رفتن به مطلب

افزونه زمینه های دلخواه پیشرفته Advanced Custom Fields

افزونه Advanced Custom Fields  

62 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا شما هم از این افزونه استفاده می کنید؟

پست های پیشنهاد شده

قالب من این دوتا پوشه style , single رو نداره. قالب پیشفرض وردپرس هستش. باید یه قالب دیگه بزارم؟

لینک به ارسال

قالبی که این دوتا فایل رو نداشته باشه قالب نیست.

توی آدرس:

wp-content/themes/your-theme/style.css,single.php

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

من زمینه رو طراحی کردم. ولی وقتی میرم به ادامه مطلب صفحه باز نمیشه. کلا صفحه سفیده

احتمالا تغییراتی که دادید باعث خطا شده

دیباگ رو فعال و تست کنید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/268-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%AE%D8%B7%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D8%A8/

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

ممنون آموزش خوبی بود

ولی من اگه قالب سایتم رو عوض کنم و یه قالب بزارم که خودش باکس دانلود داشته باشه اونوقت چی به سر این لینک هایی که با این افزونه گذاشتم میاد؟

لینک به ارسال

ممنون آموزش خوبی بود

ولی من اگه قالب سایتم رو عوض کنم و یه قالب بزارم که خودش باکس دانلود داشته باشه اونوقت چی به سر این لینک هایی که با این افزونه گذاشتم میاد؟

از قسمت تنظیمات صفحه در بالای بخش افزودن نوشته تیک گزینه زمینه های دلخواه رو بزنید و لینک ها رو با توجه به زمینه های اون قالب تغییر بدید.

مثلا اگه در قالب قبلی زمینه dl_link و در قالب فعلی زمینه dllink هست، dl_link رو به dllink تغییر بدید.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

این نسخه

4.3.5 که گذاشتید فارسی سازی شده؟

این فایل زبان نسخه 4.3.5 هست.

افزونه رو بروزرسانی کنید و فایل زبان رو در پوشه lang قرار بدید.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

جایی برای انتخاب زبان نداره و پیش فرض روی انگلیسی هست. ابیدت به اخرین نسخه هست و فایل زبان هم با اینکه ازقبل موجود بود از این پست جایگزین کردم ولی هنوز انگلیسیه!

لینک به ارسال

جایی برای انتخاب زبان نداره و پیش فرض روی انگلیسی هست. ابیدت به اخرین نسخه هست و فایل زبان هم با اینکه ازقبل موجود بود از این پست جایگزین کردم ولی هنوز انگلیسیه!

همون طور که خودتون می دونید زبان افزونه با توجه با زبان وردپرس تغییر میکنه.

وردپرستون انگلیسیه؟

فایل زبان (acf-fa_IR.mo) باید جایگزین یک فایل با همین نام در پوشه lang در افزونه بشه.

لینک به ارسال

من از افزونه WP-Parsidate استفاده میکنم ولی همچنان این پلاگیین انگلیسی است. فایل زبان را هم جاگزین کردم.

لینک به ارسال

من از افزونه WP-Parsidate استفاده میکنم ولی همچنان این پلاگیین انگلیسی است. فایل زبان را هم جاگزین کردم.

داخل فایل wp-config.php مقدار WPLANG رو fa_IR قرار دادید؟

لینک به ارسال

ممنون اگه میشه در مورد تابع های فراخوانی به طور ساده توضیح بدین.

باید از echo استفاده کرد؟

لینک به ارسال

میشه با این افزونه شرط بر روی کاربرها گذاشت؟

مثال:

دو دسته کاربر داریم، اولی کاربرانی که باید از زمینه A استفاده کنند و دومی کاربرانیکه باید از زمینه B استفاد کنند. براساس این، سیستم با توجه به نوع کاربر به صورت خودکار زمینه دلخواه مربوط به کاربرو نشون بده.نمیخوام کاربرا اجازه داشته باشن که با انتخاب گزینه ای براشون بخش ویرایش به A یا B تغییر کنه.

ویرایش شده توسط poriia
لینک به ارسال

خودم یافتم!

در باکس "مکان"، قوانین داره که گفته "نمایش این گروه زمینه اگر" وبا انتخاب شرط میشه زمینه ها رو نسبت به کاربرها جداگانه نمایش داد...

آقا این افزونه خیلیییییییی عالیه.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

ممنون اگه میشه در مورد تابع های فراخوانی به طور ساده توضیح بدین.

باید از echo استفاده کرد؟

مستندات این افزونه رو بخونید به طور کامل توضیح داده شده:

http://www.advancedc....com/resources/

ویرایش شده توسط Ghaem
  • امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

من تنظیم کردم نشد :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

کککککککککککککککککککککککمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممکککککککککککککککک

مشکلتون کجاست؟

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...