رفتن به مطلب

دو مورد خطا بعد از انتقال وردپرس به هاستینگ جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک سایتی رو از یک شرکت هاستینگ به شرکت دیگه ای منتقل کردم. و در هاست جدید وردپرس رو اول از تنظیمات خودش ( تنظیمات>همگانی ) جایی که نوشته آدرس وردپرس و آدرس سایت اونجا هر دو رو از پوشه اصلی سایت به فرعی تغییر دادم:

مثلا اول این بود:

http://example.com

بعد من هر دو رو اینجوری کردم:

http://example.com/portal

و بعد همه فالیهای وردپرس رو درون این پوشه قرار دادم.

دو خطا در هاست جدید به وجود اومده:

یک) این خطا در error_log :

[28-Oct-2013 16:08:04] PHP Warning: PHP Startup: Suhosin Extension does not officially support PHP 5.2 and below anymore, because it is discontinued. Use it at your own risk. in Unknown on line 0

- خطای بالا داره هر لحظه در فایل error_log تکرار میشه!

و دو) این خطا در بالای سایت و همچنین وقتی آدرس ورود به مدیریت رو میزنی فقط همین خطا میاد و فرم ورودی در کار نیست!

Warning: include(/home2/example/domains/example.com/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/example/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 63
Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home2/example/domains/example.com/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/example/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 63
Warning: include_once(/home2/example/domains/example.com/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/example/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 80
Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home2/example/domains/example.com/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/example/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 80
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/example/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php:63) in /home/example/public_html/portal/wp-includes/pluggable.php on line 875

- این خطای بالایی رو با حذف افزونه super-cache از طریق ورود به فایل منیجر و حذف پوشه افزونه رفع کردم و میشه به مدیریت وارد شد و خطای بالای سایت هم نمیاد اما وقتی دوباره افزونه super-cache رو نصب و فعال میکنم باز این خطا میاد و دقیقا باعث همون مشکلات اولیه میشه! البته در انجمن هم جستجو کردم و به گفته اون تاپیک هایی که خوندم فایل های دیگه افزونه رو در مسیر wp-content هم حذف کردم و باز دوباره افزونه رو فعال کردم اما بازم همین خطا اومد. راستی پوشه w3tc-config هم مربوط به سوپرکشه؟ و باید حذفش میکردم؟(تو این پوشه هست: wp-content )

- در مورد .htaccess هم عرض به خدمتتون الان با انتقالی که انجام دادم دو تا از این فایل موجود است! :) یکی در روت اصلی و یکی تو همین پوشه ای که وردپرس رو توش گذاشتمه.

محتویاتی htaccess که در روت اصلی هست فک کنم مربوط به انتقالشه و محتویاتی که این فایل در پوشه وردپرس داره اینه:

# BEGIN W3TC Browser Cache
<IfModule mod_deflate.c>
<IfModule mod_headers.c>
Header append Vary User-Agent env=!dont-vary
</IfModule>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css text/x-component application/x-javascript application/javascript text/javascript text/x-js text/html text/richtext image/svg+xml text/plain text/xsd text/xsl text/xml image/x-icon application/json
<IfModule mod_mime.c>
# DEFLATE by extension
AddOutputFilter DEFLATE js css htm html xml
</IfModule>
</IfModule>
# END W3TC Browser Cache

ممنون میشم کمک کنید تا مشکل حل بشه. و البته میبخشید توضیحاتم طولانی شد، خواستم همه اطلاعات مورد نیاز کمک کننده رو گفته باشم تا مشکل سریعتر حل بشه :)

ویرایش شده توسط sajjadnajafi
لینک به ارسال

htaccess روت مهم هست. اما اگر کار خاصی با اون انجام نمیدید . تغییر نام دهید

آدرس سایت جدید این طوری هست: www.site.com/dir

با همین آدرس اجرا میکنید؟

مقدار site_url , home رو در جدول options بررسی کنید

http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php#Moving_wp-content_folder

لینک به ارسال

سپاس

وردپرس در این پوشه است:

www.site.com/portal

در htaccess روت اصلی سایت gzip و.. است:

محتویات htaccess در روت اینها هست:

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /portal/
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /portal/index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress
# BEGIN Compress text files
<ifModule mod_deflate.c>
<filesMatch "\.(css|js|x?html?|php)$">
SetOutputFilter DEFLATE
</filesMatch>
</ifModule>
# END Compress text files

# BEGIN Expire headers
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/x-icon "access plus 2592000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 2592000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 2592000 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 2592000 seconds"
ExpiresByType application/x-shockwave-flash "access plus 2592000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 604800 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 216000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 216000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 216000 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 600 seconds"
ExpiresByType application/xhtml+xml "access plus 600 seconds"
</ifModule>
# END Expire headers

# BEGIN Cache-Control Headers
<ifModule mod_headers.c>
<filesMatch "\.(ico|jpe?g|png|gif|swf)$">
Header set Cache-Control "max-age=2592000, public"
</filesMatch>
<filesMatch "\.(css)$">
Header set Cache-Control "max-age=604800, public"
</filesMatch>
<filesMatch "\.(js)$">
Header set Cache-Control "max-age=216000, private"
</filesMatch>
<filesMatch "\.(x?html?|php)$">
Header set Cache-Control "max-age=600, private, must-revalidate"
</filesMatch>
</ifModule>
# END Cache-Control Headers

# BEGIN Turn ETags Off
<ifModule mod_headers.c>
Header unset ETag
</ifModule>
FileETag None
# END Turn ETags Off

# BEGIN Remove Last-Modified Header
<ifModule mod_headers.c>
Header unset Last-Modified
</ifModule>
# END Remove Last-Modified Header

لینک به ارسال

خب دوستان ممنون که بعضی ها خوندید و کمی راجع به این مشکل فکر کردید و سپاس فراوان از دوست خوبمون جناب parsa عزیز که راهنمایی کردن تا مشکل حل بشه.

من در این پست مقصودم تنها ارسال اسپم از نوع تشکر نیست بلکه مقصود دیگه ای هم دارم :D که جمع بندی کنم و بگم دو مشکلی به وجود اومده بود برا چی بود و راه حلی که دوستمون گفت رو تکمیل کنم تا اگر یه موقع خدای نکرده برای سایر دوستان مشکل مشابهی پیش اومد با این تاپیک حلش کنند.

من بعد از انتقال دو مشکل داشتم که مشکل اول خطا در error_log بود که مربوط به این بود که وردپرس رو بهتره در هاستینگی نصب کنید که نسخه php اون از 5.2.4 بالاتر باشه اما هاستینگ من نسخه php که نصب داشت کمتر از این بود و اون خطا برای همین بود. ( اطلاعات بیشتر را در اینجا کسب کنید! )

مشکل دوم مربوط به افزونه super cache بود که با راهنمایی دوستمون جناب parsa حل شد. وقتی شما افزونه super-cache رو نصب میکنید افزونه در فایل wp-config.php خط زیر رو ایجاد میکنه و در اون آدرس خودشو قرار میده:

define( 'WPCACHEHOME', '/home/mysitename/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-super-cache/' ); //Added by WP-Cache Manager

حالا بعد انتقال دیگه ممکنه اون آدرس معتبر نباشه و این باعث ایجاد مشکل میشه که با دادن آدرس جدید افزونه در هاست میشه این مشکلو حل کرد.

موفق باشید

ویرایش شده توسط sajjadnajafi
لینک به ارسال

افزونه کشتون رو باید قبل از جابجایی تخلیه و غیر فعال می کردید و یا نشانی سایت را در اون هم اصلاح می کردید

لینک به ارسال

افزونه کشتون رو باید قبل از جابجایی تخلیه و غیر فعال می کردید و یا نشانی سایت را در اون هم اصلاح می کردید

سپاس

آره درست میفرمایید اما یادم رفت، وقتی انتقال دادم و با خطاها مواجه شدم یادم افتاد که کش رو تخلیش نکردم!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...