رفتن به مطلب

اگر سایتم فلتر بشه ??

پست های پیشنهاد شده

سلام دباره

مرسی بابت راهنمای

یک سوال اگر سایتم فلتر بشه دامین رو باید پارک کنم ؟؟ یا کاره دیگه ؟ اگر راهنمای کنید ممنون

با سلام

چه نوع سایتی دارید ؟ سایت موزیک ؟

لینک به ارسال

دوست من فکر نکنم اینجا هم خیلی مناسب برای توضیح در مورد راه های دور زدن با ساب دامین و آی پی باشه

ولی روش قانونی اینه که شما در ساماندهی سایتت رو ثبت می کنی و مطابق قانون بار اول با یک ایمیل از طرفتون باز می شه بار دوم یک تعهد اینترنتی و بار سوم با تعهد حضوری و بار چهارم به بعد با نظر قاضی

البته فعلا ظاهرا ثبت دفعات خیلی جدی نیست و هر بار را می شه بار اول فرض کرد احتمالا مگر اینکه خودتون در ایمیل اشاره کنید که بار اول نیست

اینکه عرض کردم ایمیل بزنید باز می کنند رو جدی گفتم

لینک به ارسال

مرسی دوست عزیز

من میخام سایت فیلم بزنم مطمئنن فیل میشه الان سایت ها میان میگن مثلا سایت1.کام و ... سایت2.کام .... من اینو باید پارک کنم یا تو فایل جای چیزی قرار بدم ی اسکریپت داشتم تو فایل کانیگ میزاشتم بجای ادرس قبلی همین اما تو ورد پرس چیکار کنم من ؟؟

ویرایش شده توسط mariean
لینک به ارسال

دامین هایی که از روی اشتباه ف.... نشن مثل همین سایت های موزیک و فیلم که 100% هم در ستاد ساماندهی عضو نیستن برای رفع ف....شون هیچ کاری نمیشه کرد باید بیخیال دامین بشین

معمولا این سایت ها دامین .in میگیرن که ارزون تر هست و هر بار که ف... شد یه دامین جدید میگیرن

هر بار هم که به این مشکل خوردید فقط به پشتیبانی هاست خبر بدید که سایت رو به یه دامین دیگه منتقل کنه (خودشون انجام میدن)

ویرایش شده توسط namakpash
لینک به ارسال

بله می تونید از طریق کنترل پنل هاستتون پارک کنید و می تونید با استفاده از فایل .htaccess و دستور redirect عمل کنید البته تاثیری در کلیت ندارند فقط شما چند دامنه داری که یکی یکی از رده خارج می کنی و اینکه مشتریان اون دامنه ها را هم از دست خواهید داد

هنوز فکر می کنم که ثبت توی ساماندهی بهترین گزینه است

لینک به ارسال

اگر میشه ایدی یاهو بدین .

من یاهو آن نمی شم یعنی فرصتش نیست

imanfakhar@gmail.com ایمیلمه که در پلاس و فیسبوکم با همین ایمیل در دسترسم

لینک به ارسال

ببخشید من اصلا توضیحات دوستان رو نخوندم گفتم روش رو اینجا قرار بدم همه استفاده کنند

چون خود بنده یه چند وقتی با این مشکل رو برو بودم و اموزش کاملی توی اینترنت نبود من برای وردپرس عرض میکنم

1-خرید دامین جدید

2-پارک کردن دامین جدید

3-نصب افزونه Domain Mirror و ثبت دامین جدید در این افزونه

4- در فایل .htaccess کد دایرکت یا همون 301 رو قرار میدید

5-بعد از تمام این کارها شما باید دامین جدید رو به گوگل وب مستر معرفی کنید

لینک به ارسال

دامین هایی که از روی اشتباه ف.... نشن مثل همین سایت های موزیک و فیلم که 100% هم در ستاد ساماندهی عضو نیستن برای رفع ف....شون هیچ کاری نمیشه کرد باید بیخیال دامین بشین

معمولا این سایت ها دامین .in میگیرن که ارزون تر هست و هر بار که ف... شد یه دامین جدید میگیرن

هر بار هم که به این مشکل خوردید فقط به پشتیبانی هاست خبر بدید که سایت رو به یه دامین دیگه منتقل کنه (خودشون انجام میدن)

دامین .in قیمتش 22 هزار تومانه !! کجا ارزونه ؟

لینک به ارسال

بله این دامین گرون شد

الان ارزون ترین دامین فکر کنم .org باشه اگر اشتباه نکنم

لینک به ارسال

تا اون جایی که من یادم هست قیمت ثبتش 4 5 تومن بود ولی تمدیدش گرون میشد معمولا سایت های فیلم و ... که میدونستن به یک سال نمیرسه ف... میشن این دامین رو میگرفتن

قیمت جدیدش رو نمیدونم

لینک به ارسال

در همچین شرایطی فکر کنم بد نباشه سری به دامنه های رایگان tk و co.cc و چند دامنه دیگه از همین ردیف مثل cx.cc - cz.cc بزنید

لینک به ارسال

تو این صفحه کامل توضیح دادم ، میتونی بخونی

http://www.isees.ir/education-change-of-wordpress-site-address.html

کلا سه بخشه آموزشش که دو بخشش آماده شده و بخش سوم که تغییر آدرس در گوگل هست رو دارم روش کار میکنم .

امیدوارم مفید باشه

لینک به ارسال

دامین ir به درد سایتهای دانلود فیلم و موزیک نمی خوره مگه

5 تومنه خیلی ارزونه دیگه

ویرایش شده توسط Ghost
لینک به ارسال

دامین ir به درد سایتهای دانلود فیلم و موزیک نمی خوره مگه

5 تومنه خیلی ارزونه دیگه

نه ، چون سایت مخالف قوانین ایجاد میشه خیلی راحت میتونن از طرف نیک پیگیری کنن و براتون درد سر میشه .

الان بهترین انتخاب برای سایتهایی که زود ف.ل.ت.ر میشن .in هست . قیمتش تغریبا اندازه همین آی آر خودمون هست .

در ضمن ، دامنه آی آر رو سایت systemnic.ir میده 3600

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...