SMJ SOFT

مشکل در گوگل وبمستر پس از هک شدن سایت

16 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

دو روز پیش سایت اصلیم توسط مدیر بیشعور سایت آشیانه هک شد ...

موقع هک کردن تمامی فایل ها و همه چی رو پاک کرده بود ...

ولی چون بک آپ کاملی داشتم همه چی رو برگردونم ...

دیشب رفتم تو گوگل وبمستر تا ایندکس شدن مطالبم رو چک کنم دیدم که تعداد ایندکس های سایتم که حدود 2000 تا بود الان شدن 11 تا پذیرفته شده و 5 ایندکس شده ...

حالا سوال من اینه که آیا تمامی مطالب باید دوباره ایندکس بشن ؟؟ آیا این امر تاثیری در کاهش یا افزایش بازدید و ورودی های سایت داره ؟؟ این امر مشکلی در ایندکس شدن به وجود نمیاره ؟؟ چه کاری برای تسریع ایندکس شدن میتونم بکنم ؟؟ آیا بازدید به حالت قبلی برمیگرده ؟؟

لطفا فقط حرفه ای ها جواب بدن ..

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام آقا محمود گل :)

کدوم سایتت ؟ لینک بده بررسی کنیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

چیت ها : تو امضا هست ..

سایت مپ هم ارور میده :

http://www.cheatha.com/sitemap.xml

ویرایش شده در توسط SMJ SOFT
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه خبری نیست ؛ مطالبتون توی گوگل هست و مشکلی نداره بزودی اون گوگل وبمستر هم درست میشه :

About 37,100 results (0.12 seconds)

توی تنظیمات افزونه ی سایت مپ گزینه ی rebuild sitemap رو بزن حله

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی عزیزم ولی تعداد ایندکس های داخل گوگل وبمستر چی ؟؟دوباره از اول باید 2 هزار مطلب ایندکس بشن ؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

فقط من متوجه نشدم، منظورتون از حرفه ای ها کدوم قشر از افراد انجمن هستند؟ میدونستید عنواننتون توهین آمیز هست؟ لطاف دیگه چنین کاری رو تکرار نکنید...

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیخواد نگران بازی درست میشه - مهم اینه که توی گوگل ایندکس هات هست و کاربر میتونه بدون مشکل بیاد سایتت

یه چند روزی صبر کن

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

فقط من متوجه نشدم، منظورتون از حرفه ای ها کدوم قشر از افراد انجمن هستند؟ میدونستید عنواننتون توهین آمیز هست؟ لطاف دیگه چنین کاری رو تکرار نکنید...

مرتضی جان شرمنده . اینقدر اعصابم به خاطر هک شدن سایتم خورده که باعث شده حوصله جواب دادن به پست های اسپم رو نداشته باشم . :unsure:

نمیخواد نگران بازی درست میشه - مهم اینه که توی گوگل ایندکس هات هست و کاربر میتونه بدون مشکل بیاد سایتت

یه چند روزی صبر کن

راستی یه سوال دیگه هم دارم :

بعد هک شدن و بازگردانی 4 تا از پست هام هک شدن ..

اینم بگم که مطالب توسط سایت های دیگه کپی میشه ...

حالا میخوام پست ها رو دوباره ارسال کنم ... میتونم متن پست رو از سایتی که ازم کپی کرده بگیرم و تو پستم بزارم ؟؟ البته اینم بگم سایتی که ازم کپی کرده و میکنه از سایتم بزرگتره و رتبه بهتری داره ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان دو روز گذشته و هنوز سایپ مپ درست نشده ...

به نظر شما مشکل از کجاست ؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی کسی از انجمن تجربه اینو نداشته ؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نقشه رو با کدوم افزونه ایجاد می کنید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با افزونه : Google XML Sitemaps

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

وقتی به صورت دستی ریبویلدش میکنم سایت من درست میشه ولی بعد چند ساعت دوباره این ارور رو میده ...

XML Parsing Error: no element found

Line Number 290, Column 1:

حتی افزونه رو پاک کردم دوباره نصب کردم ولی بازم همین طوریه ...

بعد که این ارور رو میده این ارور رو هم تو صفحه همون افزونه میده :

The last run didn't finish! Maybe you can raise the memory or time limit for PHP scripts.

مشکل از کجاست ...؟

ویرایش شده در توسط SMJ SOFT
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

- ورژن وردپرستون چنده ؟

- بررسی کنید ببینید آیا تداخلی با سایر افزونه ها داره ؟ (سایر افزونه ها رو غیر فعال کنید )

- افزونه Hotfix رو امتحان کنید .

- ایراد در سایت مپ توسط این افزونه رو خیلی ها توی نت عنوان کردن . پیشنهاد میکنم یک سرچی بزنید و روش هاشون رو تست کنید (انگلیسی)

I had the same problem and just fixed it by deactivating the sitemap plugin, deleting the sitemap files from the website and deleting the error_log file also.

Then reactivated plugin and manually rebuild sitemap.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل برطرف نشده .. احتمال میدم با افزونه جلالی مشکل پیدا کرده باشه ... افزونه رو هم که غیر فعال کنم سایت بالا نمیاد خودتون میدونین ...

فعلا افزونه سئو yoast رو نصب کرده و با اون سایت مپ رو ساختم . ولی امتیازاتی که خود افزونه گوگل داشت مثلا تعیین سطح اهمیت برای بخش های مختلف رو اون داشت ولی این نداره ...

به نظرتون باید چیکار کنم ؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگارش 4 بتا رو تست کنید

http://www.arnebrachhold.de/redir/sitemap-dl-beta/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط prooshe
      سلام خسته نباشید.
      من بدون فعالسازی ssl و نصب افزونه از قسمت تنظیمات وردپرسم آدرس سایتم را از http به https تغییر دادم الان دیگه نه سایتم بالا میاد نه دسترسی به مدیریتم دارم تا دوباره ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید؟
    • توسط samadionline
      سلام خدمت شما عزیزان
      چطوری میشه در وردپرس مثل جوملا برای کاربران گروه و سطوح دسترسی تعریف کرد؟
      و همچنین اینکه در جوملا در تنظیمات میشد صفحه آفلاین تعریف کرد و کاربران با لاگین کردن وارد صفحه اصلی سایت میشدند در وردپرس چطور میشه این کار رو انجام داد؟
      تشکر می کنم اگر کسی سر در میاره یه توضیح مختصر بده
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required
    • توسط amintoudehzaeim
      سلام دوستان 
      در داخل کد های قالب من 
      <title>دانلود آهنگ جدید | کت موزیک</title> <meta name="description" content="دانلود آهنگ جدید,دانلود آهنگ ایرانی,دانلود آلبوم,دانلود آهنگ شاد و غمگین,دانلود فول آلبوم,دانلود موزیک ویدیو"/> آدرس سایتم :
      catmusic.ir
      این کلمات کلیدی درج شده ظاهرا تکراری هست .  من نمیدونم کجای کار من ایراد داره و چه تغییری باید ایجاد کنم تا این مشکل رفع بشه دوستان لطفا راهنمایی کنید. ممنون

• توسط aiinaz
      سلام دوستان 
       برای فونت من از @font face استفاده کردم تا فونتی که لازم دارم اعمال بشه اما نمی دونم چرا هر دفعه که صفحه رفرش میشه برای چند ثانیه فونت تغییر میکنه؟!!!! از نظر ادرس دهی هم درست انجام دادم و بعضی از فونت ها کلا اعمال نمیشه با اینکه روی سیستمم دارم؟!!!