رفتن به مطلب

مشکل در اجرای jQuery های ووکامرس

ali ahmadi

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .

مدتیه مشغول طراحی یک سایت فروشگاهی با استفاده از اسکریپت ووکامرس هستم . مراحل طراحی تقریبا به پایان رسیده ( غیر از استاندارد کردن کد ها ) . مشکلی که پیش اومده اینه که جی کوئری های ووکامرس داخل تم من اجرا نمیشن .

برای مثال حالت های کشویی که داخل سبد خرید و صفحه ی پرداخت و انتخاب نوع پرداخت هست بدون افکت هستن .

در صورتی که وقتی پوسته را عوض میکنم ( روی لوکال هاست ) به هر پوسته ای ( حتی پوسته هایی که بدون جی کوئری هستن ) به خوبی کار میکنه و تقریبا میشه گفت فقط روی پوسته ی اختصاصی من کار نمیکنه .

آدرس سایت www.decokala.ir هست . از دوستان و اساتید خواستارم یه سری بزنن به سایت و مشکل را بررسی کنن .

در ضمن اینم بگم که تداخل اسکریپت ها با اسکریپت های خود پوسته ( مثل اسلایدر و غیره ) را بررسی کردم و از اونا نبود .

لینک به ارسال

افزونه firebug فایرفاکس رو نصب کنید

و در بخش console خطاهای js نمایش داده میشود

که میتوانید رفع کنید

لینک به ارسال

پارسا جان نصب کردم ولی چیزی سر در نیاوردم ازش . میشه خودت کالا اضافه کنی به سبد خرید بعد بری چک کنی اسکریپت ها را ؟

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

آدرس آنلاین قرار بدید

افزونه firebug فایرفاکس رو نصب کنید

و در بخش console خطاهای js نمایش داده میشود

کد زیر هم در هدر قرار بدید و تست کنید

<script type="text/javascript"> var $ = jQuery.noConflict(); </script>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...