• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
mohammadpoor

مشکل در قسمت ثبت نام و نظر دادن

6 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و خسته نباشید به مدیران این سایت

راستش یک مشکلی برام پیش اومده که فکر می کنم بعد از آپگرید به ورژن بالاتر بود که این مشکل پیش اومد.

نمیدونم ولی شاید شما بدونید

وقتی کاربری میخواد ثبت نام کنه

همه قسمت ها رو پر می کنه و بعد هم دکمه ثبت نام رو میزنه این ارور میده بهش.

Notice: load_plugin_textdomain was called with an argument that is deprecated since version 2.7 with no alternative available. in /home/engperdl/public_html/new/wp-includes/functions.php on line 3000

Notice: wp_register_script was called incorrectly. Scripts and styles should not be registered or enqueued until the wp_enqueue_scripts, admin_enqueue_scripts, or login_enqueue_scripts hooks. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.3.) in /home/engperdl/public_html/new/wp-includes/functions.php on line 3041

Notice: wpdb::escape is deprecated since version 3.6! Use wpdb::prepare() or esc_sql() instead. in /home/engperdl/public_html/new/wp-includes/functions.php on line 2900

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/engperdl/public_html/new/wp-includes/functions.php:3000) in /home/engperdl/public_html/new/wp-content/plugins/advanced-vip/av-vip.php on line 31

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/engperdl/public_html/new/wp-includes/functions.php:3000) in /home/engperdl/public_html/new/wp-content/plugins/advanced-vip/av-vip.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/engperdl/public_html/new/wp-includes/functions.php:3000) in /home/engperdl/public_html/new/wp-login.php on line 384

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/engperdl/public_html/new/wp-includes/functions.php:3000) in /home/engperdl/public_html/new/wp-login.php on line 396

و همینطور وقتی که یکی میخواد نظر بده تا دکمه نظر رو میزنه صفحه سفیدی براش میاد.

ممنون میشم کمکم کنید

همه جا رو گشتم ولی چیزی نتونستم واسه حل کردنش پیدا کنم.

گفتم اینجا بگم چون سایت تخصصی وردپرس هستش شاید یکی بهم کمک کنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز مدت انتظار 1 روز هست و الان شما اسپم فرستادید

دومندش این آپدیت چند ساعت بیشتر نیست که اومده و مشکلاتش معلوم نیست و معلوم نیست چجوری باید حلش کرد

سومندش هنوز نسخه فارسیش نیومده

چارمندش مدیران و استاید سایت هنوز آنلاین نشدن که بررسی کنند همونطور که می دونید عید بوده و معمولا وقت کمه و مردم گرفتار دید و بازدید هستند

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب داداش من تازه عضو شده بودم و نمیدونستم که اینطوریه.

خوب باشه منتظر میمونم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله داداش فعالش کردم و این کد اومد وقتی که دکمه تکمیل ثبت نام رو میزنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه را غیر فعال و تست کنید

advanced-vip

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری