رفتن به مطلب

جزئیات پست در سایدبار

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی.

من یه سایت تحلیل بازی های رایانه ای دارم و می خوام وقتی کاربر به ادامه مطلب پست میره جزئیاتی مشابه تصویر زیر در سایدبار یا منوی کناری سایت ببینه.

75487266517880903543.jpg

یعنی هر پست جزئیات یا اطلاعات اختصاصی خودشو داشته باششه و در هنگام ارسال پست بشه نوشتش. افزونه ای در این زمینه برای وردپرس وجود داره؟

ممنون میشم کمک کنید.

لینک به ارسال

با زمینه دلخواه میشه انجامش داد.

برای سبک، سازنده و ... هر کدوم یه زمینه تعریف کنید و موقع نوشتن پست بهش مقدار بدید.

بقیش میمونه استایل دهی ظاهری که با css انجام میشه.

لینک به ارسال

دقیقاً چجوری؟

مشکل من اینه که نمی دونم چجوری زمینه ی دلخواهی برای سایدبار تعریف کنم و در قسمت ارسال پست اون قسمت رو مقدار دهی کنم.

لینک به ارسال

آقا من افزونه ی Advanced custom field رو نصب کردم. الان یه سوال راجع به این قسمت یعنی جزئیات بازی دارم.

من می خوام در قسمت منوی وردپرس (یعنی منوی کناری) یه تب باز بشه که نوشته بشه جزئیات پست. حالا این قسمت چیکار میکنه. مهم نیست تب اینجا باشه یا جای دیگه فقط می خوام برم تو اونجا جزئیات رو به صورت لیست وارد کنم و بعد که پست رو نوشتم تو جزئیات پست اسکرولی از جزئیات بازی برام نمایش بده و اسکرول مربوط به نام بازی که قبلاً تعریف کردم رو انتخاب کنم. یعنی چی؟ یعنی اینکه نمی خوام برای پست های بعدی که راجع به بازی مثلاً FarCry هستش دوباره فیلد نام و تاریخ انتشار و عکس و ... رو وارد کنم. آیا همچین چیزی امکان داره؟ اگه امکانش هست که 100% هم هست برام کمی توضیح بدید چجوری و اگه افزونه ای هم در این زمینه معرفی کنید که چه بهتر.

ممنون.

لینک به ارسال

شما نیاز دارید مشخصات را در جایی ابتدا نگهدارید

نمونه سادش میتونه پست سفارشی + زمینه دلخواه باشه

و در هنگام ارسال پست به عنوان مثال id پست سفارشی رو بدهید

تا از اون مشخصات رو نمایش دهید

با زمینه دلخواه که آشنا شدید

برای نمایش یک پست

http://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query#Post_.26_Page_Parameters

http://wp-parsi.com/generator/

لینک به ارسال

خب افزونه ای در این زمینه وجود نداره؟ نمیشه از افزونه Advanced custom field استفاده کرد؟

لینک به ارسال

برای هر کاری افزونه می‎خوایید بزنید که شونصدتا پلاگین نصب باید بکنید ;)

لینک به ارسال

افزونه داریم تا افزونه. اگه افزونه ای در این زمینه باشه که این کار رو راحت انجام بده باید دست پنجول نویسندشو طلا گرفت. :D

لینک به ارسال

ACF کارش مشخصه. ایجاد متاباکس برای زمینه دلخواه

افزونه خاصی برای این کار نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...