رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من خیلی وقت است که یک سوال دارم و توی انجمن های مختلف مطرح کردم مثل بلاگرز یعنی من بیشتر سوالام رو اون جا مطرح میکنم ولی بعضی اوقات توانایی پاسخ گویی به سوالاتم رو ندارن یا من چیزی نمیفهمم داشتم دنبال سوالم توی وب جستجو میکردم به این جا رسیدم گفتم یک سوالی بکنم

ببخشید من میدونم که من مال میهن بلاگ هستم و این جا مال وردپرس میباشد ولی خواهش دارم کمکم کنین

من 3 ماه است که وبلاگم رو راه اندازی کردم ولی با این که وبلاگم رو به وبمستر گوگل معرفی کردم نه تنها اسمم در صفحات آخر گوگل نیست بلکه نمیدونم چرا هی سئوی وبلاگم پاینن تر هم میاد

من قبلا سئوی وبلاگم 70 بود اما الان 50 شده و بازدیدم هم کم شده زدم توی http://chkme.com تا ببینم آیا گوگل از من لینکی دارد یا نه دیدم هیچی نگرفته و رتبه ام هم خیلی پایین است خیلی پایین بعضی از دوستان هی میگن از کلمات پر رنگ تر استفاده کن ولی تا الان این کار زیاد به دردم نخورده

تازه وقتی اون جا اسم سایتم رو میزنم حتی قالب وبلاگم رو هم نشون نمیده با این که ساده ترین قالب و بلاگ رو هم روشه

شاید مشکل از قالب منه چون ارور میده چند تا سایت و وبلاگ دیگه زدم عکس قالبشون رو اورد ممنون میشم کمک کنین

وب من :dastaneirani.mihanblog.com

من دیگه واقعا درمونده شده ام اومدم از شما متخصصان این سوال رو بپرسم چون دیدم موضوعات کاملا حرفه ای حل شده بود امیدارم بتونین کمک کنین

هزار بار ممنون از شما

لینک به ارسال

سلام

آقای میهن بلاگی به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین !

لطف کنید از عنوان مناسب استفاده کنید و بهتر میبود این تاپیک رو در بخش بحث آزاد میزدید !

خب ؛ الان وب شما مشکلی نداره و همه پست هاتون ایندکس شده

777 صفحه ایندکس شده دارید :

https://www.google.com/search?q=site%3Adastaneirani.mihanblog.com&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

اخرین پستتون هم ایندکس شده :

https://www.google.com/search?q=http%3A%2F%2Fdastaneirani.mihanblog.com%2Fpost%2F74&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

پس مشکلی از بابت ایندکس ندارید ؛ رنک وبتون هم n/a هست .. مطالبتون هم ظاهرا کپی پیسته ! اختصاصیه !؟

از طرفی این که بیاید بالا توی سرچ برمیگرده به سئو بالا و بروزرسانی دائم وب با پست جدید و اختصاصی - با وجود این همه سایت های سئو بالا نباید انتظار داشته باشید در عرض دو سه ماه با ورودی گوگل بالا روبرو بشید

لینک به ارسال

به نظر میاد تمام مطالب وبلاگ شما کپی پیست هست. خوب معلومه که اینجوری اصلا گوگل ورودری بهتون نمیده باید اول از همه چیز مطالب اختصاصی منتشر کنید.

لینک به ارسال

پس یعنی شما میگید وب من هیچ مشکلی نداره درسته?

ممنونتم فقط من میتونم از این به بعد از این جا هم سوال هام رو بپرسم چون واقعا رسیدگی میشه یا فقط این جا مال ورد پرس است? :D :D :D :D :D

ممنونتم

فقط برای این که بیام رو باید چی کار کنم یعنی نوشتن dastane irani جزو صفحات اول باشم؟ :wub: ببخشید سوالا زیاد شد

خوب میدونین اگر بخوام خودم اپلود کنم خیلی حجمم میره و من نمیتونم این همه حجم بخرم یک راه ساده تر ندارین؟

لینک به ارسال

پس یعنی شما میگید وب من هیچ مشکلی نداره درسته?

ممنونتم فقط من میتونم از این به بعد از این جا هم سوال هام رو بپرسم چون واقعا رسیدگی میشه یا فقط این جا مال ورد پرس است? :D :D :D :D :D

ممنونتم

فقط برای این که بیام رو باید چی کار کنم یعنی نوشتن dastane irani جزو صفحات اول باشم؟ :wub: ببخشید سوالا زیاد شد

خوب میدونین اگر بخوام خودم اپلود کنم خیلی حجمم میره و من نمیتونم این همه حجم بخرم یک راه ساده تر ندارین؟

بله شما میتونید هر سوالی در حیطه ی وبلاگ و وبسایت داشتید اینجا مطرح کنید رسیدگی میشه

برای وبلاگ اصلا هزینه نکنید :)

لینک به ارسال

ممنونم :lol:

نیازی به آپدیت و بالا آوردن تاپیک نیست ، میتونید از دکمه تشکر استفاده کنید ;)

لینک به ارسال

بهتره وبلاگتون رو رها کنید و فعلا با خرید یک هاست کوچک و یک دامین و نصب وردپرس سایتتون رو راه بندازید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...