رفتن به مطلب

مشكلاتي از استفاده از بي بي پرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من افزونه ي بي بي پرس و نصب كردم

حالا از اين جا به بعدش و بلد نيستم :D

خب هيچ تغيير و تحولي رو وردپرس مشاهده نكردم به جز اينكه سه تا بخش به اسم هاي forum/topics/replies حالا بايد چي كار كنم تا يه انجمن بزنم؟

ميشه راهنماييم كنيد؟

لینک به ارسال

سلام فك كنم بي بي پرس ديگه به صورت افزونه ارائه بشه و به صورت اسكريپت نباشه چون از ورژن 2 به بعد با تمام قالب ها كار ميكنه !‌ نميدونم ولي اينطوره فك كنم !‌

نصبش هم كه افزونه هست ديگه ! تا نصب كردين به منو سمت راست داخل مديريت گزينه هاش اضافه ميشه فك نكنم چيزه سختي داشته باشه !

لینک به ارسال

سلام دوستان

من افزونه ي بي بي پرس و نصب كردم

حالا از اين جا به بعدش و بلد نيستم :D

خب هيچ تغيير و تحولي رو وردپرس مشاهده نكردم به جز اينكه سه تا بخش به اسم هاي forum/topics/replies حالا بايد چي كار كنم تا يه انجمن بزنم؟

ميشه راهنماييم كنيد؟

وقتی بی بی پرس به صورت افزونه نصب می شه خیلی از امکانات وردپرس را شما همراه بی بی پرس خواهید داشت. من خودم از بی بی پرس خیلی خوشم میاد. البته با تغییراتی که در آن انجام بدی. در ابزارک شما چند ابزار دیگه هم الان اضافه شده. علاوه بر آن پلاگینهای مختلفی در مخزن وردپرس است که تکمیل کننده انجمن ساز بی بی پرس است.

اینم یک نمونه از انجمن بی بی پرس که البته خود روش تغییراتی دادم و الان آن ر از آی پی بورد و وی بیولتین بیشتر قبول دارم

http://ibforums.net/forums

لینک به ارسال

دوستان خيلي ممنون از راهنماييتون

منم از افزونه ي بي بي پرس استفاده كردم

الآن با نصب افزونه ي بي بي پرس وردپرس بنده به يك انجمن تبديل شده؟

لینک به ارسال

كلا به انجمن تبديل نميشه ولي قسمتي اضافه ميشه كه انجمن هست !‌ در كنار سايتتون يك انجمن هم دارين !‌ شما تا نصب كنيد و فعال سازي كنيد از طريق مديريت چند تا گزينه اضافه ميشه كه ميتونيد مديريت كنيد و اموضوعات داخلش طبقه بندي كنيد ...... !‌

لینک به ارسال

البته من شخصا از انجمن سازهاي mybb و vb استفاده ميكنم

درسته يه ذره سخت ست ميشه اما يه سيستم انجمن ساز كامل است

اما وردپرس با پلاگين به سيستمي مشابه انجمن ساز تبديل ميشه

لینک به ارسال

دوستان از كمك ها و راهنمايي هاتون بسيار ممنونيم

تصميم گرفتيم كه از ويبولتين استفاده كنيم

ویرایش شده توسط abolfazl
لینک به ارسال

فقط

چون ويبلتون نسخه نال شده ميباشد حتما قبلش از هاستينگ خودتون سوال كنيد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...