رفتن به مطلب

نیازمند به یک گرافیست جهت تکمیل گروه میم اسکین

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان برای تکمیل گروه میم اسکین ما به یک نفر گرافیست نیازمندیم، دوستانی که علاقه مند هستند به عضویت در گروه، لزفا آمادگیشون رو اعلام کنند...

توضیح مختصر در مورد کار گرافیست در گروه: شخص گرافیست کار طراحی قالب در فتوشاپ رو بر عهده داره...

توضیحاتی مختصر و عمومی در مورد گروه: گروه میم اسکین یک گروه طراحی قالب های سایت هست...

اعضای فعلی گروه: مرتضی نظری (مدیر گروه، کدنویس) ، امیر محمدی (redplus) (کدنویس) و ؟

پ.ن : اعضای گروه بدون درآمد نیستند..

موفق وموید باشید یاحق

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

لطفا دوستان حداقل یک نمونه کار از خودشون بدهند که سطح گرافیکشون رو بتونیم ببینیم...

اطلاعات تکمیلی برای اشخاصی ارسال میشه که نمونه کارشون مورد پسند قرار بگیره...

با تشکر:مرتضی نظری

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

فقط خواستم بگم که تا فردا غروب اگه کسی نمونه کاری برای من نفرستاد، من میون همین افرادی که خودشون رو معرفی کردند به من (چه در اینجا، چه در پیام خصوصی، چه در انجمن های دیگه و چه در ایمیل) یک عزیز رو انتخاب میکنم و به عنوان گرافیست گروه معرفی میکنم...

• امتیاز 2
لینک به ارسال

اقا مرتضی منم به کد نویسی html و css مسلطم خوشحال میشم وارد گروهتون بشم کار های گرافیکی با فتوشاپ هم بلدم میتونم قالب psd بسازم

• امتیاز 2
لینک به ارسال

اقا مرتضی منم به کد نویسی html و css مسلطم خوشحال میشم وارد گروهتون بشم کار های گرافیکی با فتوشاپ هم بلدم میتونم قالب psd بسازم

سلام عزیز، گروه تکمیل شده، راستش کمبود کد نویس نداشتیم، گرافیست میخواستیم که کارش گرافیک باشه... نیازمند به کسی بودیم که ذهن گرافیکی داشته باشه...

بنده هم خوشحال میشدم که عضو سوم هم جزء انجمن وردپرس پارسی میبود، برای همین اولین جایی که تایپیک رو باز کردم(تا 5-6 روز هم جای دیگه باز نکردم) همین انجمن بود... اما گویا تا اون موقع کسی متمایل نبود... مجبور به ایجاد تایپیکی مشابه در انجمن های تخصصی گرافیک شدم، که باز خداروشکر به نتیجه رسیدم.. الآنم از عضو سوم گروه راضیم و خداروشکر میکنم.

موفق وموید باشید

یاحق

• امتیاز 1
لینک به ارسال

پس به سلامتي درست شد

انشالله موفق باشيد البته مرتضي جان بهتره ديگه تاپيك ببندي تا اين مشكلات پيش نياد

• امتیاز 1
لینک به ارسال

ممنون مهدی جان، بله باید میبستم.. ممنون که یادآوری کردی

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...