رفتن به مطلب

yasi

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای قالب جدید سایتم به پیشنهاد طراح قالب میخواهیم دسته های سایت رو که 292 تا هست به 100 دسته کاهش بدیم

یعنی دسته های اضافی حذف بشن و مطالبشون به سایر دسته ها منتقل بشه و طی چند هفته هم ارورهای 404 برطرف بشه

پیوند یکتای سایت هم به این صورت هست

/%post_id%/%postname%.html

یعنی کلا به دسته ها ارتباطی نداره

به نظر شما این کار درستی هست یا نه ؟

لطفا کسانی که اطلاعاتی در این زمینه دارن یا پیشنهاد بهتری دارن راهنمایی کنن

لینک به ارسال

من منظور شما خوب متوجه نشدم اما افزونه اي براي ريداكت كردن از 404 به صفحه اصلي هست ميتونيد استفاده كنيد

لینک به ارسال

بحث افزونه ها نیست

سایتم 292 تا دسته دارم

میخوام 192 تاش رو حذف کنم در نهایت 100 دسته بمونه

بعدم مطالب رو به دسته هایی که هست انتقال بدم

میخوام بدونم از نظر سئو مشکل خاصی پیش میاد ؟

ممکنه ارورها به زودی برطرف نشه ؟

ممکنه روی بازدید و ورودی تاثیر خیلی بدی داشته باشه ؟

لینک به ارسال

تجربه نشون داده که حتی حذف شدن یک بخش یا یک لینک از سایت ، از طرف جناب گوگل تاثیر منفی داره روی سایت، ولی خوبی مطالب سایت شما اینه که داخل پیوند یکتای مطالبتون دسته ها نیست و این میتونه این تاثیر منفی رو روی سایتتون کم کنه، البته اگه طراح سایتتون آدم کاربلد و مطمئنی هست و میدونید که میتونه این مشکلات رو بعد از حذف این تعداد دسته از سایتتون اوکی کنه بهش اعتماد کنید چون وجود این تعداد دسته هم برای یک سایت فکر نکنم از هیچ نظر مناسب باشه.

البته اینا نظر شخصی و تجربه من بود که گفتم منتظر پاسخ دوستان دیگه باشید انجمن دارای اساتید خیلی خوب و حرفه ای هستش که خیلی بیشتر و بهتر میتونند راهنماییتان کنند.

ویرایش شده توسط yas_hfb
لینک به ارسال

فقط آدرس دسته ها به 404 میره

که برای اونم افزونه نصب کنید

از گوگل وبمستر کمک بگیرید

لینک به ارسال

به نظر شما ارورهای 404 در عرض چند هفته برطرف میشه؟

یعنی تاثیر خیلی زیادی روی ورودی گوگلم نمیذاره؟

لینک به ارسال

دوستان عزيز ديگه به صورت كامل گفتن ! تنها شانس شما اين بوده كه توي پيوند يكتا از دسته بندي استفاده نكردين !‌ و همون طور كه آقا پارسا گفتن فقط لينك دسته بندي ها به 404 ميخوره كه دوباره خودشون هم راهنمايي كردن كه چه كنين ! تاثير هم كه به هر حال داره ! شما 92 دسته ميخواي حذف كني كمه كمش يعني همون 92 صفحه 404 ! و بله به مرور زمان حل ميشه كه بستگي به گوگل و سايت خودتون داره !چون گوگل واسه همه سايت ي ارزش قائل نيست !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...