رفتن به مطلب

مشکل بزرگ در وردپرس 3.7

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تا دیروز وردپرس 3/6 داشتم مشکلی نبود. اما دیروز وردپرس 3/7 رو نصب کردم به معضلات بزرگی خوردم

الف: مطالب نشون داده نمیشد یعنی داخلش خالی بود

این معضل رو با تغییر پیوندهای یکتا درست کردم اما نمیدونم ایا این باعث از بین رفتن رنک سایتم تو سرچ های گوگل نمیشه؟؟

ب: بخش رسانه سایت خالی هست به این معنا که میگه 400 فایل تصویر هست ولی نشون نمیده هر کاری میکنم

ج: نمیتونم تو بخش همه نوشتها مطلبی رو سرچ کنم و اگر سرچ هم بکنم خالی نشون میده

ممنون میشم کسی راه حل رو میدونه بهم کمک کنه واقعا نیاز به کمک شدید دارم

الان فهمیدم که مشکل مال وردپرس 3.7 هست

من هیچ بک آپی از وردپرس قبل ندارم. میخوام ببینم راهی هست بتونم وردپرس 3.6 رو دوباره نصب کنم؟؟؟؟؟

لطفا سریعتر جواب بدید

لینک به ارسال

شما نباید آپدیت می کردین. چون تازه منتشر شده. نسخه فارسی هم هنوز نیومده. با این حال می تونید از پشتیبانی هاست درخواست بکاپ کنید. آخرین بکاپ رو براتون restore میدن.

لینک به ارسال

افزونه wp-jalali رو یکبار غیرفعال و دوباره فعال کن

در صورتیکه مشکل حل نشد در حالت غیرفعال قرار دهید تا آپدیت آن بیاید

لینک به ارسال

نسخه جديد wp-jalali اومده شما بروزرساني كنيد و اكثر مشكلات برطرف ميشود درضمن اگر خواستيد به حالت قبل برگرديد مراحل زير دنبال كنيد

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/165-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...