• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
nimait70

کم بودن عرض زیرمنو ها

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان امیدوارم گذر ایام به کامتون باشه...

عزیزان من یه منوی دارم توی قالبم که اگه مقدار کاراکتر زیرمنوی من زیاد باشه مجبور میشه یه مقدار از کارکتر ها را در خط بعدی قرار بده که با گزینه ی بعدی تداخل پیدا میکنه و شکل خیلی ناجوری بهخودش میگیره...

از دوستان میخواستم خواهش کنم تا راهی پیشنهاد بدن تا عرض پیشفرض زیر منو ها بیشتر بشه تا به چنین مشکلی بر نخورم...

نمایش آنلاین :

http://vcbt.ir/

اگه به منوی اصلی سمت راست بخش فیلم مراجعه کنید کامل متوجه منظورم خواهید شد...

ممنونم از همگی....

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام داخل css فايل base.css خط 164 داخل اين كلاس width به اندازه مورد دلخواهتون زياد تر كنيد انگار الان 184 اينا بود !‌

فقط ي نكته انگار بزرگتر كه شد واسه من بكگراند نداشت قسمت اضافه شده ! خودتون به كلاس ي بكگراند هم بدين !‌ نميدونم حالا چرا اين طوري شد !‌

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از پاسختون...

چطوری کلاس background بدم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

background:#57595A;

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا قدیما برای اینه که اتفاقی برای سایز منو ها نیفته از تگ padding برای عریض کردن منو ها استفاده میشد

برای مثال :

من یه منو دارم توش یه منو با اسم "وردپرس" دارم یه منو ی دیگه با اسم "انجمن پشتیبانی وردپرس"

اگه در حالت عادی به منو اندازه (طول و عرض) بدم دو حالت پیش میاد :

اگه اندازه رو بزرگ بدم متن کوچیک تر ناجور میشه و اگه اندازه رو کوچیک بدم متن بزرگ تر میره خطر بعدی

برای اینکه این اتفاق نیفته از پدینگ استفاده می کنم . این جوری مثلا با پدینگ 5 پیکس ، هر منو از اطراف 5 پیکس بزرگ تر میشه

نمی دونم این جواب سوالتون بود یا نه

ولی اون چه بلد بودم نوشتم

امید وارم به دردتون بخوره

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری