رفتن به مطلب

تعداد برچسب های هر پست

پست های پیشنهاد شده

سلام یه مشکل برام پیش اومده ممنون میشم یکی راهنمایی کنه.

من وقتی پست ارسال میکنم برای هر پست تعدادی کلمه کلیدی و برچسب مخصوص اون پست رو انتخاب میکنم.وقتی میرم روی سایت های تست seo میگند که تعداد کلمات کلیدی وب سایتم بالای 200 تا هست و این یک امتیاز منفی هست.در حالی که من فقط 10 کلمه کلیدی برای وب سایت انتخاب کردم و اون سایت ها کلمه های کلیدی که برای پست ها انتخاب کرده بودم رو هم به عنوان کلمه کلیدی سایت در نظر گرفتن.حالا سوالم اینه که پس با این حساب من وقتی پست ارسال میکنم کلمه کلیدی رو باید چیزی بزارم که قبلا استفاده شده؟یعنی تعداد کلمه های کلیدی که برای هر پست مختلف استفاده میکنم باید تعداد معدودی کلمه باشن؟

لینک به ارسال

منظور اون سایتها باید تگ متای سایتتون باشه.

کدهای خروجی صفحه اصلی سایتتون رو بررسی کنید. تگ متا کیورد به این صورته :

<meta name="keywords" content="وردپرس,وردپرس فارسی" />

لینک به ارسال

درسته تگ متا به این صورتی هست که شما گفتین .در بخش header.php من در اخر صفحه با این دستور برخورد کردم <meta name="robots" content="index, follow">

این رو دقیق نمیدونم اما زمانی فکر کنم خودم اضافه کرده بودم اما الان نمیدونم استفادش چیه؟این میتونه مشکل باشه؟درستش رو چب بزارم؟ممنون از پاسختون

لینک به ارسال

این دستور مشکلی نداره و فقط به روباتهای خزنده سایت پیغام میده که میتونن این صفحه رو بررسی و ایندکس کنند.

لینک به ارسال

ممنون از کمکتون.نمیدونم مشکل از برچسب هام هست یا چیز دیگه ای اما امروز فهمیدم که خیلی از مطالبی که میزارم اصلا ایندکس نمیشن یعنی یعضی ها 5 دقیقه ای ایندکس شدن بعضی ها یه هفته هست که ایندکس نمیشن.میدونم باید مرتب و منظم ابدیت کنم اما اگه اون دلیلش بود باز تا الان باید ایندکس میشدن.مطالبم هم کاملا تخصصیه و کپی نیست.از افزونه one in seo استفاده میکنم قسمت کلمات کلیدی رو توی تنظیمات افزونه پر کردم و در هنگام ارسال پست بازم خودم کلمات کلیدی میزارم و برچسب هم میزارم خودم نسبت به این قسمت از کارم مشکوکم که مشکل از اون باشه.اگه دوستان توی این توضیحاتی که دیدم اشکالی میبینن ممنون میشم راهنمایی کنن

لینک به ارسال

من با این افزونه ها کار نمیکنم اما شما خودتون برچسب میزارید موارد افزونه رو حذف می کنید؟

لینک به ارسال

من هم توی افزونه قسمت کلمات کلیدی رو پر میکنم و خودم هم در قسمت ارسال پست باز قسمت کلمات کلیدی رو موقع اراسل پست جدید پر میکنم برچسب هم میزارم.نمیدونم مشکلی هست اینطوری یا نه؟اصلا این افزونه رو غیر فعال کنم به نظرتون اشتباه هست؟

لینک به ارسال

اگر پوسته تون مشکلی از نظر سئو نداره غیرفعال کردنش ضرری نمیزنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...