رفتن به مطلب

نشان دادن زمان خبر در پوسته sahifa

پست های پیشنهاد شده

من پوسته sahifa رو نصب کردم اما میخوام در کنار تاریخ ارسال مطلب یه گزینه دیگه اضافهبش ه به اسم زمان انتشار خبر ( منظورم ساعتش هست البته نه به این صورت 10:40 به این صورت که 10 دقیقه پیش بعد اگه 5 دقیقه دیگه بگذره زمان این خبر بشه 15 دقیقه قبل و به همین ترتیب و اگه به این صورت اصلا امکان نداره به همون صورت مثلا 10:40 هم در بیا اشکالی نداره)

من تاازه واردم اگه کسی اینو میدونه لطفا قدم به قدم به کدوم کد رو کجا قرار بدم .

ممنون

لینک به ارسال

اول شما نسخه آنلاين بزاريد ببينيم

دوم استفاده از افزونه زير:

ThreeWP Activity Monitor

و استفاده از كد زير در محل دلخواه

<?php echo the_date('y/m/d');?>

درضمن جستجو هم كنيد خوبه چون قبلا بحث شده

http://forum.wp-parsi.com/topic/10111-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8/

لینک به ارسال

اول شما نسخه آنلاين بزاريد ببينيم

دوم استفاده از افزونه زير:

ThreeWP Activity Monitor

و استفاده از كد زير در محل دلخواه

<?php echo the_date('y/m/d');?>

درضمن جستجو هم كنيد خوبه چون قبلا بحث شده

http://forum.wp-parsi.com/topic/10111-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8/

ممنون خب اونجا نگفته چه کدی و کجا باید قرار بگیره

سایم http://www.ssl4.ir

من اینو زدم اما فکر کنم این تاریخ خبر رو نشون میده . گفتم که تاریخ که خودش داره میخوام از این لحاظ مشخص بشه که این خبر چند دقیقه پیش ارسال شده مثلا 10 دقیقه پیش . بعدش هم گفتم اگه اینجوری امکانش نداره ساعتش رو نشون بده

حالا ببخشید منظورمو بد رسونده بودم

توی عکس هم نشون دادم که کجا قرار بگیره ( محل قرار گیری زمان: بعد از تاریخ ارسال خبر باشه )

منتظر هستم که بگید کد رو توی کدوم فایل و کجا بذارمش

post-3832-0-13323500-1382642680_thumb.jp

ویرایش شده توسط ssll
لینک به ارسال

البته این کد رو پیدا کردم ولی نمیدونم توی کدوم فایل بذارم که بعد از تاریخ ارسال خبر بیفته . داخل عکس نشون دادم که کجا بیفته

post-3832-0-81317700-1382642638_thumb.jp

لینک به ارسال

سلام

قالب پرمیوم میباشد و خلاف قوانین انجمن میباشد،هرگونه بحث سر این موضوع...

لینک به ارسال

سلام

قالب پرمیوم میباشد و خلاف قوانین انجمن میباشد،هرگونه بحث سر این موضوع...

ببخشید یعنی چی؟ و چه جوری حلش کنم؟

ویرایش شده توسط ssll
لینک به ارسال

این قالب که رایگانه چرا ممنوع هست؟ عکسی که از سایت مرجع که دانلود کردیم . ببینید ....

قابل توجه مدیران : بعضی از کاربرا نمی دونن پوسته پرمیوم چی هست و فکر می کنن به قول دوستمون چون رایگان دانلود کردن پوسته هم رایگانه !

بهتر در بعضی از مواردمثل این مورد که پرسش کاربر زیاد ربطی به پوسته نداره تاپیک بایگانی نشه تا به پاسخ منتهی بشه

مشکل ایشون می تونه با یک پوسته رایگان هم به وجودبیاد

پیشنهاد می شه به سوالاتی که به صورت تخصصی مربوط قالب پرمیوم هست پاسخ داده نشه

البته این نظر من بود شایدشما توجیه خودتونو داشته باشید ;)

ویرایش شده توسط saeedagha
لینک به ارسال

سلام

ببخشید یعنی چی؟ و چه جوری حلش کنم؟

یعنی سازنده این پوسته این پوسته رو به صورت پولی منتشر کرده است... که در این صورت دو حالت وجود داره:

1- شما پول دادید و خریدید که در این صورت پشتیبانی رو هم باید سازندش به عهده بگیره...

2- شما از سایت هایی که این پوسته رو به صورت غیر قانونی دزدیدند و به صورت رایگان منتشر کردند،دریافت کردید که لازمش اینه که داشتن پشتیبانی از سازنده + اینجا رو ندارید...

که همانطور شما گفتید این قالب رو به صورت دوم دریافت کردید...

قابل توجه مدیران : بعضی از کاربرا نمی دونن پوسته پرمیوم چی هست و فکر می کنن به قول دوستمون چون رایگان دانلود کردن پوسته هم رایگانه !

بهتر در بعضی از مواردمثل این مورد که پرسش کاربر زیاد ربطی به پوسته نداره تاپیک بایگانی نشه تا به پاسخ منتهی بشه

مشکل ایشون می تونه با یک پوسته رایگان هم به وجودبیاد

پیشنهاد می شه به سوالاتی که به صورت تخصصی مربوط قالب پرمیوم هست پاسخ داده نشه

البته این نظر من بود شایدشما توجیه خودتونو داشته باشید ;)

این مسئله قبلا مطرح شده بود(توسط خود من) ولی مدیران مخالف این مسئله بودند...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...