رفتن به مطلب

مشکل بهم ریختگی قالب وردپرس با xammp

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من با xammp هر قالب رو روی وردپرس نصب می کنم بهم ریخته نشون میده . مشکل از چیه ؟ باید چیکار کنم قالب ها درست نمایش داده بشه؟

ویرایش شده توسط manikamyab
لینک به ارسال

سلام توي اين قالب ها تنظيمات مهم هست !‌به فرض اسليدر داره بايد برين فعالش كنيد و ......!

احتمالي هم هست چون اين قالب ها به صورت ريپ و نال شده هست يكسريشون درست ريپ نشده و مشكل همينه !

داخل فايل هاي اين قالب ها يك فايل بكاپ هم هست معمولا با نام demo.xml هست اينو ايمپورت كنيد از طريق ابزار ها شايد بازم اينطوري رفع بشه !‌

لینک به ارسال

در ضمن بعضی وقتا ، یعضی وقتا ، یعضی وقتا زمپ با پی اچ پی مشکل پیدا می کنه بازم می گم بعضی وقتا.

ولی یکی از دلایل به هم ریختگی می تونه تنظیمات قالب باشه و از همه مهم تر اینکه قالب های خارجی برای نسخه انگلیسی وردپرس ساخته شدن ، وردپرس انگلیسی از چپ به راست هست ولی وردپرس فارسی از راست به چپ

برای همین اصولا مشکل پیش میاد

لینک به ارسال

شاید هم توی ابزارک ها ، ابزارک جستجو فعال باشه که بعضی وقت ها باعث به هم ریختگی قالب میشه :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...