رفتن به مطلب

تصویر شاخص با استفاده از لینک

پست های پیشنهاد شده

1)

سلام آیا امکان این هست که تصویر شاخص از لینک قرار بگیره

تا الان که من دیدم برای تصویر شاخص باید عکس رو دانلود کنی و بعد قرار بدی روی پست که دنگ و فنگ زیاد داره راهس هست که لینک عکس رو بدی و خودش اون رو به عنوان تصویر شاخص قرار بده ؟

یه سوال دیگه : 2 )

سایت هایی مثل آپارات و یوتویب و ... میان و از ویدئو یه عکس میگیرند و به عنوان تصویر شاخص استفاده میکنند آیا همچین کاری رو میشه با وردپرس هم کرد ؟؟ یعنی وقتی یه ویدئو رو بهش میدیم خودش یه عکس از ویدئو برای تصویر شاخص بزاره ؟؟

یه سوال دیگه : 3)

من وقتی ویدئویی رو داخل پستهام میزارم باید بصورت دستی Thump رو هم از یه لینکی چیزی براش تعریف کنم فیلم ها رو با پلاگین Jw میزارم راهی یا پلاگینی هست که خودش اتوماتیک یه قسمت از ویدئو رو به عنوان thumb همون طور که توی سیستم خودمون میزاره بزاره ؟؟

خواهشا تست کرده معرفی کنید چون خودم خیلی پلاگین که برای پخش فیلم بود تست کردم اما ج نداد تست کنید اگه کار داد بگید .

پلاگینی که دیدم شاید بتونه اینکارو بکنه Video Embed & thumb Generator بود اما فقط اول فیلم رو نشون میده که معمولا هم سیاهه و نتونستم کار کنم که یه عکس درست خودش از فیلم بزاره

اگه کسی با این پلاگین کار کنه و تست کنه و اگه ج داد به ما هم بگه ممنون میشم ( این گفته thumb هم میزنه نمیدونم این همونیه که روی فیلم میفته یا منظورش تصویر شاخصه)

منتظرم

لینک به ارسال

1- وردپرس بصورت پیش فرض این قابلیت رو داره بجای اپلود مستقیم عکس از ادرس عکس نیز بهر ببره - اپلودر رو کامل بررسی کنید !

2- خب برای این سوالتون و سوال سومتون دو تاپیک زدید که خلاف قوانین هست http://wpu.ir/oiepf

لینک به ارسال

عزیز جان چرا وقت ما رو میگیری

قربونت برم جنابعالی روی کلمه تصویر شاخص کلیک کن ببینم کجاش میتونی از لینک بزاری عجب !!! کلا یا باید از گالری بزاری یا میگه آپلود کن اگه هست ما کوریم بفرمائید با 2 تا عکس نشون بدید ما هم یادبگیریم

2 تا سوال بعدی هم برا این مطرح کردم که به این مرتبط بود پست ها چپ و راست میرن زیر کسی دیگه اونا رو نمیبینه که بخاد ج بده

اگه شماها که ماشاءالله استادید آموزش بزنید ما اینقدر چپ و راست نمیایم سوال کنیم به خدا

لینک به ارسال

شیوه پاسخدهی شما اصلا مناسب نیست در تاپیکها

بهتره قوانین رو بخونید ما وظیفه نداریم به کسی پاسخگو باشیم

قبل از ایجاد تاپیک جستجو کنید

سوال اولتون:

2 و 3 - دنبال کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...