رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. بنده جدیدا یه مشکل عجیبی پیدا کردم که تا چند وقت پیش این مشکل نبود! یعنی دیروز بود که پیغام بروزرسانی افزونه Crayon sintax highlighter رو داد ، وقتی در قسمت بروزرسانی زدم تا بروزرسانی شه ، رفت تو صفحه بروزرسانی و دیگه تموم نشد! اول فک کردم که فایل حجمش زیاده اما نیم ساعتم گذشت بازم درست نشد! ناچارا رفتم تو هاست و فایل maintenance رو حذف کردم. گفتم شاید مشکل از اینترنتمه ! چندبار دیگه هم که امتحان کردم درست نشد! بی خیالش شدم تا امروز پیغام بروزرسانی Captcha رو داد. خوب حداقل اون افزونه ی سبکی بود ولی این مشکل برای اون هم وجود داشت!

یعنی در کل وردپرسم قادر به بروزرسانی افزونه ها نیست و وقتی میره داخل پروسه بروزرسانی دیگه بیرون نمیاد مگر اینکه دستی فایل maintenance رو حذف کنم و بیخیالش شم!

(خواستم وردپرس رو راه اندازی مجدد کنم ، ولی چون وردپرس هم گذاشته واسه بروزرسانی به نسخه 3.7.1 ، اون گزینه دیگه نیست(وایسادم تا فارسیش بیاد :| ). لطفا کمک کنید چون فوری فوتیه!

لینک به ارسال

این مشکل رو من هم در چندتا از سایت هام که روی سرور خاصی از شرکت سرویس دهنده هاستینگ هست دارم ، بهشون تیکت دادم گفتن داریم بررسی می کنیم ، گفتم که اطلاع داشته باشید شاید واسه شما هم از هاستتون باشه

لینک به ارسال

احتمالا وردپرس نمیتونه فایل رو دانلود کنه

به خاطر محدودیت هاست

صفحه در لود میماند یا متوقف میشود؟

حالت دیباگ رو فعال و تست کنید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/268-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%AE%D8%B7%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D8%A8/

لینک به ارسال

سلام دوستان. بنده جدیدا یه مشکل عجیبی پیدا کردم که تا چند وقت پیش این مشکل نبود! یعنی دیروز بود که پیغام بروزرسانی افزونه Crayon sintax highlighter رو داد ، وقتی در قسمت بروزرسانی زدم تا بروزرسانی شه ، رفت تو صفحه بروزرسانی و دیگه تموم نشد! اول فک کردم که فایل حجمش زیاده اما نیم ساعتم گذشت بازم درست نشد! ناچارا رفتم تو هاست و فایل maintenance رو حذف کردم. گفتم شاید مشکل از اینترنتمه ! چندبار دیگه هم که امتحان کردم درست نشد! بی خیالش شدم تا امروز پیغام بروزرسانی Captcha رو داد. خوب حداقل اون افزونه ی سبکی بود ولی این مشکل برای اون هم وجود داشت!

یعنی در کل وردپرسم قادر به بروزرسانی افزونه ها نیست و وقتی میره داخل پروسه بروزرسانی دیگه بیرون نمیاد مگر اینکه دستی فایل maintenance رو حذف کنم و بیخیالش شم!

(خواستم وردپرس رو راه اندازی مجدد کنم ، ولی چون وردپرس هم گذاشته واسه بروزرسانی به نسخه 3.7.1 ، اون گزینه دیگه نیست(وایسادم تا فارسیش بیاد :| ). لطفا کمک کنید چون فوری فوتیه!

در ضمن پرمیشن های پوشه های plugins - upgrade را هم چک کنید حداقل 755 باشند

لینک به ارسال

به خاطر محدودیت هاست

http://forum.wp-pars...دن-حالت-خطایاب/

صفحه کامل لود و متوقف میشه ، بلکه اون علامت لود شدن و آپگرید هیچ وقت کنار نمیره و صفحه تغییر نمیکنه! اروری هم اتفاق نمیافته که دیباگ اون رو نشون بده! این تصویر گویای همه چی هست :) :

post-3124-0-68873900-1383327461_thumb.jp

پرمیشن ها رو قبلا چک کرده بودم و همگی 755 بودن!

البته جرات هم نمیکنم که وردپرس رو هم آپدیت کنم چون نسخه فارسیش اومد. زیاد از آپدیت دستی هم مطمئن نیستم!

لینک به ارسال

اینکه در لود صفحه می مونه همونطور که قبلا گفتند می تونه مربوط به یکپارچه نبودن هاست بشه در این مورد چندین بار قبلا توضیح کامل داده شده

به عنوان نمونه بخونید

http://forum.wp-parsi.com/topic/10302-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%87%D8%B1-%DA%86%DB%8C%D8%B2%DB%8C/#entry83496

لینک به ارسال

این مشکل رو من هم در چندتا از سایت هام که روی سرور خاصی از شرکت سرویس دهنده هاستینگ هست دارم ، بهشون تیکت دادم گفتن داریم بررسی می کنیم ، گفتم که اطلاع داشته باشید شاید واسه شما هم از هاستتون باشه

بله کاملا درسته منم این مشکل رو دارم.

جدیدا این مشکل رو دارم.

به خاطر محدودیت هاست

http://forum.wp-pars...دن-حالت-خطایاب/

من با اسکریپت های لیچ هم امتحان کردم(سرعتش خیلی پایین هستش حتی اگه از لینک های پر سرعت خارجی استفاده بشه) این مشکل بیشتر از هاستینگ هست و باید مشکل رو پیگیری کنن.

صفحه کامل لود و متوقف میشه ، بلکه اون علامت لود شدن و آپگرید هیچ وقت کنار نمیره و صفحه تغییر نمیکنه! اروری هم اتفاق نمیافته که دیباگ اون رو نشون بده! این تصویر گویای همه چی هست :) :

post-3124-0-68873900-1383327461_thumb.jp

پرمیشن ها رو قبلا چک کرده بودم و همگی 755 بودن!

البته جرات هم نمیکنم که وردپرس رو هم آپدیت کنم چون نسخه فارسیش اومد. زیاد از آپدیت دستی هم مطمئن نیستم!

به هاستینگتون بگید براتون بررسی کنن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...