ali ahmadi

مشکل در اجرای jQuery های ووکامرس

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان .

مدتیه مشغول طراحی یک سایت فروشگاهی با استفاده از اسکریپت ووکامرس هستم . مراحل طراحی تقریبا به پایان رسیده ( غیر از استاندارد کردن کد ها ) . مشکلی که پیش اومده اینه که جی کوئری های ووکامرس داخل تم من اجرا نمیشن .

برای مثال حالت های کشویی که داخل سبد خرید و صفحه ی پرداخت و انتخاب نوع پرداخت هست بدون افکت هستن .

در صورتی که وقتی پوسته را عوض میکنم ( روی لوکال هاست ) به هر پوسته ای ( حتی پوسته هایی که بدون جی کوئری هستن ) به خوبی کار میکنه و تقریبا میشه گفت فقط روی پوسته ی اختصاصی من کار نمیکنه .

آدرس سایت www.decokala.ir هست . از دوستان و اساتید خواستارم یه سری بزنن به سایت و مشکل را بررسی کنن .

در ضمن اینم بگم که تداخل اسکریپت ها با اسکریپت های خود پوسته ( مثل اسلایدر و غیره ) را بررسی کردم و از اونا نبود .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه firebug فایرفاکس رو نصب کنید

و در بخش console خطاهای js نمایش داده میشود

که میتوانید رفع کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پارسا جان نصب کردم ولی چیزی سر در نیاوردم ازش . میشه خودت کالا اضافه کنی به سبد خرید بعد بری چک کنی اسکریپت ها را ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان دوتا جی کوئری در سایت لود شده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حل شد . مشکل غیر از جی کوئری اضافه ، درست استفاده نشدن تابع wp_footer بود

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام. من این مشکل رو دارم. تابع wp footer هم درست نوشتم . لطفا کمک کنید. دیباگ هم که کردم خطایی ندارم... . ممنون .

ویرایش شده در توسط sedall
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرس آنلاین قرار بدید

افزونه firebug فایرفاکس رو نصب کنید

و در بخش console خطاهای js نمایش داده میشود

کد زیر هم در هدر قرار بدید و تست کنید

<script type="text/javascript"> var $ = jQuery.noConflict(); </script>

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط lotfimehdi14
      سلام
      افزونه هایی برای دو مورد زیر میخوام که بهم معرفی کنید:
      1. برای فروشگاه فرش با انتخاب متراژ قیمت تغییر کند. بطور مثال متراژ 6 متر یه قیمت و متراژ 9 متر یه قیمت که خریدار انتخاب میکنه.
      2. افزونه ای که بشه باهاش بیعانه دریافت کرد نه تمام پول رو
    • توسط helen94
      سلام دوستان. من دنبال افزونه یا ابزارکی می گردم که باهاش در صفحه اصلی سایتم یه باکسی ایجاد کنم که در اون آخرین پست های سایت رو نشون بده. به این شکل که جدیدترین پست رو به همراه تصویر شاخصش در قسمت بالا به شکل بزرگتر نشون بده و در قسمت زیرش پست های قبل تر رو نشون بده. تصویر افزونه ی موردنظرم رو ضمیمه کردم به این پست.
      قالبی هم که ازش استفاده میکنم قالب استادیار هست.
      من قبلا موارد این چنینی رو در خیلی سایت ها دیدم، اما اسم افزونه یا ابزاری که باهاش این کار رو کردن نمیدونم.
      ممنون میشم راهنماییم کنید.

• توسط ahmad25532
      سلام. میخوام برای محصولاتم دو تا قیمت داشته باشم. نماینده ها که تو سایت لاگین شدند قیمت خودشون رو ببینند. امکانش هست اصلا؟افزونه ای چیزی داره برای این کار؟
    • توسط mostafa40688
      سلام و وقت بخیر 
      دوستان من میخوام توی سایت وقتی سفارشی داره ثبت میشه فقط و فقط شهر رباط کریم باشه چیکار باید بکنم که فیلدهای انتخاب شهر و استان به صورت دیفالت روی رباط کریم باشه و نشه چیز دیگه ای انتخاب کرد.
      و مورد بعدی اینه توی ووکامرس اصلا شهر رباط کریم نیستش ؟؟؟
      ممنون میشم راهنماییم کنید.
    • توسط DariushGreat
      با درود و ارج
      به طور پیش فرض برای هر کالا یک گزینه از متغیرها رو فعال کردیم که به محض ورود به صفحه محصول، گزینه روی اون قرار داره. مانند تصویر زیر:

به محض زدن افزودن به سبد خرید طبق روال صفحه رفرش می شه و پیام زیبایی می ده کالا به سبد خرید افزوده شد. تا این جا مشکلی نیست. مشکل از جایی آغاز می شه که پس از رفرش گزینه متغیر کالا روی مقدار خالی قرار می گیره و دکمه افزودن به سبد خرید غیرفعال می شه. مانند زیر:

چی کار کنم که اینطور نشه؟
      سپاس از راهنمایی و کمکتون