4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. چند وقت دیگه مدت هاستم تموم میشه و به دلیل درس و... می خوام تا سال 93 هاستمو تمدید نکنم. البته دامین هام تا اون سال برام هستن.

حالا حتما باید بکاپ کلی هاستم رو دانلود کنم یا این که فقط بکاپ بگیرم?

هاستم از: نت افراز

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام، برای بک آپ گرفتن بهترین گزینه، گرفتن نسخه export از تمامی جدول های وردپرس + کپی از پوشه wp-content

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه من غیر از وردپرس چند ساب دامین با اسکریپت های مختلف هم دارم, بکاپ کلی جواب نمیده?

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بک آپ کلی هم جواب میده.

اما کمی سنگین میشه.

برای ساب دومین ها هم بهمین شکل عمل کنید شدنی هست.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط pouyamahmoudi
      با عرض سلام ، وقت بخیر و خسته نباشید
      قالب وردپرس من با وجود واکنش گرا بودن در نسخه موبایل یک مشکل داره 
      مشکل اینه که به صورت یه صفحه خالی با رنگ پس زمینه سایت میاد و باید صفحه رو بکشم به سمت راست تا محتویات نمایش داده بشه 
      لطفا جهت حل این مشکل راهنمایی کنید
      با سپاس

• توسط amir khalaji mehr
      با درود فراوان به دوستان و شادباش فرارسیدن نوروز باستانی
      با کد تخفیف nowruz می‌توانید از 40 درصد تخفیف ویژه‌ی نوروزی برای خرید هاست وردپرسی استفاده کنید.
      تماشای پلن‌های میزبانی وب
    • توسط j1989m
      سلام
      به نظر شما چه هاستی برای طراحی و راه اندازی یه سایت معمولی (شرکتی،خبری،فروشگاهی) با وردپرس مناسبه؟ بطور میانگین چقدر فضا و ترافیک ماهانه لازمه؟ مناسبترین و ارزانترین هاستها برای این نوع سایت ها کدومان؟ مثلا سرویس E1 رو داخل این لینک ببینید، به نظرتون مناسبه؟ اگه هاست مناسبی میشناسید، لطفا پیشنهاد بدید؟ (ssl رایگان و ایمیل اختصاصی هم داشته باشه)
      ضمن اینکه بعضی هاستینگ ها، هاست هایی رو با عنوان هاست مخصوص وردپرس میفروشند، با این توضیح که این نوع هاست ها برای وردپرس بهینه شدن و امنیت و سرعت وردپرس در این نوع هاست ها بیشتره. میخوام بدونم تا چه اندازه حقیقت داره؟ یعنی اگه وردپرس توی یک هاست معمولی نصب شده باشه، از لحاظ سرعت و امنیت ایرادی داره؟
    • توسط abdossamaddeh
      سلام دوستان من یک هاست دانلود گرفتم که تصاویر سایت رو از اون اپلود کنم قبلا از افزونه upload to ftp استفاده می کردم ولی این افزونه تصاویر رو هم در هاست اصلی و هم هاست دانلود اپلود می کرد و خوب نبود الان هم از افزونه  Hacklog Remote Attachment استفاده می کنم که تصاویر رو تنها در هاست دانلود اپلود می کنه ولی وقتی میخوام داخل نوشته بذارم اولش که میذارم داخل ویرایشگر دیده می شن ولی بعد داخل سایت نوشته رو مشاهده می کنم تصاویر دیده نمیشن 
      لطفا راهنماییم کنید من سایت به مشکل برخورد لطفا سریع تر خواهش می کنم 
    • توسط farhad.in
      55 درصد تخفیف ویژه برای هاست لینوکس SSD ایران و آلمان و هاست دانلود
      کد تخفیف: off55
      مهلت استفاده: محدود
      این تخفیف برای پلن‌های زیر اعمال شده است؛ و همه پلن‌های زیر شامل گواهی SSL رایگان نیز می‌باشند.
       پلن هاست لینوکس ایران از دیتاسنتر آسیاتک واقع در برج میلاد
      https://domain-host.ir/cart.php?gid=23
       پلن هاست لینوکس آلمان از دیتاسنتر هنترز آلمان
      https://domain-host.ir/cart.php?gid=1
       پلن هاست آپلود و دانلود از دیتاسنتر هنترز آلمان
      https://domain-host.ir/cart.php?gid=5
      تمامی پیشنیازهای وردپرس در این پلن‌ها فعال می‌باشد و می توانید تجربه هاست عالی برای وردپرس را تجربه کنید.
      پشتیبانی از مشتریان همه روزه در ساعات اداری بجز روزهای تعطیل از طریق سیستم چت و تیکت و تلگرام انجام می‌پذیرد؛ لازم بذکر است در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل نیز پشتیبانی از طریق تیکت فعال می‌باشد اما بازه زمانی پاسخدهی در ساعات اداری کمتر خواهد بود.