SASHA

محدود کردن تصاویر وردپرس فقط برای عضو ها

6 پست در این موضوع قرار دارد

درود

چطور میشه تصاویری که در وردپرس آپلود می کنیم فقط به عضو ها نمایش داده بشه ؟

منظورم این نیست قسمتی از متن رو از دید غیرعضو ها مخفی کنیم

منظورم اینه لینک عکس رو باز کردن با پیام عدم دسترسی مواجه بشن ، تا زمانی هم که لاگین نکردند نتونن عکس رو مشاهده کنند؟

مثه پیوست کردن انجمن ها...

پلاگین یا آموزش خاصی داره؟

من مثلا 100 عکس آپلود میکنم میخوام 80 تاش مخفی باشه که داخله تگ [membersonly]Hidden text for loged in user[/membersonly] میذارم بقیه هم قابله مشاهده حالا میخوام اونایی هم که داخله تگ برای عضو ها هستن یوقت یکی از عضوا لینکش رو داخله جایی گذاشت کسی نتونه مشاهده کنه تا در سایت ما لاگین کرده باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عکس رو که به خودی خود نمی شه مخفی کرد

ولی می تونید محل نمایشش را در قالب با زمینه دلخواه مشخص کنید و زمینه دلخواه را در شرطی فراخوانی کنید که فقط برای اعضای وارد شده قابل مشاهده باشد هر دو مورد را در بخش آموزش جستجو کنید آموزش های لازم را دارند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سپاس

پس در وردپرس امکان و خاصیت پیوست شدن تصاویر مثه انجمن ها وجود نداره؟

الان با انجام آموزش بالا باز هم به لینک تصویر دسترسی دارند ، و عضو ها میتونند راحت مطالب رو کپی کنند در سایت مد نظر و عکس ها اونجا بالا میاند.

پلاگین جداگانه ایی برای آپلود عکس نیست؟ که تمامی تصاویر در اون پیوست بشند؟ ازونجا قرار بدیم؟ یا اسکریپتی که وردپرس متصل بشه تصاویر رو دراون قرار بدیم و کاربران در وردپرس بعد عضویت تصاویر بهشون نمایش داده بشه

مثلا کارایی این پلاگین رو نمیدونیم چی هست : http://wordpress.org/plugins/wp-get-attachments/

ویرایش شده در توسط SASHA

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در انجمن هم همین کار را می کنند کلا روی فایل jpg نمی شود رمز گذاشت روی لینکش رمز می گذارند

فقط در انجمن سازها دستور php می نویسند برای مشاهده لینک عکس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله منظور بنده هم همین هست ، الان راهی وجود نداره برای لینک عکسامون کدی چیزی قرار بدیم برای مهمان ها غیرقابله مشاهده باشه؟

وردپرس با این همه سابقه پلاگینی در این زمینه نداره واقعا؟ آخه پیوست یه چیزیه که تو اکثر اسکریپت ها هست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما میتونید با تغییری در این آموزش به چیزی که میخواین بررسید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/338-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7/

در این آموزش شما می تونید شورت کد پست برای عکس رو تغییر بدین حالا برای نیازتون کافیه وقتی خروجی شورت کد رو تغییر میدین یه شرط بزارین که اگه کاربر لاگ کرده بوده نمایش بده اگه نه یه عکس پیش فرض بزاره ..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hiwa
      سلام دوستان
      یک مشکل خاصی 1-2 هفته است من رو بدون گرفتن نتیجه به خودش مشغول کرده (با کلی استرس و اعصاب خوردی). الان به ذهنم رسید که مشکل رو اینجا مطرح کنم شاید کسی بتونه کمکم کنه. حتی اگه هزینه ای مطالبه باهاش واقعا ممنونتون میشم.
      من در یک سایت آگهی (لینک) که از افزونه wp job manager و افزونه های مکمل این افزونه برای ساخت این سایت استفاده کرده ام (قالب listify).
      سایت به خوبی کار میکرد تا اینکه مجبور شدم سایت رو به کمک polylang دو زبانه کنم (توسعه دهنده قالب این افزونه رو توصیه کرده: لینک)
      پس از نصب این افزونه، فایل mo افزونه job manager دیگه لود نمیشه. یعنی بخشهایی از سایت که مربوط به این افزونه است، انگلیسی میشه (این صفحه سایت، وقتی polylang غیرفعال باشه کاملا فارسیه اما وقتی فعال باشه به این صورت نمایش داده میشه یعنی ترکیبی از فارسی و انگلیسی)
      با غیر فعال کردن polylang مشکل رفع میشه
      اما من باید سایت رو دو زبانه کنم. پس مجبورم از polylang استفاده کنم.
      آیا راهی وجود داره که بدون استفاده از فایل po بخشهایی که مربوط به این افزونه job manager هست رو فارسی کنم؟
      ممنون میشم هر راه حل و سرنخی به ذهنت میرسه رو بهم بگید
      زیاد سرچ کردم. بقیه هم این مشکل رو با ترکیب این دو افزونه دارند(لینک) اما راه حلی که واسه من موثر باشه رو پیشنهاد نکرده ان.

• توسط shikpars_com
      باسلام خدمت  همه دوستان ی سوال داشتم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
      در وردپرس قابلیتی رو میشناسید که از طریق اون بشه به دیتابیس سایت وردپرسی دسترسی پیدا کرد 
      مثلا بشه تمام دسته بندی هارو یکجا با یک کوئری از دیتابیس گرفت؟؟
    • توسط alirezax2
      با سلام
      مشکل:
      لاگین وردپرسم یوزر و پسورد و میزنم فقط صفحه ریفرش میشه و دوباره لاگین میاد بدون هیچ خطایی ... بدون هیچ تغییراتی در سایت بوجود اومده!!!
      راه حل هایی که رفتم:
      1- غیر فعال کردن کلیه افزونه ها از طریق هاست
      2- تغییر theme
      3- تغییر htaccess
      4 - آپدیت دستی وردپرس
      5- و ...
      متاسفانه مشکل حل نشد!! به ادمین هاستمم گفتم همون راه حل های بالا رو داد گف نشد دوباره wp نصب کن!!
      من نمیخوام دوباره نصب کنم چون مشکلات زیادی میخورم تنظیمات قالبم، دیتابیس و...
      کسی میدونه چه راه دیگه ای هست؟؟ یا مشکل مشابه داشته؟؟ چطوری حل کنم؟ دارم روانی میشم
    • توسط jalal125j
      سلام.

دوستان یک سوال داشتم کل عید رو وقت گذاشتم روش موفق نشدم پیدا کنم تا چاره رو مشورت از دوستان گرامی دیدم، توی این سایت دو تا افزونه برای معرفی به شبکه های اجتماعی داده شده (http://propozal.ir). می خوام برای دیده شدن سایت عین این افزونه رو داشته باشم که هم کنار یک عنوان و هم زیرش قابلیت معرفی به شبکه‌های اجتماعی وجود داشته باشه. افزونه‌هایی که پیدا کردم فقط زیر پست یا بالای پست لینک شبکه های اجتماعی رو قرار می ده، اما این سایت از هر دو رو همزمان باهم داره.
    • توسط armakcell
      با سلام بنده در سایتم میخواستم یک ابزارک قرار بدم مانند ابزارک این سایت
      http://powerturk.ir

اگر داخل این سایت برید در یک قسمت نوشته است آرشیو فول البوم
      بنده این ابزارک را چگونه به دست بیارم؟
      بنده یک تصویر ضمیمه میکنم در صورتی که در سایت وارد نشد