،‌در سایت شما ذخیره میشه .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهترین افزونه که فارسی هم است دستوراتی شرطی و خلاصه هرچی بخوای توش هست قابلیت پاسخ خودکار ذخیره تو دیتابیس و نمایش تو پیشخوان و یا ایمیل آپلود و.... و تازه برا ساخت نیازی به کد نویسی مثل فرمساز 7 نیست

qu form

از وردپرس 98 میتونی بخری من دارم راضیم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میتونید از gravity forms استفاده کنید و فیلدهاتون رو به صورت text تنظیم کنید ،‌ اطلاعاتی که کاربر مینویسه ،‌در سایت شما ذخیره میشه .

میشه یه مقداردرمورد کار با این افزونه توضیح بدین

نصبش کردم هیچیزی به پنل وردپرس اظافه نشد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

gravity form فکر می کنم خیلی وقته که نسخه رایگان نداره اما add-on های رایگان داره

در کل شما میخواین برگه ایی با تعدادی سوال ایجاد کنید که هم رمز دار باشه و هم قابلیت نمره دهی آنلاین داشته باشه و هم برای هر یوزر و یا هر گروه از یوزر ها یک سری سوال نمایش بده؟

اگر بله که بخش طراحی سوال و نمره دهی آنلاینش یه مسئله میشه - بخش رمزدار کردنش هم میشه از role - scoper ها برای تعریف گروه های دانش آموزی استفاده کرد برای دسترسی - خیلی ماه ها قبل در یه تاپیک نحوه ایجاد مدرسه آنلاین رو آورده بودم که بگردید اگه پیداش کردید به دردتون شاید بخوره

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه یه مقداردرمورد کار با این افزونه توضیح بدین

نصبش کردم هیچیزی به پنل وردپرس اظافه نشد

کار باهاش راحته ،‌ اول از این صفحه آخرین نسخش رو دانلود و نصب کنید . بعد از این که فعالش کردید ،‌ توی داشبورد وردپرس گزینه ای به نام forms اضافه میشه . بعد از این که forms رو زدید ،‌روی new form کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده رو وارد کنید . حالا باید فیلدهای فرمتونو بسازید . چون میخواید جوابایی که کاربراتون میدن تشریحی باشه ،‌ پس بهتره نوع فیلدتون رو روی paragraph یا single line text ببرید . عکس زیرو ببینید :

ashampoo-snap-2013-10-24-14h20m07s-001.jpg

ویرایش شده در توسط Morteza
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

gravity form فکر می کنم خیلی وقته که نسخه رایگان نداره اما add-on های رایگان داره

در کل شما میخواین برگه ایی با تعدادی سوال ایجاد کنید که هم رمز دار باشه و هم قابلیت نمره دهی آنلاین داشته باشه و هم برای هر یوزر و یا هر گروه از یوزر ها یک سری سوال نمایش بده؟

اگر بله که بخش طراحی سوال و نمره دهی آنلاینش یه مسئله میشه - بخش رمزدار کردنش هم میشه از role - scoper ها برای تعریف گروه های دانش آموزی استفاده کرد برای دسترسی - خیلی ماه ها قبل در یه تاپیک نحوه ایجاد مدرسه آنلاین رو آورده بودم که بگردید اگه پیداش کردید به دردتون شاید بخوره

برای مدرسه نمیخوام

یه سری سوال هست که به مدیران موفق اینترنتی میخوام بدم که اونا جواب بدن

کار باهاش راحته ،‌ اول از این صفحه آخرین نسخش رو دانلود و نصب کنید . بعد از این که فعالش کردید ،‌ توی داشبورد وردپرس گزینه ای به نام forms اضافه میشه . بعد از این که forms رو زدید ،‌روی new form کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده رو وارد کنید . حالا باید فیلدهای فرمتونو بسازید . چون میخواید جوابایی که کاربراتون میدن تشریحی باشه ،‌ پس بهتره نوع فیلدتون رو روی paragraph یا single line text ببرید . عکس زیرو ببینید :

ممنون

فقط یه سوال

چجوری فرم رو داخل یه پست سایت نشون بدم؟

ویرایش شده در توسط ℳIℒȺD
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

فقط یه سوال

چجوری فرم رو داخل یه پست سایت نشون بدم؟

بعد از این که فرمتونو با نام دلخواهتون ذخیره کردین ،‌ یه دکمه به نام add form به ویرایشگر برگه ها و نوشته ها اضافه میشه . این عکس بهتون کمک میکنه :

ashampoo-snap-2013-10-24-15h11m55s-002.jpg

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز بحث و لینک دادن به دانلود افزونه های پولی ممنوع هست

لطفا قوانین رو مطالعه و رعایت کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری