رفتن به مطلب

مشورت درموردآموزش برنامه نويسي

saeed313

پست های پیشنهاد شده

سلام.دوستان من ميخوام يك نرم افزار برنامه نويسي تحت ويندوز ياد بگيرم ولي اطلاعات دقيقي از نرم افزارهاش ندارم باتوجه به اينكه:

• زبان انگليسي ام نرمال نيست
  • ميخوام خودم با خريد كتاب يا دريافت آموزش از اينترنت شروع كنم
  • باچه نرم افزاري شروع (نرم افزاري باشه كه درعين حاليكه امكانات وگرافيك خوبي داره ساده و روان باشه)
  • اگر وقت ميزارم ياد بگيرم تا بتونم حداقل يك برنامه معمولي بنويسم
  • طي چه مدتي ميشه اميدوار به يادگيري بود

دوستان باتوجه به موارد فوق زحمت بكشيد راهنمايي كنيد.متشكرم

لینک به ارسال

متوجه نشدم میخوای چی یاد بگیری

میخوای کار با نرم افزار برنامه نویسی رو یاد بگیری

یا زبان برنامه نویسی تحت ویندوز رو یاد بگیری؟

لینک به ارسال

عزیز، زبان برنامه نویسی تحت ویندوز، خیلی هست، کدوم زبان دقیقا؟

لینک به ارسال

شما اول بايد ببينيد به كدام بيشتر علاقه داريد اما اگر كلا آشنايي نداريد براي استارت اول بهتره با زبان ويژوال ببيسيك ياد بگيريد و بعد مدتي كه آشنا شديد ميتوانيد زبان مد نظر خود انتخاب و ادامه بديد

بعدش چي؟ : شخصا از C يادگرفتم

چرا؟چون زبان برنامه نويسي پايه هست

كه چي؟ هيچي اگر شما C بلد باشيد به راحتي ميتونيد با زبان هاي ديگه همچون C++ & C# و... كار كنيد (حرفه اي نه اما ديگه خودتون ميتونيد انتخاب كنيد كه كدوم ادامه بديد)

برنامه هاش چيه: برنامه زياد هست اما بهترين و معروفترين آن ها ويژوال استديو هست .

از كجا شروع كنم؟براي استارت كار كه كمكي كرده باشم هي سري سايت معرفي ميكنم براي اين كار (البته همه زبان آموزش ميده)

لینک به ارسال

آره ميخوام زبان برنامه نويسي تحت ويندوز يادبگيرم

راستش با توجه مواردي كه گفتم نميدونم از كجاوبا چه نرم افزاري شروع كنم اصلا خودم شروع كنم ياد مي گيرم يا نه؟

بخاطر همين گفتم دوستان زحمت بكشن بعنوان يك فرد مبتدي راهنمايي كنند

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

اگر پست كه دادم كامل مطالعه كنيد توضيح دادم

درضمن اين هم يه سري سايت

www.ostadonline.com

www.barnamenevis.org

لینک به ارسال

اگر پست كه دادم كامل مطالعه كنيد توضيح دادم

درضمن اين هم يه سري سايت

www.ostadonline.com

www.barnamenevis.org

من متوجه نشدم الان با c شروع كنم ياويژوال استديو يا ويژوال بيسيك كدومش؟

من موارد زير را مطرح كردم اينها را مدنظر قرار دادي ؟بنظرتون شرايط من براي اينكار مساعده يانه؟

• زبان انگليسي ام نرمال نيست
  • ميخوام خودم با خريد كتاب يا دريافت آموزش از اينترنت شروع كنم
  • باچه نرم افزاري شروع (نرم افزاري باشه كه درعين حاليكه امكانات وگرافيك خوبي داره ساده و روان باشه)
  • اگر وقت ميزارم ياد بگيرم تا بتونم حداقل يك برنامه معمولي بنويسم
  • طي چه مدتي ميشه اميدوار به يادگيري بود

لینک به ارسال

من شخصا همین سوال را تو ذهنم داشتم و بالاخره تصمیم گرفتم که سی شارپ را یادبگیرم و الانم پندماهی هست که پیشرفته کار میکنم (البته کوچیک همه استادان هستیم) و کاملا هم راضی هستم . فقط یکچیز .اونم اینکه بجای فکر و اینها سریع تصمیم بگیر و واقعا تو عمل کارکن...

لینک به ارسال

من شخصا همین سوال را تو ذهنم داشتم و بالاخره تصمیم گرفتم که سی شارپ را یادبگیرم و الانم پندماهی هست که پیشرفته کار میکنم (البته کوچیک همه استادان هستیم) و کاملا هم راضی هستم . فقط یکچیز .اونم اینکه بجای فکر و اینها سریع تصمیم بگیر و واقعا تو عمل کارکن...

من بازهم تاكيدم روي اينه كه شما شرايط من را داشتيديعني شرايطم را توگزينه ها نوشتم

ضمن اينكه اخلاقم توزندگي اينه توكارهام مشورت كنم چون از مشورت خيلي سود بردم

راستش براي اموزش سي شاپ رفتم مركز آي تي تومصاحبه هم قبول شدم ولي ظرفيت كلاس با تعداد قبولي ها همخواني نداشت اسامي را بصورت رندوم انتخاب كردند من شدم جز رزويها بخاطر همين تصميم گرفتم خودم دست بكار بشم

لینک به ارسال

من بازهم تاكيدم روي اينه كه شما شرايط من را داشتيديعني شرايطم را توگزينه ها نوشتم

ضمن اينكه اخلاقم توزندگي اينه توكارهام مشورت كنم چون از مشورت خيلي سود بردم

راستش براي اموزش سي شاپ رفتم مركز آي تي تومصاحبه هم قبول شدم ولي ظرفيت كلاس با تعداد قبولي ها همخواني نداشت اسامي را بصورت رندوم انتخاب كردند من شدم جز رزويها بخاطر همين تصميم گرفتم خودم دست بكار بشم

سی شارپ زبان جالب و خیلی انعطاف پذیری هست فقط توصیه من این هست که روی بحث شی گرایی خوب و اساسی تمرکز کن مابقی انشالا حله

لینک به ارسال

منم C# خيلي دوست دارم اما اول با ‍ C شروع كردم بعد يادگرفتم چجوري اصلا كاركنم بعدش رقتم سراغ C#

لینک به ارسال

منم C# خيلي دوست دارم اما اول با ‍ C شروع كردم بعد يادگرفتم چجوري اصلا كاركنم بعدش رقتم سراغ C#

درسته خوبه که از پایه شروع کنن.

طبق گفته های خودشون.

میخوان محیطی گرافیکی هم باشه.(از نرم افزار ویژوال استودیو 2010 یا 2012 و یا 2013 که جدید اومده استفاده کنید.)

انتظار نداشته باشین که سر یک ماه برنامه بدین بیرون.

بهتره C# کار کنین.

درباره زمان هم بستگی به خودتون داره(قدرت یادگیری و مدت زمانی که برای برنامه نویسی میزارین.)

آموزش های خوبی توی اینترنت هست که خوبن.

اما اگه میخواین که برنامه نویسی رو بهتر یاد بگیرین بهتره که اول توی محیط console یاد بگیرین بعد ویندوز.(توی خود نرم افزار اینا رو قسمت بندی میکنن.)

لینک به ارسال

توي پست قبل هم گفتم از ويژوال استديو اما خودمون ميدونيم كه فوق العاده سنگين هست

از پايه كه شروع كنيد قوانين كامل ميشناسيد ديگه وسط آموزش C# گيج نميشيد

درمورد زمان هم اشكان جان درست ميگه مدت زمان و حوصله و تمرين شما خيلي شرط هست

(فكر نكنيد با يه PDF حرفه اي ميشيد فقط تمرين تمرين تمرين و يادگيري)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...