رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی :)

من دارم یه سیستمی رو کار می کنم به ذهنم رسید برای زیباتر شدن کار و همچین حرفه ای تر شدن، یک قسمت ارتباط با شرکت خودمون برای مشتری در ادمین قرار بدم که از همونجا بتونه برامون ایمیل بزنه ، بعد جواب که می دیم بهش در همون پنلش دریافت کنه ...

اگر امکانش هست راه های پیشنهادی رو بفرمایید ممنون میشم ...

همچنین اگر همچین پلاگینی سراغ دارید معرفی کنید با تشکر فراوان :)

لینک به ارسال

افزونه زيزر هم كار راه اندازه و قوي

contact-form-7

درضمن اسكريپت Zopim هم بد نيست

لینک به ارسال

فکر کنم سوالم رو بد مطرح کرده باشم :)

برای پشتیبانی سایت که مشتری داره نمی خوام برای ارایه پشتیبانی به مشتری های خودمون می خوام ...

واضح تر اینکه ، من یه پوسته اختصاصی واسه مشتری طراحی می کنم، می خوام یه بخشی هم در پوسته تعبیه کنم (در بخش مدیریت) که اگر به مشکلی برخورد، موردی داشت هی نره تو ایمیلش به ما میل بده از همین قسمت استفاده کنه ارتباط با پشتیبانی ما هم جوابشو که دادیم تو همون پنل ببینه ...

لینک به ارسال

من از این استفاده میکنم:

http://wordpress.org/plugins/custom-dashboard-help/screenshots/

با افزونه بالا میتونی در پیشخوان یک کادر با عنوان و محتوای دلخواه قرار بدی.

لینک به ارسال

ممنون این کار رو بدون افزونه هم میتونم انجام بدم :)

منظور من چیز دیگست

ببنید شما مشتری شرکت من هستید، من قالب سیستمتون رو واستون طراحی کردم حالا شما به مشکل بر می خوری واسه اینکه کار شمارو راحت کنم که واسه ارتباط با شرکت هی نری به ایمیلت و واسه ما پیام بدی، از ادمین وردپرست یک قسمت پشتیبانی باشه که یک فرم باشه از اونجا واسه ما ایمیل بفرستی و ما هم جوابی که به شما می دیم در همون پیشخوان وردپرس ببینی ...

یک بخش مکاتبات با شرکت می خوام بزنم که بین مشتریامون و شرکت تعامل بهتری ایجاد کنم

لینک به ارسال

ممنون این کار رو بدون افزونه هم میتونم انجام بدم :)

منظور من چیز دیگست

ببنید شما مشتری شرکت من هستید، من قالب سیستمتون رو واستون طراحی کردم حالا شما به مشکل بر می خوری واسه اینکه کار شمارو راحت کنم که واسه ارتباط با شرکت هی نری به ایمیلت و واسه ما پیام بدی، از ادمین وردپرست یک قسمت پشتیبانی باشه که یک فرم باشه از اونجا واسه ما ایمیل بفرستی و ما هم جوابی که به شما می دیم در همون پیشخوان وردپرس ببینی ...

یک بخش مکاتبات با شرکت می خوام بزنم که بین مشتریامون و شرکت تعامل بهتری ایجاد کنم

دوستان چیزی که دوستمون میخواد مثل همین سایتهای فروش هاست هست که ارسال تیکت میزنی و بعد جواب میدن ...

همین محیط WHMCS

خیلی جالبه اگه بشه همچین کاری کرد ولی فکر کنم باید کدنویسی زیادی واسه ش بشه یا پلاگین اختصاصی ساخته بشه

لینک به ارسال

دوستان چیزی که دوستمون میخواد مثل همین سایتهای فروش هاست هست که ارسال تیکت میزنی و بعد جواب میدن ...

همین محیط WHMCS

خیلی جالبه اگه بشه همچین کاری کرد ولی فکر کنم باید کدنویسی زیادی واسه ش بشه یا پلاگین اختصاصی ساخته بشه

واسه سیستم هاستینگ از همین whmcs استفاده می کنیم، دارم روش کار میکنم ببینم چی میشه :)

لینک به ارسال

افزونه های تیکت هست

http://wordpress.org...ch.php?q=ticket

ممنون اما اینو میدونم ولی من واسط بین سایت و بازدید کننده نمی خوام واسط بین مدیر سایت و شرکت یا فرد طراح سایت می خوام (یعنی در پنل مدیریت وردپرس فقط)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...