رفتن به مطلب

اعتراض!!!!!!!!!!

پست های پیشنهاد شده

سلام

من اومدم تو این انجمن

سوالاتی داشتم بجای جواب دادن به سوالاتم میگن عنوان رو درست کن ، اونو درست کن ، اینو درست کن

اصلا ولش کن

منو بگیرین بن کنید نخواستم

میرم یه انجمن دیگه سوالامو مطرح میکنم

خداحافظ......

لینک به ارسال

سلام

من اومدم تو این انجمن

سوالاتی داشتم بجای جواب دادن به سوالاتم میگن عنوان رو درست کن ، اونو درست کن ، اینو درست کن

اصلا ولش کن

خداحافظ......

دوست عزیز شما توی هر انجمنی برید باید اول قوانین رو بخونید و بر طبق اون قوانین عمل کنید اگر قرار باشه کسی قوانین رو رعایت نکنه که اینجا میشه چت روم !!!

مدیران و اعضا اگر تاپیک رو ببینید و وقت کنن جواب میدن خوشبختانه که این انجمن ار هر انجمن طراحی وب و وردپرس توی این چند سال که من توی انجمن ها گشتم بهتر بوده و تا حالا هیچ تاپیکی رو بی جواب نذاشتن و تا جای ممکن جواب سوال های کاربر ها رو دادن شما کمی صبر کنید جواب مشکلاتتون داده میشه ...

• امتیاز 6
لینک به ارسال

سلام

من اومدم تو این انجمن

اصلا ولش کن

خداحافظ......

دوست عزیز برادر جان ؛ خودت قضاوت کن و تاپیک هایی رو که زدی رو ببین یه بار از اول :

1 - عنوان : پیشنهاد

- متنش : سلام

من یه سایت آموزش فتوشاپ دارم

ولی خیلی خالیه

از چه افزونه هایی استفاده کنم که به موضوع سایتم هم بخوره؟

http://bedesign.ir

باتشکر

2 - عنوان : مشکل

- متنش : سلام

من کلی مطالب دارم که هر وقت مطلب جدیدی میزارم آخرین مطلبه اون صفحه حذف میشه و میره صفحه بعد

پایین مطالب زده نوشته های قدیمی که وقتی روی اون کلیک میکنم هیچی نماره !

الان هم که اعتراض!!!!!!!!!! خب دوست عزیز شما از عنوان مناسب با مشکلت استفاده کن چرا جوابتو ندیم ؟ نیازی نیست ناراحت بشین و از دست بقیه شاکی ؛ یه جورایی تقصیر خودتونه

• امتیاز 6
لینک به ارسال

سلام

در راستای فرمایشات دوستان:

راستش به صورت انفرادی باشه و بگیم کاملا حق با شماست... نباید روی مسئله معمولی مانند اسم تایپیک گیر داد... مشکل اینجاست که این مسئله مربوط به فقط شما نیست... اگه صد نفر دیگه هم مشکل شمارو داشته باشند، و بخوان که جستجو کنند و به نتیجه برسند.. اگر صد تا تایپیک هم مثل شما باشه که توش پاسخ صحیح هم داده شده باشه... اونوقت هیچ کدوم خونده نمیشه چرا که اصلا عنوانش درست نیست... توی جستجو تنها چیزی که مطرح هست عنوان درست هست...

پس خودتون کلاه خودتون رو قاضی کنید ببنیند کی حق داره؟ اگه من به عنوان مسئول سایت نیام تذکر ندم، و اینگونه تایپیک ها زیاد بشه، در نهایت خود شما اگر مشکلی داشته باشید و جستجو کنید و به نتیجه نرسید نمیگید اینجا صاحاب نداره مگه؟

• امتیاز 3
لینک به ارسال

مرتضی چندین بار به شما تذکر داده بود که از عنوان مناسب استفاده کنید

در همین تاپیک دو مشکل به سادگی دیده میشود

1. عنوان که قبلا گفته شده
  2. محل نامناسب تاپیک که در تاپیکهای قبلی شما هم این مسیله بود

جدا از اون شما به تذکر ابتدایی اگر توجه میکردید با مشکلی مواجه نمیشدید

تذکراتی که داده شده به شما هیچ محدودیتی رو برای شما ایجاد نکرده

اگر به تذکر ها توجه میکردید . ما هم به عنوان تیم پشتیبانی بهتر میتوانستیم با شما تعامل داشته باشیم

و سریعتر به جواب درست می‌رسدید

با ادامه فعالیت شما در انجمن هم مشکلی نیست

به شرطی که به قوانین اینجا احترام بزارید

تاپیک با توجه به توضیحات داده شده بایگانی میشه

• امتیاز 3
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...