• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
SMJ SOFT

مشکل در گوگل وبمستر پس از هک شدن سایت

16 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

دو روز پیش سایت اصلیم توسط مدیر بیشعور سایت آشیانه هک شد ...

موقع هک کردن تمامی فایل ها و همه چی رو پاک کرده بود ...

ولی چون بک آپ کاملی داشتم همه چی رو برگردونم ...

دیشب رفتم تو گوگل وبمستر تا ایندکس شدن مطالبم رو چک کنم دیدم که تعداد ایندکس های سایتم که حدود 2000 تا بود الان شدن 11 تا پذیرفته شده و 5 ایندکس شده ...

حالا سوال من اینه که آیا تمامی مطالب باید دوباره ایندکس بشن ؟؟ آیا این امر تاثیری در کاهش یا افزایش بازدید و ورودی های سایت داره ؟؟ این امر مشکلی در ایندکس شدن به وجود نمیاره ؟؟ چه کاری برای تسریع ایندکس شدن میتونم بکنم ؟؟ آیا بازدید به حالت قبلی برمیگرده ؟؟

لطفا فقط حرفه ای ها جواب بدن ..

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام آقا محمود گل :)

کدوم سایتت ؟ لینک بده بررسی کنیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

چیت ها : تو امضا هست ..

سایت مپ هم ارور میده :

http://www.cheatha.com/sitemap.xml

ویرایش شده در توسط SMJ SOFT
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه خبری نیست ؛ مطالبتون توی گوگل هست و مشکلی نداره بزودی اون گوگل وبمستر هم درست میشه :

About 37,100 results (0.12 seconds)

توی تنظیمات افزونه ی سایت مپ گزینه ی rebuild sitemap رو بزن حله

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی عزیزم ولی تعداد ایندکس های داخل گوگل وبمستر چی ؟؟دوباره از اول باید 2 هزار مطلب ایندکس بشن ؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

فقط من متوجه نشدم، منظورتون از حرفه ای ها کدوم قشر از افراد انجمن هستند؟ میدونستید عنواننتون توهین آمیز هست؟ لطاف دیگه چنین کاری رو تکرار نکنید...

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیخواد نگران بازی درست میشه - مهم اینه که توی گوگل ایندکس هات هست و کاربر میتونه بدون مشکل بیاد سایتت

یه چند روزی صبر کن

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

فقط من متوجه نشدم، منظورتون از حرفه ای ها کدوم قشر از افراد انجمن هستند؟ میدونستید عنواننتون توهین آمیز هست؟ لطاف دیگه چنین کاری رو تکرار نکنید...

مرتضی جان شرمنده . اینقدر اعصابم به خاطر هک شدن سایتم خورده که باعث شده حوصله جواب دادن به پست های اسپم رو نداشته باشم . :unsure:

نمیخواد نگران بازی درست میشه - مهم اینه که توی گوگل ایندکس هات هست و کاربر میتونه بدون مشکل بیاد سایتت

یه چند روزی صبر کن

راستی یه سوال دیگه هم دارم :

بعد هک شدن و بازگردانی 4 تا از پست هام هک شدن ..

اینم بگم که مطالب توسط سایت های دیگه کپی میشه ...

حالا میخوام پست ها رو دوباره ارسال کنم ... میتونم متن پست رو از سایتی که ازم کپی کرده بگیرم و تو پستم بزارم ؟؟ البته اینم بگم سایتی که ازم کپی کرده و میکنه از سایتم بزرگتره و رتبه بهتری داره ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان دو روز گذشته و هنوز سایپ مپ درست نشده ...

به نظر شما مشکل از کجاست ؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی کسی از انجمن تجربه اینو نداشته ؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نقشه رو با کدوم افزونه ایجاد می کنید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با افزونه : Google XML Sitemaps

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

وقتی به صورت دستی ریبویلدش میکنم سایت من درست میشه ولی بعد چند ساعت دوباره این ارور رو میده ...

XML Parsing Error: no element found

Line Number 290, Column 1:

حتی افزونه رو پاک کردم دوباره نصب کردم ولی بازم همین طوریه ...

بعد که این ارور رو میده این ارور رو هم تو صفحه همون افزونه میده :

The last run didn't finish! Maybe you can raise the memory or time limit for PHP scripts.

مشکل از کجاست ...؟

ویرایش شده در توسط SMJ SOFT
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

- ورژن وردپرستون چنده ؟

- بررسی کنید ببینید آیا تداخلی با سایر افزونه ها داره ؟ (سایر افزونه ها رو غیر فعال کنید )

- افزونه Hotfix رو امتحان کنید .

- ایراد در سایت مپ توسط این افزونه رو خیلی ها توی نت عنوان کردن . پیشنهاد میکنم یک سرچی بزنید و روش هاشون رو تست کنید (انگلیسی)

I had the same problem and just fixed it by deactivating the sitemap plugin, deleting the sitemap files from the website and deleting the error_log file also.

Then reactivated plugin and manually rebuild sitemap.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل برطرف نشده .. احتمال میدم با افزونه جلالی مشکل پیدا کرده باشه ... افزونه رو هم که غیر فعال کنم سایت بالا نمیاد خودتون میدونین ...

فعلا افزونه سئو yoast رو نصب کرده و با اون سایت مپ رو ساختم . ولی امتیازاتی که خود افزونه گوگل داشت مثلا تعیین سطح اهمیت برای بخش های مختلف رو اون داشت ولی این نداره ...

به نظرتون باید چیکار کنم ؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگارش 4 بتا رو تست کنید

http://www.arnebrachhold.de/redir/sitemap-dl-beta/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Vahid.T
      سلام خدمت دوستان عزیز
      وقت بخیر
      بهترین اسکریپت یا افزونه برای میوه فروشی با امکانات زیر برای ووکامرس چی پیشنهاد می کنید ؟
      1- همکاری در فروش با لینک ، کد معرف و یا هر دو
      2- خرید با اعتبار کاربری ( اعتبار کاربری در صورت خرید و همکاری در فروش به اکانت کاربری اضاف میشه. با این اعتبار بتونه از سایت رایگان خرید کنه. اعتبار کاربری صرفا برای خرید رایگان از سایت باشه نه پرداخت وجه نقدی به همکار )
      3- امکان درصد سود همکاری متفاوت برای سطوح مختلف ( به طور مثال سطح 1 ، 2 و 3 )
      4- ورود به فروشگاه سایت با شماره موبایل و رمز عبور
      5- خرید درصورت عضویت و غیر عضویت
      ممنون میشم پاسخ بدید.
    • توسط sadra1813
      سلام و خسته نباشید. من برای گالری ام، پیوند پوسته رو انتخاب کردم. ولی روی بعضی از عکسا که میزنم، ارور زیر رو می ده:
      Catchable fatal error: Object of class WP_Error could not be converted to string in C:\xampp\htdocs\wp-content\themes\tech-literacy\includes\template-tags.php on line 287
      چیکار کنم تا همه عکسام درست برن تو صفحه خودشون؟

• توسط pouyamahmoudi
      با عرض سلام ، وقت بخیر و خسته نباشید
      قالب وردپرس من با وجود واکنش گرا بودن در نسخه موبایل یک مشکل داره 
      مشکل اینه که به صورت یه صفحه خالی با رنگ پس زمینه سایت میاد و باید صفحه رو بکشم به سمت راست تا محتویات نمایش داده بشه 
      لطفا جهت حل این مشکل راهنمایی کنید
      با سپاس

• توسط hadiseraj.SEM
      سلام  خسته نباشید دوستان
      من یک سایتی دارم که تقریبا 1 هفته پیش از طرف گوگل وب مستر برام آلارم هک شدن اومد و پیگیری کردم و متوجه شدم که سایت هک شده ، یک لینک یا فولدر ( نمیدونم دقیقا ) اضافه شده به زبان چینی  که نمیدونم کجای هاست هست . ( این لینک : 
      http://drmaham.com/41-cqfrzj/6782940513--usnywpft/10965

90 درصد لینک های سایت هم وقتی تو گوگل سرچ میکنم  همه به صورت زبان چینی میاد ( عکسشو پیوست کردم )
      میخوام بدونم الان بهترین کاری که میتونم بکنم چیه؟  میشه این اطلاعات مخرب رو پاک کرد و سایتو دوباره اوکی کرد ؟
      2 بار هم از ریستور بکاپ استفاده کردم  تا تاریخ 15 روز قبل هم برگردونم سایتو  اما هنوز این فایل بالا که لینکشو فرستادم هست .
      ممنون میشم راهنمایم کنید .

• توسط -HADI-

سلام دوستان،
      چند وقتی هست گوگل خطای DNS گرفته از چندتا از سایت هام و ایندکس نمیشن دیگه، احتمالا بابت یسری  تغییرات توی هاست که نمیدونم علتش چه چیزی هست با پشتیبانی تماس گرفتم جواب درستی ندادن (مشهد هاست، سرور مجازی NVME) ،
      DNS اختصاصی ست کردم برای یکی از دامنه ها که این مشکل رو داشت و ظاهرا اوکی شد و Fetch کردم خطایی دریافت نکردم...
      و این مشکل برای چند دامنه دیگه هم هست ir, gallery, cc این دامنه ها این مشکل رو دارن اما Com اوکی هست! و جالب اینجاست که این دامنه هایی که این مشکل رو دارن دیگه با فیلتر شکن باز نمیشن! و بدون VPN مشکلی نیست. 
      #سوال
      ۱. علتش چه چیزی میتونه باشه؟
      ۲. چطور این مشکل رو برطرف کنم؟
      ۳. چرا با فیلتر شکن باز نمیشن؟
      لطفا راه حل هاتون رو بگید و راهنمایی کنید که چطور این مشکل رو برطرف کنم