• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
saeedtrb

نحوه چیدمان دیدگاه ها بر اساس تاریخ

2 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم

دوستان غرض از مزاحمت اینه که قسمت نظرات وردپرس دیدگاه ها به صورت منظم چیده نمیشه و درهم و برهم داخل قسمت تنظیمات گفتگو هم رفتیم و چیدمان را در حالت آخرین هم گذاشتیم اما متاسفانه باز هم به همین صورت است. زمانی که تیک آیتم "صفحه‌بندی دیدگاه‌ها با دیدگاه در هر صفحه و آخریناولین صفحه به‌صورت پیش‌فرض نشان داده‌شود. " را بر می داریم به صورت صحیح نمایش می دهد با این تفاوت که نظرات جدید در صدر نطرات قرار می گیرند در صورتیکه ما می خواهیم جدید ترین نظر در بالای فرم درج نظر قرار بگیرد می تونید راهنمایی کنید چه طور می تونم تابعی بنویسم که نظرات رو به صورت دلخواه بچینم من این لینک پیدا کردم اما متاسفانه چیز زیادی دستگیرم نشد.

http://stackoverflow.com/questions/5874263/mysql-query-for-sorting-comments-and-their-nested-replies

اینم لینک سایت ببینید قسمت نظرات رو که نظرات درست چیده نشده

http://www.pedal.ir/%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D9%86%DB%8C/%D8%AC%DB%8C%D9%84%DB%8C-geely-emgrand-ec7/

ممنون میشم راهنمایی بکنید و یا لینکی معرفی بکنید که مشکلم رو حل کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اول اینکه به بخش وردپرس منتقل شد

اما در مورد مشکلتون، ببینید احتمالا کدهای بخش دیدگاه شما استاندارد نیست

کلیدواژه های "نظرات تودرتو" و wp_list_comments رو جستجو کنید تاپیک های زیادی مظرح شدن

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ilya20
      با سلام و درود خدمت دستان 
      یک مشکل عجیب در قسمت مدیریت دیدگاه ها داریم اینکه وقتی به قسمت دیدگاه ها میریم خطای 404 میده 
      این مشکل چند روز پیش هم برای چند ساعتی به چشم خورد ولی بعدا درست شد اما امروز از صبح کلا دیگه وارد wp-admin/edit-comments.php نمیشه و وقتی باز میکنی خطای 404 میاد 
      https://firmware.ir/wp-admin/edit-comments.php
      من حتی رفتم مسیر فایل php را در هاست چک کردم سرجاش بود بدون مشکل حتی دوباره جایگزاریش کردم و همینطور از قسمت آپدیت راه اندازی مجدد هم انجام دادم ولی باز مشکل حل نشد 

این مشکل از چی میتونه باشه 
      راهنمایی لطفا 
    • توسط Roozbeh_gol
      سلام به دوستان
      من یه پوسته دارم که همه چیش سر جاش قرار داره
      و تنها مشکلی که هست اینه که زمانیکه به حالت موبایل میره فوترش از چپ به راست چینش میشه
      ولی من میخوام از راست به چپ انجام بشه بدون اینکه تغییری در جایگاه ابزارک ها در قالبم انجام میدم
      کجا میتونم تنظیمات مربوط به حالت موبایل تغییر بدم
      کسی میتونه کمکم کنه؟(عکس اول مربوط به حالت موبایلی هست که نمایش میده و عکس دوم مربوط به اون حالتی هست که من میخوام نشون بده)

• توسط kamranmaleki
      سلام دوستان
      چطور می تونم زیر هر نوشته امکان گذاشتن دیدگاه رو فعال کنم.
      عکس تنظیمات برگه دیدگاه رو پیوست کردم.
      ممون میشم کمکم کنید. 

• توسط aaauah nshs43
      سلام من به یک مشکلی خوردم ممنون میشم راهنماییم کنید
      فرم کامنت به صورت ajax باز نمیشه وقتی دکمه پاسخ به کامنت رو میزنی و برای پاسخ صفحه reload میشه ،  حتی comment-script هم فراخوانی کردم تو صفحه single
      وقتی رو دکمه پاسخ میزنم اروری که میده :
       jquery-migrate.min.js?ver=1.4.1:2 JQMIGRATE: Migrate is installed, version 1.4.1 comment-reply.min.js?ver=4.8.1:1 Uncaught TypeError: Cannot read property 'getElementsByTagName' of null at Object.moveForm (comment-reply.min.js?ver=4.8.1:1) at HTMLAnchorElement.onclick (VM736 ?replytocom=2:182)   moveForm @ comment-reply.min.js?ver=4.8.1:1   onclick @ VM736 ?replytocom=2:182
    • توسط 3ngineer
      سلام دوستان وقت بخیر
      برای نمایش تاریخ در یک خط یک کد پیدا کردم :
      <?php echo jdate('l d F Y'); ?> الان نمیدونم اینو کجا اضافه کنم؟ و اینکه هیچ فراخوانی نیاز نداره؟ یا فایلی؟ 
      (افزونه پارسی دیت هم دارم ولی اون یه تقویم میده که اندازش تقریبا بزرگه.)