رفتن به مطلب

مشکلاتی با وردپرس

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان ؛ خسته نباشین..

بنده یک سایت دارم که فیـلتر هستش و مدتیه که میخوام از فیـلتر درش بیارم ولی با مشکلات عجیبی روبرو میشیم!

- مثلا قالب قبلی سایت رو که اسمش lucide بود تغییر دادم و حذفش کردم و از قالب خود وردپرس ، پوسته ی 2010 استفاده کردم ، وقتی صفحه اصلی رو میبینیم همچیز سرجای خودشه و با قالب جدید (2010) سایت بالا میاد ، اما وقتی میریم به صفحه یکی از موضوعات، سایت با قالب قبلی بالا میاد؟!

- وقتی نوشته ای رو به زباله دان میفرستم نوشته ی مورد نظر از سایت حذف نمیشه و قابل دسترس هستش؟!

(( کش مرورگر رو پاک کردم و گفتم شاید هم ربطی هم به افزونه ی سوپر کش سایت داشته باشه ، اون رو هم غیر فعال کردم ، اما نتیجه ای حاصل نشد و به همون شکله..))

به پشتیبانی هاست که گفتم ، بهم این رو گفتند :

با توجه به اینکه روی سرویس‌های استاندارد هیچگونه کشی نصب و فعال نشده است در صورت وجود مشکل برنامه سایت دارای سیستم کشی می‌باشد که از اعمال سریع تغییرات جلوگیری می‌کند.

لطفا در این رابطه به پشتیبانی برنامه مراجعه و برای رفع مشکل درخواست راهنمایی کنید.

میخواستم ببینم بنظرتون چه مشکلی میتونه داشته باشه؟!

ممنون میشم راهنمایی کنید...مرسی

لینک به ارسال

ببينيد بيشترين احتمال به كش ميخوره

باز مراحل زير بررسي كنيد :

1- پاك كردن كش و كوكي( ctrl+f5 )

2-پاك كردن كش سايت ( از افزونه ها empty chash )

3- تغيير نام فايل .htaccess

4-پاك كردن كد زير از wp-config

define('WP_cash', true);

البته فكر كنم گزينه آخر شبيه آن هست پيدا كنيد

لینک به ارسال
افزونه ی سوپر کش سایت داشته باشه ، اون رو هم غیر فعال کردم

غیر فعال کردن افزونه سوپر کش کافی نیست در افزونه کلید delete all caches را پیدا کنید و کش هایی که قبلا ساخته شده اند را حذف کنید اگر کلید را نیافتید وارد wp-content شوید وکلیه محتویات پوشه cache را حذف کنید

لینک به ارسال

مشکل عجیبی هست

باید دیتابیس بررسی بشه. مشکل کش هست

فایل htaccess روت رو تغییر نام بدید

نام پوشه wp-content را موقت تغییر دهید

و تست

لینک به ارسال

سلام. لطفا اسپم ارسال نکنید.

آدرس آنلاین بدین بررسی کنیم.

استاد قصد ارسال اسپم به هیچ وجه نبوده و به تاریخ ارسال نوشته ی اول و دوم بنده توجه بفرما !

غیر فعال کردن افزونه سوپر کش کافی نیست در افزونه کلید delete all caches را پیدا کنید و کش هایی که قبلا ساخته شده اند را حذف کنید اگر کلید را نیافتید وارد wp-content شوید وکلیه محتویات پوشه cache را حذف کنید

ممنونم آقا ایمان با اینکار مشکلم حل شد..

همچنین تشکر از Black_sky و Parsa عزیز ، مرسی..

ویرایش شده توسط HTM
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...