رفتن به مطلب

کدام پلاگین پرداخت آنلاین؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

دقیقا نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح می کنم یا نه.

من در پی لاین ثبت نام کردم اما چندین پلاگین برای استفاده در وردپرس داره. http://www.payline.ir/plugins

نمیدونم کدومش به کار من میخوره.

ما در سایتمون صرفا قصد داریم یه یک سری اطلاعات از کاربر گرفته بشه - مثلا یک فرم نظرسنجی- البته بعد از این که کاربر یک محصول رو انتخاب کرد و بعد کاربر به سمت مرحله پرداخت بره و پس از پرداخت اطلاعات کاربر در سایت وردپرسی ما ثبت بشه.

همین! هیچ فایل یا چیز دیگه ای برای دانلود وجود نداره. صرفا انتخاب محصول + پرداخت هزینه + تمام.

به نظر شما کدوم پلاگین رو باید انتخاب کرد؟

لینک به ارسال

سلام شما براي نمايش محصولات خودتون از افزونه ايي استفاده ميكنيد ؟ مث ووكامرس يا Easy Digital Download ؟‌!‌

اگه اره خب بايد از درگاهي كه واسه اون افزونه نوشته شده استفاده كنيد !‌

لینک به ارسال

سلام شما براي نمايش محصولات خودتون از افزونه ايي استفاده ميكنيد ؟ مث ووكامرس يا Easy Digital Download ؟‌!‌

اگه اره خب بايد از درگاهي كه واسه اون افزونه نوشته شده استفاده كنيد !‌

خیر. همین نمیدونم کدوم رو باید استفاده کنم. Easy Digital ظاهرا برای دانلود فایل هست و ربطی به کار من نداره.

ووکامرس خوبه؟ نمایش محصولات، سپس انتخاب کاربر ، بعد پرکردن یه فرم توسط کاربر، بعد پرداخت هزینه ، و در اخر ثبت تراکنش مالی کاربر در سایت.

این کارها رو می تونه انجام بده؟

لینک به ارسال

اگه ميخواهيد سفارش بگيريد و مشتري آنلاين مبلغش رو پرداخت كنه و بعد شما با پست محصول رو بفرستيد ووكامرس بهترين گزينه است.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...