رفتن به مطلب

کم بودن عرض زیرمنو ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان امیدوارم گذر ایام به کامتون باشه...

عزیزان من یه منوی دارم توی قالبم که اگه مقدار کاراکتر زیرمنوی من زیاد باشه مجبور میشه یه مقدار از کارکتر ها را در خط بعدی قرار بده که با گزینه ی بعدی تداخل پیدا میکنه و شکل خیلی ناجوری بهخودش میگیره...

از دوستان میخواستم خواهش کنم تا راهی پیشنهاد بدن تا عرض پیشفرض زیر منو ها بیشتر بشه تا به چنین مشکلی بر نخورم...

نمایش آنلاین :

http://vcbt.ir/

اگه به منوی اصلی سمت راست بخش فیلم مراجعه کنید کامل متوجه منظورم خواهید شد...

ممنونم از همگی....

لینک به ارسال

سلام داخل css فايل base.css خط 164 داخل اين كلاس width به اندازه مورد دلخواهتون زياد تر كنيد انگار الان 184 اينا بود !‌

فقط ي نكته انگار بزرگتر كه شد واسه من بكگراند نداشت قسمت اضافه شده ! خودتون به كلاس ي بكگراند هم بدين !‌ نميدونم حالا چرا اين طوري شد !‌

لینک به ارسال

والا قدیما برای اینه که اتفاقی برای سایز منو ها نیفته از تگ padding برای عریض کردن منو ها استفاده میشد

برای مثال :

من یه منو دارم توش یه منو با اسم "وردپرس" دارم یه منو ی دیگه با اسم "انجمن پشتیبانی وردپرس"

اگه در حالت عادی به منو اندازه (طول و عرض) بدم دو حالت پیش میاد :

اگه اندازه رو بزرگ بدم متن کوچیک تر ناجور میشه و اگه اندازه رو کوچیک بدم متن بزرگ تر میره خطر بعدی

برای اینکه این اتفاق نیفته از پدینگ استفاده می کنم . این جوری مثلا با پدینگ 5 پیکس ، هر منو از اطراف 5 پیکس بزرگ تر میشه

نمی دونم این جواب سوالتون بود یا نه

ولی اون چه بلد بودم نوشتم

امید وارم به دردتون بخوره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...