رفتن به مطلب

مشکل در نمایش تصاویر شاخص در صفحات اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام و روز همگی خوش

دوستان من از قالب زن شاپ که صدرا علیزاده فارسی سازی کرده بودن استفاده می کردم , قالب خوبیه کلا , اما یه مشکل اساسی داره , من اینو حتی با صدرا هم مطرح کردم اما خوب ایشون سرشون شلوغه و جوابی ندادند , حالا گفتم این موضوع رو با دوستان حرفه ای اینجا هم درمیون بزارم بلکه بشه مشکل رو حل کرد , من یه مدت زیاد از این قالب استفاده می کردم , شاید من متوجه نشده بودم که از اول این ایراد رو داشت یا نه اما 3 ماه پیش متوجه شدم که عکس های شاخص صفحه های اصلی گاها یکی در میون لود میشن و وقتی مرورگر رو رفرش می کنی اونایی که نبودن میان و اونایی که بودن میرن , البته این مشکل فقط رو این قالبه و قالب های دیگه این مشکل رو ندارند , در لوکال هاست هم تست کردم باز هم همین منوال بود , همه افزونه ها رو هم غیر فعال کردم , پاک کردن و کار های دیگه باز هم مشکل حل نشد تا اینکه بی خیال قالب شدم , اما راستش قالب خوبی بود و حیفم میاد که بخاطر یه مشکل از این قالب چشم پوشی کنم . اون زمانی که قالب رو سایت بود من از سرور های ایران شرکت وندا استفاده می کردم که سرعتشون خوب بود , یعنی فکر می کنم مشکل کش نبود .

یه سری تصویر هم گذاشتم ببینید لطفا

Desktop.zip

ممنون میشم راهنماییم کنید .

لینک به ارسال

خدا رو شکر که یکی جواب داد :) , آره مرتضی جان همونه و لی فارسی سازی شدش رو استفاده می کردم , اما الان از قالب وایپر دارم استفاده می کنم بخاطر مشکل قالب زن شاپ اومدم رو قالب وایپر , قالب وایپر هم یه مشکل داره و اونم اینه که برای تعریف محصول داره از taxonomy استفاده می کنه و دسته بندی محصول از department , حالا تو این قالب وایپر اگه محصولی تموم بشه که بخوام فقط از صفحه اصلی سایت برش داره بخاطر اینکه داره از taxonomy استفاده میکنه هیچ افزونه ای اونو نمیشناسه , در هر صورت ممنون میشم اگه مشکل اون قالب رو بهم بگی و بگی چیکار کنم و یا اینکه این قالب وایپر رو چطور درست کنم واقعا ازت ممنون میشم , هر کدوم که درست بشه کافیه برام , اگه هم شد دوتاش که دیگه واقعا لطف می کنی

مرسی

لینک به ارسال

خوب شما پوسته رو فعال کنید

بعداز سایت یک save as web بگیرید و اینجا پیوست کنید تا بتونیم برسی کنیم

لینک به ارسال

اگر پوسته رو ویرایش کردین اینجا بذارینش تا ادیتش کنم تست کنین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...