رفتن به مطلب

درخواست افزونه ایجاد فرم به صورت خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

به یه افزونه ی نیاز دارم که باش 30 تا سوال توی سایتم قرار بدم و شخص مورد نظرم بیاد و جواب سوال هارو بده

اگه افزونه ای باشه که فرم را فقط برای شخص مورد نظرم نشون بده بهتر هست .به صورتی که مثلا برای هر فرم سوالات یه یوزر و پسورد افزونه بده و به شخص مورد نظرم بدم و با وارد کردن اون یوزر و پس فرم مخصوص خودش نمایش داده بشه براش , بهتره و اما اگه چنین افزونه ای هم نیست یه افزونه خوب برای این که این سوالات رو بتونم داخل سایت قرار بدم بم معرفی کنید .درضمن نمیخوام مثل اکثر افزونه های موجود فرم را برام ایمیل کنه و میخوام داخل خود پنل مدیریت نمایش بده و بعد بتونم راحت منتشرش کنم

لینک به ارسال

ممنون

افزونه فارسی برای این کار موجود نیست؟

این افزونه هارو مشاهده کردم مثل این که جوابشون چند گزینه ای هست .ولی من به چیزی نیاز دارم که پاسخش تشریحی باشه

ویرایش شده توسط ℳIℒȺD
لینک به ارسال

میتونید از gravity forms استفاده کنید و فیلدهاتون رو به صورت text تنظیم کنید ،‌ اطلاعاتی که کاربر مینویسه ،‌در سایت شما ذخیره میشه .

لینک به ارسال

بهترین افزونه که فارسی هم است دستوراتی شرطی و خلاصه هرچی بخوای توش هست قابلیت پاسخ خودکار ذخیره تو دیتابیس و نمایش تو پیشخوان و یا ایمیل آپلود و.... و تازه برا ساخت نیازی به کد نویسی مثل فرمساز 7 نیست

qu form

از وردپرس 98 میتونی بخری من دارم راضیم

لینک به ارسال

میتونید از gravity forms استفاده کنید و فیلدهاتون رو به صورت text تنظیم کنید ،‌ اطلاعاتی که کاربر مینویسه ،‌در سایت شما ذخیره میشه .

میشه یه مقداردرمورد کار با این افزونه توضیح بدین

نصبش کردم هیچیزی به پنل وردپرس اظافه نشد

لینک به ارسال

gravity form فکر می کنم خیلی وقته که نسخه رایگان نداره اما add-on های رایگان داره

در کل شما میخواین برگه ایی با تعدادی سوال ایجاد کنید که هم رمز دار باشه و هم قابلیت نمره دهی آنلاین داشته باشه و هم برای هر یوزر و یا هر گروه از یوزر ها یک سری سوال نمایش بده؟

اگر بله که بخش طراحی سوال و نمره دهی آنلاینش یه مسئله میشه - بخش رمزدار کردنش هم میشه از role - scoper ها برای تعریف گروه های دانش آموزی استفاده کرد برای دسترسی - خیلی ماه ها قبل در یه تاپیک نحوه ایجاد مدرسه آنلاین رو آورده بودم که بگردید اگه پیداش کردید به دردتون شاید بخوره

لینک به ارسال

میشه یه مقداردرمورد کار با این افزونه توضیح بدین

نصبش کردم هیچیزی به پنل وردپرس اظافه نشد

کار باهاش راحته ،‌ اول از این صفحه آخرین نسخش رو دانلود و نصب کنید . بعد از این که فعالش کردید ،‌ توی داشبورد وردپرس گزینه ای به نام forms اضافه میشه . بعد از این که forms رو زدید ،‌روی new form کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده رو وارد کنید . حالا باید فیلدهای فرمتونو بسازید . چون میخواید جوابایی که کاربراتون میدن تشریحی باشه ،‌ پس بهتره نوع فیلدتون رو روی paragraph یا single line text ببرید . عکس زیرو ببینید :

ashampoo-snap-2013-10-24-14h20m07s-001.jpg

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

gravity form فکر می کنم خیلی وقته که نسخه رایگان نداره اما add-on های رایگان داره

در کل شما میخواین برگه ایی با تعدادی سوال ایجاد کنید که هم رمز دار باشه و هم قابلیت نمره دهی آنلاین داشته باشه و هم برای هر یوزر و یا هر گروه از یوزر ها یک سری سوال نمایش بده؟

اگر بله که بخش طراحی سوال و نمره دهی آنلاینش یه مسئله میشه - بخش رمزدار کردنش هم میشه از role - scoper ها برای تعریف گروه های دانش آموزی استفاده کرد برای دسترسی - خیلی ماه ها قبل در یه تاپیک نحوه ایجاد مدرسه آنلاین رو آورده بودم که بگردید اگه پیداش کردید به دردتون شاید بخوره

برای مدرسه نمیخوام

یه سری سوال هست که به مدیران موفق اینترنتی میخوام بدم که اونا جواب بدن

کار باهاش راحته ،‌ اول از این صفحه آخرین نسخش رو دانلود و نصب کنید . بعد از این که فعالش کردید ،‌ توی داشبورد وردپرس گزینه ای به نام forms اضافه میشه . بعد از این که forms رو زدید ،‌روی new form کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده رو وارد کنید . حالا باید فیلدهای فرمتونو بسازید . چون میخواید جوابایی که کاربراتون میدن تشریحی باشه ،‌ پس بهتره نوع فیلدتون رو روی paragraph یا single line text ببرید . عکس زیرو ببینید :

ممنون

فقط یه سوال

چجوری فرم رو داخل یه پست سایت نشون بدم؟

ویرایش شده توسط ℳIℒȺD
لینک به ارسال

ممنون

فقط یه سوال

چجوری فرم رو داخل یه پست سایت نشون بدم؟

بعد از این که فرمتونو با نام دلخواهتون ذخیره کردین ،‌ یه دکمه به نام add form به ویرایشگر برگه ها و نوشته ها اضافه میشه . این عکس بهتون کمک میکنه :

ashampoo-snap-2013-10-24-15h11m55s-002.jpg

لینک به ارسال

دوست عزیز بحث و لینک دادن به دانلود افزونه های پولی ممنوع هست

لطفا قوانین رو مطالعه و رعایت کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...