• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
Ghaem

افزونه زمینه های دلخواه پیشرفته Advanced Custom Fields

افزونه Advanced Custom Fields   53 رای

1. 1. آیا شما هم از این افزونه استفاده می کنید؟

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

86 پست در این موضوع قرار دارد

نه. فقط Advanced Custom Fields.

اون ها امکاناتی به این افزونه اضافه می کنند.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب من این دوتا پوشه style , single رو نداره. قالب پیشفرض وردپرس هستش. باید یه قالب دیگه بزارم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پوشه نه فایلهای single.php و style.css.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون دوتا فایل رو هم توی قسمت ویرایش قالب نداره.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالبی که این دوتا فایل رو نداشته باشه قالب نیست.

توی آدرس:

wp-content/themes/your-theme/style.css,single.php

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من زمینه رو طراحی کردم. ولی وقتی میرم به ادامه مطلب صفحه باز نمیشه. کلا صفحه سفیده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من زمینه رو طراحی کردم. ولی وقتی میرم به ادامه مطلب صفحه باز نمیشه. کلا صفحه سفیده

احتمالا تغییراتی که دادید باعث خطا شده

دیباگ رو فعال و تست کنید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/268-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%AE%D8%B7%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D8%A8/

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

نسخه 4.3.5 افزونه منتشر شد.

این هم فایل زبان نسخه 4.3.5:lang.rar

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان از این استفاده کنید:

acf-fa_IR.rar

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون آموزش خوبی بود

ولی من اگه قالب سایتم رو عوض کنم و یه قالب بزارم که خودش باکس دانلود داشته باشه اونوقت چی به سر این لینک هایی که با این افزونه گذاشتم میاد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این نسخه

4.3.5 که گذاشتید فارسی سازی شده؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون آموزش خوبی بود

ولی من اگه قالب سایتم رو عوض کنم و یه قالب بزارم که خودش باکس دانلود داشته باشه اونوقت چی به سر این لینک هایی که با این افزونه گذاشتم میاد؟

از قسمت تنظیمات صفحه در بالای بخش افزودن نوشته تیک گزینه زمینه های دلخواه رو بزنید و لینک ها رو با توجه به زمینه های اون قالب تغییر بدید.

مثلا اگه در قالب قبلی زمینه dl_link و در قالب فعلی زمینه dllink هست، dl_link رو به dllink تغییر بدید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این نسخه

4.3.5 که گذاشتید فارسی سازی شده؟

این فایل زبان نسخه 4.3.5 هست.

افزونه رو بروزرسانی کنید و فایل زبان رو در پوشه lang قرار بدید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جایی برای انتخاب زبان نداره و پیش فرض روی انگلیسی هست. ابیدت به اخرین نسخه هست و فایل زبان هم با اینکه ازقبل موجود بود از این پست جایگزین کردم ولی هنوز انگلیسیه!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جایی برای انتخاب زبان نداره و پیش فرض روی انگلیسی هست. ابیدت به اخرین نسخه هست و فایل زبان هم با اینکه ازقبل موجود بود از این پست جایگزین کردم ولی هنوز انگلیسیه!

همون طور که خودتون می دونید زبان افزونه با توجه با زبان وردپرس تغییر میکنه.

وردپرستون انگلیسیه؟

فایل زبان (acf-fa_IR.mo) باید جایگزین یک فایل با همین نام در پوشه lang در افزونه بشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از افزونه WP-Parsidate استفاده میکنم ولی همچنان این پلاگیین انگلیسی است. فایل زبان را هم جاگزین کردم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از افزونه WP-Parsidate استفاده میکنم ولی همچنان این پلاگیین انگلیسی است. فایل زبان را هم جاگزین کردم.

داخل فایل wp-config.php مقدار WPLANG رو fa_IR قرار دادید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
داخل فایل wp-config.php مقدار WPLANG رو fa_IR قرار دادید؟

خیر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر

باید این کار رو بکنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون اگه میشه در مورد تابع های فراخوانی به طور ساده توضیح بدین.

باید از echo استفاده کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه با این افزونه شرط بر روی کاربرها گذاشت؟

مثال:

دو دسته کاربر داریم، اولی کاربرانی که باید از زمینه A استفاده کنند و دومی کاربرانیکه باید از زمینه B استفاد کنند. براساس این، سیستم با توجه به نوع کاربر به صورت خودکار زمینه دلخواه مربوط به کاربرو نشون بده.نمیخوام کاربرا اجازه داشته باشن که با انتخاب گزینه ای براشون بخش ویرایش به A یا B تغییر کنه.

ویرایش شده در توسط poriia
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خودم یافتم!

در باکس "مکان"، قوانین داره که گفته "نمایش این گروه زمینه اگر" وبا انتخاب شرط میشه زمینه ها رو نسبت به کاربرها جداگانه نمایش داد...

آقا این افزونه خیلیییییییی عالیه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون اگه میشه در مورد تابع های فراخوانی به طور ساده توضیح بدین.

باید از echo استفاده کرد؟

مستندات این افزونه رو بخونید به طور کامل توضیح داده شده:

http://www.advancedc....com/resources/

ویرایش شده در توسط Ghaem
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تنظیم کردم نشد :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

کککککککککککککککککککککککمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممکککککککککککککککک

مشکلتون کجاست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط alimelody
      درود به شما دوستان عزیز 
      یه سوال داشتم اگه ممکنه مثه همیشه که واقعا کمک کردین بازم راهنماییم کنید
      من توی سایتم یه سری پست میذارم که توی همشون باید لینک دانلود و یه سری جزئیات دیگه باشه
      حالا من میتونم همون دکمه‌ای که رنگی و با استایل همیشگی هستش رو در قسمت زمینه‌های دلخواه اضافه کنم
      مثلا من زمانی که میخوام دکمه رو اضافه کنم از قسمت ویرایشگر یه فلش هست کلیک میکنم و گزینه دانلود رو انتخاب میکنم و و بعد زنگ و عنوان و لینک دانلودرو مشخص میکنم و منتشر میکنم
      بعد اینکه این عملیاتو انجام میدم کد HTML بهش میگن دقیقا نمیدونم زبان کد چیه ولی یه کدی نمایش میده که مربوط به همون دکمه هستش و متن و لینکی که دادم میون این کد هستش 
      حالا من میتونم با استفاده از این کد توی زمینه‌های دلخواه استفاده کنم که هربار میخوام پست بذارم هی این عملیاتو انجام ندم
      اگه ممکنه فقط جوری بگین که متوجه بشم
      بخدا کلی مطلب خوندم و از اونجایی که علمشو ندارم هیچی حالیم نشد
      اگه شدنیه فقط بگین این کدرو به چه صورت قرار بدم همین 
      قربون مهربونیتون 
    • توسط سعید فرزادی پور
      با عرض سلام
      من به مشکلی خوردم که راه حل اون رو نمیدونم
      در هدر سایت یک نویگیشن بار دارم که منوی اصلی سایتم به صورت دراپ داون در این نویگیشن بار وجود داره ، قال سایت من shaply هستش و استفاده از ویجت ها در body بازه ، من با استفاده از یک ویجت اسلایدر در بالاترین قسمت و زیر هدر سایت که ارتفاع اونم 55 پیکسل هستش اسلایدر بزرگ ایجاد کردم ، و حالا زمانی که میرم روی دراپ داون ها متاسفانه تا قبل از اسکرول کردن به پایین ، زیر منو ها به زیر اسلایدر میرن ، اما بعد از اسکرول کردن به پایین این مشکل حل شده و منو ها و زیر منو ها نمایش داده میشن ، هرچه z-index رو افزایش دادم نتیجه ای نداشت ، چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟
      و سوال دوم این که در این تم منو ها اول به پایین و بعد به راست باز میشن و من میخوایم سایت رو به صورت فارسی داشته باشم و میخوام اول به پایین و بعد به چپ باز بشن منو ها , چه تغییری میتونم در css ایجاد کنم ؟
    • توسط poruamohammady
      سلام دوستان من یه مدت هست افزونه هایی که نصب می کنم ورد پرس بهم این اخطار هار رو میده کسی میتونه کمک کنه برای مثال تازگی ها افزونهwp-super cacheرو که نصب کردم این اومد قبلا هم چیزای دیگه بود مرسی اگر راهنمایی کنید

• توسط mehran-b
      با سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران انجمن وردپرس پارسی

امروز یک کدی براتون قرار میدم که با استفاده از این کد میتونید به تمامی پست های یه دسته خاص از وب سایتتون متای robots با مقدار noindex,follow اضافه کنید.

در صورت نصب بودن افزونه سئو وردپرس
      add_filter('wpseo_robots', 'mehran_specific_category_posts_add_noindex_yoast'); function mehran_specific_category_posts_add_noindex_yoast($content) { if(is_single() && in_category(777)) { return "noindex,follow"; } return $content; } در صورت نصب نبودن افزونه سئو وردپرس
      add_action('wp_head', 'mehran_specific_category_posts_add_noindex'); function mehran_specific_category_posts_add_noindex() { if(is_single() && in_category(777)) { $output = '<meta name="robots" content="noindex,follow" />' . "\n"; } echo $output; }  
      توجه1: کدهای بالا رو باید در فایل functions.php قالب سایتتون و زیر اولین
      <?php قرار بدید.
      توجه2: به جای عدد 777 در کد باید آیدی دسته ای رو قرار بدید که قراره پست هاش noindex,follow بشن.

موفق باشید
    • توسط TC98
      سلام.
      یه سایت دانلودی داریم که باکس دانلودش باید یه تغییراتی بکنه.
      - بخش خرابی لینک و گزارش نسخه جدید اضافه بشه.(الان هست ولی میخوایم عملکردش تغییر کنه.)
      - بخش سایز فایل(در پنل وردپرس) دارای مقدار mb و gb بشه.
      - شخص قبلی که طراحی کرده بود، 25 تا فیلد دانلود برای ما گذاشته که دست و پاگیر شده. می خوایم فیلد ها به صورت پیش فرض یکی باشه. کنارش دکمه ای چیزی باشه بشه بعدا هر تعداد فیلد بخوایم اضافه کنیم.
      - رمز سایت روی ادرس سایت فیکس بشه (الان فیلدش خالیه. هر بار ما باید پرش کنیم!)
      - فیلد راهنمای نصب و سیستم مورد نیاز هم الان تو پنل یه خطی هست که میخوایم فیلدش بزرگ تر بشه، ببینیم چی داریم می نویسیم!
      تمامی تغییرات در پنل هست.
      15 تومن برای اینکار در نظر گرفتیم. دوستانی که توانایی ش رو دارند و مایل هستند لطفا پیغام بدند.
      + ضمنا اگه زمینه دلخواه اماده متناسب با سایت موزیک هم دارید، لطفا پیش نمایشش رو ارسال کنید.