رفتن به مطلب

افزونه ارتباط با ما -ارسال برای پیشخوان نه ایمیل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

من از افزونه form contact7 استفاده می کنم . خیلی هم کارش خوبه .

منتهی یک افزونه با همون کارایی می خوام که فرم ها رو به خود پیشخوان(بخش مرتبط با افزونه ) ارسال کنه. که مجبور نشم ایمیلم رو چک کنم

اگر کسی سراغ داره . راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

خودش یک الحاقی داره:

http://wordpress.org/plugins/contact-form-7-to-database-extension/

لینک به ارسال

خودش یک الحاقی داره:

http://wordpress.org/plugins/contact-form-7-to-database-extension/

چطور باید باهاش کار کنم؟؟

کد کوتاهی که تولید میکنه کجای فرم تماس 7 بذارم؟؟

لینک به ارسال

این که کد کوتاه ایجاد نمیکرد قبلا، الان مگه کد کوتاه ایجاد کرده؟

توی صفحه خود افزونه نصب افزونه رو نوشته:

1. Your WordPress site must be running PHP5 or better. This plugin will fail to activate if your site is running PHP4.
  2. Be sure that any of Contact Form 7, Fast Secure Contact Form and/or JetPack is installed and activated (this is an extension to them)
  3. Fast Secure Contact Form should be at least version 2.9.7

Notes:

• Tested using PHP 5.2.13, MySQL 5.0 (Using 1and1 for hosting)

ترجمه تقریبی:

1. وردپرس شما بایستی بر روی php5 یا بالاتر اجرا شود، افزونه در php4 کار نمیکنه.
  2. برای استفاده از افزونه، باید افزونه فرم تماس(که داخل پرانتز زده) نصب و فعال باشند.
  3. برای فرم ساز fast secure contact form باید از نسخه 2.9.7 به بالا استفاده بشه...

نکته:

• این افزونه با php 5.2.13 و mysql 5.0 تست شده...

توی این متن که چیزی در مورد شورت کات نوشته نشده...

لینک به ارسال

چطور باید باهاش کار کنم؟؟

کد کوتاهی که تولید میکنه کجای فرم تماس 7 بذارم؟؟

یا کسی که با استفاده از این فرم برای من مطلبی ارسال میکنه به عنوان یک نوشته منتشر کنم؟؟؟

راهنمایی کنید لطفاً

این که کد کوتاه ایجاد نمیکرد قبلا، الان مگه کد کوتاه ایجاد کرده؟

توی صفحه خود افزونه نصب افزونه رو نوشته:

ترجمه تقریبی:

1. وردپرس شما بایستی بر روی php5 یا بالاتر اجرا شود، افزونه در php4 کار نمیکنه.
  2. برای استفاده از افزونه، باید افزونه فرم تماس(که داخل پرانتز زده) نصب و فعال باشند.
  3. برای فرم ساز fast secure contact form باید از نسخه 2.9.7 به بالا استفاده بشه...

نکته:

• این افزونه با php 5.2.13 و mysql 5.0 تست شده...

توی این متن که چیزی در مورد شورت کات نوشته نشده...

بله یک کد کوتاه تولید میکنه که بایدداخل فرم تماس 7 قرار بدیم. به جای ایمیل دریافت کننده.

سوال دیگه اینکه چطور کسی که برای ما مطلب میفرسته رو انتشار بدیم . یعنی اون مطالب به نوشته های وردپرس اضافه بشه؟؟

لینک به ارسال

خب این افزونه ها افزونه فرم تماس هستند... عملا نباید هم چنین کاری رو بکنند.. شما از افزونه های پست مهمان استفاده کنید...

لینک به ارسال

خب این افزونه ها افزونه فرم تماس هستند... عملا نباید هم چنین کاری رو بکنند.. شما از افزونه های پست مهمان استفاده کنید...

میشه لینک دانلودش و کار باهاشو بگید؟

لینک به ارسال
http://forum.wp-parsi.com/topic/9766-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%AA%D9%86%D8%AF-%D9%88-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...