saeedtrb

نحوه چیدمان دیدگاه ها بر اساس تاریخ

2 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم

دوستان غرض از مزاحمت اینه که قسمت نظرات وردپرس دیدگاه ها به صورت منظم چیده نمیشه و درهم و برهم داخل قسمت تنظیمات گفتگو هم رفتیم و چیدمان را در حالت آخرین هم گذاشتیم اما متاسفانه باز هم به همین صورت است. زمانی که تیک آیتم "صفحه‌بندی دیدگاه‌ها با دیدگاه در هر صفحه و آخریناولین صفحه به‌صورت پیش‌فرض نشان داده‌شود. " را بر می داریم به صورت صحیح نمایش می دهد با این تفاوت که نظرات جدید در صدر نطرات قرار می گیرند در صورتیکه ما می خواهیم جدید ترین نظر در بالای فرم درج نظر قرار بگیرد می تونید راهنمایی کنید چه طور می تونم تابعی بنویسم که نظرات رو به صورت دلخواه بچینم من این لینک پیدا کردم اما متاسفانه چیز زیادی دستگیرم نشد.

http://stackoverflow.com/questions/5874263/mysql-query-for-sorting-comments-and-their-nested-replies

اینم لینک سایت ببینید قسمت نظرات رو که نظرات درست چیده نشده

http://www.pedal.ir/%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D9%86%DB%8C/%D8%AC%DB%8C%D9%84%DB%8C-geely-emgrand-ec7/

ممنون میشم راهنمایی بکنید و یا لینکی معرفی بکنید که مشکلم رو حل کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اول اینکه به بخش وردپرس منتقل شد

اما در مورد مشکلتون، ببینید احتمالا کدهای بخش دیدگاه شما استاندارد نیست

کلیدواژه های "نظرات تودرتو" و wp_list_comments رو جستجو کنید تاپیک های زیادی مظرح شدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ariyadl
      سلام دوستان
      ما در حال راه‌اندازی یک موتور جستجوگر با وردپرس هستیم. (صرفا داخل مطالب سایت) مثل واژه‌یاب (می‌دونم واژه‌یاب سیستمش اختصاصی هست)
      حالا سوالم اینه که چطوری می‌شه بر اساس تاریخ کاربر در مطالب سایت جستجو کنه؟
      تاریخ ارسال پست منظورم نیست. (تاریخی که خودم تعیین می‌کنم)
      مثلا من موقع ایجاد پست یک فیلدی قرار می‌دم و تاریخ رو می‌زنم 1392 - حالا یوزر وقتی وارد سایت شد و جستجوی پیشرفته رو انتخاب کرد بتونه بر اساس سال جستجو کنه.
      به چه روش می‌شه راه‌اندازی کرد؟

سوال دومم این هست که این فروشگاه‌ها که امکان تعیین محصول بر اساس پارامترهای مختلف دارن، مثلا کالای تلویزیون رو در نظر بگیرید حالا یوزر می‌تونه بر اساس قیمت، برند، سایز و ... تعیین کنه جهت نمایش محصول به چه صورت راه‌اندازی شدن؟ (عکس پیوست شده را لطفا مشاهده کنید)
      الان برای هر بخش دسته‌ای جداگانه ساخته شده یا روش کارش طور دیگه‌ای هست؟

ممنون می‌شم راهنمایی فرمایید.

• توسط absoonoo
      سلام
      یک قالب انگلیسی دارم که از کد زیر برای تاریخ استفاده کرده :
      $cb_date = apply_filters( 'cb_byline_date', '<span class="cb-date"><time class="updated" datetime="' . get_the_time('Y-m-d', $cb_post_id) . '">' . date_i18n( get_option('date_format'), strtotime(get_the_time("Y-m-d", $cb_post_id )) ) . '</time></span>', $cb_post_id ); با فعال کردن wp-jalali  ویا wp-parsidate تاریخ شمسی به درستی در پیشخوان اعمال میشود اما در نمایش تاریخ نوشته تماما تاریخ امروز را نشان میدهد .
      با inspect  وقتی روی تاریخ کلیک میکنم این کد نشان داده میشود و مشخص است تاریخ تغییر یافته اما تاریخ امروز نشان داده میشود :
      <time class="updated" datetime="۱۳۹۵-۰۶-۱۷">۱۳۹۵-۰۶-۳۱</time>  
    • توسط Mehrshad.Darzi
      با سلام
      من میخواستم نمایش فیلتر جستجوی تاریخ در بخش گذاشتن رسانه رو شمسی کنم هر چی گشتم فیلتری برای این کار در وردپرس معرفی نشده است.
      از دوستان کسی میدونه که نام تابع آجاکس شده تو سورس وردپرس برای این کار کجاست ؟

• توسط vaysi
      سلام خسته نباشید ...
      من یه قالب طراحی کردم که آدرس سایتش اینه و الان آنلاینه : learn-site.com
      اما متاسفانه فراموش کردم چطوری دیدگاه ها رو به نمایش میزارن در مطلب , هر کدی توی اینترنت قرار میدم یه مشکلی داره ...
      اگه میشه کد نمایش دیدگاه ها و ارسال دیدگاه رو در کنار هم برام قرار بدین و یه کوچولو هم در موردش توضیح بدین خیلی ممنون میشم ...
      خیلی نیاز دارم همچین کدی رو , ممنون 
    • توسط s4ied
      من افزونه wp-pardisdate نصب کردم ولی دوتا مشکل اولی اینه ک کدوم فایل کلاس های المانهای html اضافه میکنه آخه لازم دارم ک با قالبمم هماهنگش کنم و دوم اینکه تاریخی ک پست نوشته شده رو درست تبدیل نمیکنه سال و روزش درسته ولی ماهش همون میلادیه مثلا میزنه 20 اوریل 1395 کسی از این چیزی سر در میاره؟