رفتن به مطلب

مشکل در گوگل وبمستر پس از هک شدن سایت

SMJ SOFT

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

دو روز پیش سایت اصلیم توسط مدیر بیشعور سایت آشیانه هک شد ...

موقع هک کردن تمامی فایل ها و همه چی رو پاک کرده بود ...

ولی چون بک آپ کاملی داشتم همه چی رو برگردونم ...

دیشب رفتم تو گوگل وبمستر تا ایندکس شدن مطالبم رو چک کنم دیدم که تعداد ایندکس های سایتم که حدود 2000 تا بود الان شدن 11 تا پذیرفته شده و 5 ایندکس شده ...

حالا سوال من اینه که آیا تمامی مطالب باید دوباره ایندکس بشن ؟؟ آیا این امر تاثیری در کاهش یا افزایش بازدید و ورودی های سایت داره ؟؟ این امر مشکلی در ایندکس شدن به وجود نمیاره ؟؟ چه کاری برای تسریع ایندکس شدن میتونم بکنم ؟؟ آیا بازدید به حالت قبلی برمیگرده ؟؟

لطفا فقط حرفه ای ها جواب بدن ..

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

چیت ها : تو امضا هست ..

سایت مپ هم ارور میده :

http://www.cheatha.com/sitemap.xml

ویرایش شده توسط SMJ SOFT
لینک به ارسال

نه خبری نیست ؛ مطالبتون توی گوگل هست و مشکلی نداره بزودی اون گوگل وبمستر هم درست میشه :

About 37,100 results (0.12 seconds)

توی تنظیمات افزونه ی سایت مپ گزینه ی rebuild sitemap رو بزن حله

لینک به ارسال

مرسی عزیزم ولی تعداد ایندکس های داخل گوگل وبمستر چی ؟؟دوباره از اول باید 2 هزار مطلب ایندکس بشن ؟؟

لینک به ارسال

سلام

فقط من متوجه نشدم، منظورتون از حرفه ای ها کدوم قشر از افراد انجمن هستند؟ میدونستید عنواننتون توهین آمیز هست؟ لطاف دیگه چنین کاری رو تکرار نکنید...

لینک به ارسال

نمیخواد نگران بازی درست میشه - مهم اینه که توی گوگل ایندکس هات هست و کاربر میتونه بدون مشکل بیاد سایتت

یه چند روزی صبر کن

لینک به ارسال

سلام

فقط من متوجه نشدم، منظورتون از حرفه ای ها کدوم قشر از افراد انجمن هستند؟ میدونستید عنواننتون توهین آمیز هست؟ لطاف دیگه چنین کاری رو تکرار نکنید...

مرتضی جان شرمنده . اینقدر اعصابم به خاطر هک شدن سایتم خورده که باعث شده حوصله جواب دادن به پست های اسپم رو نداشته باشم . :unsure:

نمیخواد نگران بازی درست میشه - مهم اینه که توی گوگل ایندکس هات هست و کاربر میتونه بدون مشکل بیاد سایتت

یه چند روزی صبر کن

راستی یه سوال دیگه هم دارم :

بعد هک شدن و بازگردانی 4 تا از پست هام هک شدن ..

اینم بگم که مطالب توسط سایت های دیگه کپی میشه ...

حالا میخوام پست ها رو دوباره ارسال کنم ... میتونم متن پست رو از سایتی که ازم کپی کرده بگیرم و تو پستم بزارم ؟؟ البته اینم بگم سایتی که ازم کپی کرده و میکنه از سایتم بزرگتره و رتبه بهتری داره ...

لینک به ارسال

الان دو روز گذشته و هنوز سایپ مپ درست نشده ...

به نظر شما مشکل از کجاست ؟؟

لینک به ارسال

وقتی به صورت دستی ریبویلدش میکنم سایت من درست میشه ولی بعد چند ساعت دوباره این ارور رو میده ...

XML Parsing Error: no element found

Line Number 290, Column 1:

حتی افزونه رو پاک کردم دوباره نصب کردم ولی بازم همین طوریه ...

بعد که این ارور رو میده این ارور رو هم تو صفحه همون افزونه میده :

The last run didn't finish! Maybe you can raise the memory or time limit for PHP scripts.

مشکل از کجاست ...؟

ویرایش شده توسط SMJ SOFT
لینک به ارسال

- ورژن وردپرستون چنده ؟

- بررسی کنید ببینید آیا تداخلی با سایر افزونه ها داره ؟ (سایر افزونه ها رو غیر فعال کنید )

- افزونه Hotfix رو امتحان کنید .

- ایراد در سایت مپ توسط این افزونه رو خیلی ها توی نت عنوان کردن . پیشنهاد میکنم یک سرچی بزنید و روش هاشون رو تست کنید (انگلیسی)

I had the same problem and just fixed it by deactivating the sitemap plugin, deleting the sitemap files from the website and deleting the error_log file also.

Then reactivated plugin and manually rebuild sitemap.

لینک به ارسال

مشکل برطرف نشده .. احتمال میدم با افزونه جلالی مشکل پیدا کرده باشه ... افزونه رو هم که غیر فعال کنم سایت بالا نمیاد خودتون میدونین ...

فعلا افزونه سئو yoast رو نصب کرده و با اون سایت مپ رو ساختم . ولی امتیازاتی که خود افزونه گوگل داشت مثلا تعیین سطح اهمیت برای بخش های مختلف رو اون داشت ولی این نداره ...

به نظرتون باید چیکار کنم ؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...