رفتن به مطلب

وردپرس 3.7 آمد! نظر خود را بنویسید

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

امروز (به مناسبت عید سعید غدیر :D ) وردپرس 3.7 رونمایی شد.

کسی اگر آپدیت کرده اینجا بنویسه که چطوریه و آیا با خیال راحت آپدیت کنیم؟

تغییرات اساسی اش که به چشم بیاد چیه؟

لینک به ارسال

من که آپدیت کردم مشکلی خاصی ندیدم ولی ممکن بعضی توابع قدیم از کار بیوفته که باید به روز کنید مثلا wp_list_categories تغییراتی در توابع ان شده است.

و از همه مهمتر قابلیت بکگراند در ورژن جدید که وصله های امنیتی خودکار بروز میشود.

لینک به ارسال

آقا من آپدیت ردم داغون کرد! آدرس پیوندهای یکتا رو همه رو منفجر رده باز نمیشن!

چطوری باید درستش کنم؟

ویرایش شده توسط دکتر مهندس
لینک به ارسال

فکر کنم افزونه wp-persian رو ه قبلا تنظیم کرده بودم تاریخ مطالب رو بصورت اتوماتیک تبدیل به تاریخ شمسی کنه، اینجا از کار افتاده!

جالا باید چکار وکنم؟ :(

لینک به ارسال

دوست عزیز قبلا تاپیک زدم در این مورد بنده و دوستان مشکلاتی که داشتن اومدن گفتن B)

http://forum.wp-parsi.com/topic/13316-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-37-%D8%A2%D9%85%D8%AF/page__st__20#entry104167

لینک به ارسال

با خاموش کردن این قابلیت در اون افزونه، مشکل حل شد ;)

لینک به ارسال

دوستان اگر باز هزار تا مشکل پیش میاد بگید کلا ما 3.7 نخاستیم ؟‌

به نظرتون اپدیت کنم؟

اگر پیوندهای یکتا رو بر حسب تاریخ مرتب کرده اید، یه کم باید دقت کنید در آپدیت کردن. البته مشکلی هم پیش نمیاره، فقط ممکنه بصورت خودسر تاریخهای پیوند یکتا رو از شمسی به میلادی یا برعکس تنظیم کنه که برای حل این موضوع به راحتی میتونید مسأله رو با انجام تنظیمات در افزونه جلالی یا افزونه wp-persian (هرکدومش رو ه نصب دارید) برطرف کنید
لینک به ارسال

ببينيد مشكل از وردپرس 3.7 نيست شما عجله كرديد با كمي صبر و حوصله به راحتي ميتونستيد استفاده كنيد الان هم چيز خاصي نيست نخسه جديد wp-jalali و wp-persian در راه است به راحتي ميتونيد استفاده كنيد

درضمن اگر افزونه جلالي و وردپرس پرشين غيرفعال كنيد درست ميشه

لینک به ارسال

آپدیت زدیم مشکلی نداشت البته من از wp-jalali و wp-persian کلاَ استفاده نمیکنم ;)

لینک به ارسال

من آپدیت کردم مزخرف بود الان به مشکل برخوردم از صبح تا به حال که آپدیت کردم دیگه به ادامه مطلب نمیره و ارور 404 میده

مشکلم را در پست :

گفتم ولی هنوز کسی براش راه حل نیاورده

لینک به ارسال

من یه مشکلی پیدا کردم

و سرچ مطالب درون کنترل پنل یعنی همون قسمت همه نوشته های دیگه هیچ مطلبی رو سرچ نمکینه!!!!!!!

لینک به ارسال

دوستان كلا صفحه 404 و نشون دادن مطالب فقط با غيز فعال كردن افزونه هاي جلالي و وردپرس پرشين حل ميشه و فقط صبر كنيد تا نسخه جديد افزونه ها بياد و سايت به راحتي بالا مياد

لینک به ارسال

من آپدیت کردم مزخرف بود الان به مشکل برخوردم از صبح تا به حال که آپدیت کردم دیگه به ادامه مطلب نمیره و ارور 404 میده

مشکلم را در پست :

http://forum.wp-pars...-در-ادامه-مطلب/

گفتم ولی هنوز کسی براش راه حل نیاورده

افزونه wp-jalali یا wp-persian رو که داری، در قسمت تنظیماتش "تبدیل تاریخ در پیوندهای یکتا" رو اگر فعاله غیرفعال کن درست میشه.

من یه مشکلی پیدا کردم

و سرچ مطالب درون کنترل پنل یعنی همون قسمت همه نوشته های دیگه هیچ مطلبی رو سرچ نمکینه!!!!!!!

درسته این مشکل در مورد گالری تصاویر، آرشیو مطالب، آرشیو نظرات و خیلی جاهای دیگه وجود داره. امیدواریم زودتر حلش کنند. البته خب مشکلات حادی هم نیستند چون قسمتهایی هستند که زیا کاربردی ندارند و اگر هم نیاز داشته باشی از راههای دیگه میتونی کارت رو با این قسمتها انجام بدی.
لینک به ارسال

من بروز کردم با هیچ کدوم از افزونه ها به مشکلی برنخورد

و مشکلی هم نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...