6 پست در این موضوع قرار دارد

اگر شما هم از قالب نظردهی خودتون خسته شدید حتما افزونه Comments By Vicomi را امتحان کنید

این افزونه به صورت کلی قالب شما رو عوض میکند

Vicomi.jpg

در این قالب شما میتوانید وضعیت خود را به صورت خوشحال ، ناراحت و … انتخاب کنید

و جالب تر از آن درصد کاربرانی که وضعیت خاصی را انتخاب کرده اند را نشان میدهد

قالب گرافیکی خیلی زیبای آن نیز از دیگر ویژه گی این افزونه است

آموزش استفاده :

- افزونه را دانلود و نصب نمایید

- در سایت افزونه عضو شوید

- ایمیل و پسوردی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید را در تنظیمات افزونه وارد نموده و تائید را بزنید

منبع: http://ataghalam.com آتـا قـلـم

vicomi-comment-system.1.11 ( ataghalam.com).zip

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ببخشید من حواسم نبود همینجا سوالمو مطرح کنم تاپیک زدم خدا رو شکر قابلیت حذف تاپیکم که نداریم!!!

اول یه درخواست مهم : کسی میتونه اینو فارسی سازیش کنه؟! :D

و بعد یه سوال خیلی خیلی مهم :

مشکلی که توی این افزونه وجود داره اینه که قسمتی که کاربر میخواد کامنت بده یه مقدار دور از دیده ممکنه کاربر نبینه!

شما ببینید مقدار فاصله ای که توی عکس مشخص کردم رو چجوری میشه حذف کرد؟! :blink:

05321531768437111190.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم بشه قسمت نظرات پیشنهاد شده رو حذف کرد

فارسی سازیش هم فکر کنم امکان پذیر باشه اما خیلی وقت گیر است

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

شرمنده الان میگید اسپم ولی بخدا قصد مسخره بازی ندارم،یه لحظه یه فکری به سرم زد انجامش دادم درست شد!

همینجا هم میگم تا اگه کسی مثل من خواست این مشکلو رفع کنه بدونه به چه صورته :

1. وارد قسمت ویرایش افزونه میشیم.

2. از قسمت پرونده های افزونه (سمت چپ) vicomi-comment-system/comments.php رو انتخاب میکنیم.

3. توی این خط :

<div id="vc-recommend-iframe-wrapper" style="height:300px;"></div>

اون قسمت که نوشته :

style="height:300px

عدد 300 ارتفاعه،کمش که کنیم اون فاصله از بین میره.

بازم شرمنده بابت ایجاد تاپیک و پست بیهوده،خودم که نمیتونم یکی از مدیران حذف کنه.

و ممنون بابت معرفی این افزونه.

ویرایش شده در توسط mgt1234
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوال در بخش معرفی افزونه مطرح نکنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط MajidRB
      سلام وقتتون بخیر.
      دوستان قالب placid رو به صورت های مختلف دانلود و نصب کردم ( هم از سایت های فارسی و قالب فارسی شده هم از منابع خود وردپرس)
      چه به شکل فارسی چه به شکل انگلیسی پست ها رو اونطوری که در پیش نمایش قالب نشان داده شده ، در صفحه اصلی نشان نمیده !
      عکس ها رو درج میکنم
      هیچ تنظیماتی نمانده که من دستکاری نکرده باشم
      فکر کنم باید چند خط کد کم یا زیاد بشه ( که بلد نیستم ! )
      خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

• توسط Ali Brm
      سلام دوستان
      من از افزونه Visual Composer استفاده می‌کردم البته به صورت کرک شده که متوجه شدم احتمال خیلی زیر کد مخرب داره و مجبور شدم کلا هاستم رو مجدد بارگذاری کنم.
      حالا از دوستان کسی سایتی رو میشناسه که افزونه Visual Composer دانلودش رایگان باشه و خیالم راحت باشه که مشکلی نداشته باشه؟ حتما به این افزونه احتیاج دارم لطفا دوستان راهنمایی کنن.
    • توسط Ali Brm
      با سلام خدمت دوستان
      سوالی که داشتم اینه من اخیرا کار روی یک قالبی رو شروع کردم که خب سایت سازنده اش اونو میفروخت ولی من توی یک سایت ایرانی اونو به صورت رایگان گرفتم. فک کنم یه جورایی کرکش کردن
      مشکلی که الان دارم اینه که توی کد سایتم اسم اون سایت فارسی دائما دیده میشه. متاسفانه به خاطر قوانین انجمن نمیتونم نه اسم قالب رو بیارم نه اسم سایت فارسی رو.
      حالا من برای مثال اسم اون سایت فارسی رو میگم "فلان پرس". مثلا اگه توی inspect به فونت متن هام نگاه می کنم اسم فونت رو نوشته "folanpress b Yekan"
      از این موارد بسیار توی قالبم هست و هر روز دارم تو جاهای بیشتر اسمشون رو میبینم.
      چجوری می تونم این اسم رو حذف کنم یا به نظرتون اصلا قالبم رو عوض کنم؟
      این مسئله رو برای چی اون سایت فارسی انجام داده روی Rank سایت خودش تاثیر داره؟

• توسط AhmadNet
      سلام دوستان
      آیا افزونه ایی برای حذف سایدبار از صفحات خاص وجود دارد؟ نمی خواهم سایدبار بطور کامل حذف گردد.
    • توسط AhmadNet
      سلام دوستان
      در زمینه ارسال و دریافت تیکت که دارای قابلیت ارسال ایمیل به مدیریت سایت ( هنگام ثبت تیکت ) افزونه ایی رایگان سراغ دارید؟