رفتن به مطلب

مشکلات وردپرس 3.7.1 فارسی

پست های پیشنهاد شده

وردپرس 3.7.1 به فاصله 3روز از ورژن قبلی آمد!

فکر کنم به دلیل مشکلات فراوانی که در نسخه 3.7 بود،این نسخه دو روز بعد از انتشار نسخه قبلی آمد!

هرکسی نصب / آپدیت کرد بگه اگر مشکلی نداشت ما هم آپدیت کنیم.

لینک به ارسال

همین چند دقیقه قبل 3.7.1 اومده

هنوز 30 ثانیه از انتشارش نشده بود که من این تاپیک رو زدم :D

برو توی مدیریت آپدیت ها اونجا می بینی که اومده

لینک به ارسال

والله ما عجله داريم خودشون توي لينك زير مطرح كردند

http://wordpress.org/news/2013/10/wordpress-3-7-release-candidate/

تاريخ هم : October 18, 2013

چندي ديگه نسخه وردپرس با نگارش وردپرس پارسي تحويل دوستان ميشود كه انشالله اون ديگه بدون نقص باشه

----

درضمن صبركنيد نسخه فارسي اين هم بياد باز مثل 3.7 اذيت نشيد

http://wordpress.org/download/

لینک به ارسال

در این نسخه 3.7.1 :

در ادیتور متن عکسها به همراه توصیحات عکس مشکل دار بود که برطرف شد

خب از کاربرا خواستن مجدد بروز رسانی کنن ! ( البته برای کاربران که از نسخه وردپرس فارسی استفاده می کنن )

و گفته شده از پلاگینهای مخرب و یا پلاگینهای خاصی که ساختاری نامشخص دارن پرهیز بشه !

تابع لیست برگه get_pages() بهبود بخشیده شده

و هچنین مشکلی که در توابع wp_list_categories() و in_category() در جهت نمایش ندادن ( exclude ) دسته مورد نظر بود رو برطرف کردن !!!

For a full list of changes, consult the list of tickets and the changelog.

خب مشکلات نسخه فارسی پا برچا هست و توصیه می کنم بروز رسانی فعلا نکنید اگر هم می کنید پلاگین جلالی رو بیخیال بشید

نسخه بروز رسانی شده پلاگین جلالی شامل هیچگونه تغییری در جهت بهبود پلاپین و هماهنگ سازی اون با نسخه جدید وردپرس نشده

پس توصیه می کنم فعلا با وجود همچین پلاگینی سایت رو بروز رسانی نکنید

لینک به ارسال

لطفا این نوع تپیک ها در بحث آزاد ارسال بشه

بلی چشم :)
لینک به ارسال

خب مشکلات نسخه فارسی پا برچا هست و توصیه می کنم بروز رسانی فعلا نکنید اگر هم می کنید پلاگین جلالی رو بیخیال بشید

نسخه بروز رسانی شده پلاگین جلالی شامل هیچگونه تغییری در جهت بهبود پلاپین و هماهنگ سازی اون با نسخه جدید وردپرس نشده

پس توصیه می کنم فعلا با وجود همچین پلاگینی سایت رو بروز رسانی نکنید

افزونه جلالی که چند روز پیش یه بروز رسانی داده بود، تغییراتی در نسخه جدید ندادن ؟

لینک به ارسال

نواقص برطرف شده در نسخه 3.7.1 در فایل های :

wp-admin/includes/plugin-install.php
wp-admin/includes/theme.php
wp-admin/includes/update-core.php
wp-admin/includes/update.php
wp-admin/includes/class-wp-upgrader.php
wp-admin/credits.php
wp-admin/update-core.php
wp-admin/about.php
wp-admin/freedoms.php
wp-includes/default-constants.php
wp-includes/option.php
wp-includes/taxonomy.php
wp-includes/post.php
wp-includes/query.php
wp-includes/l10n.php
wp-includes/user.php
wp-includes/version.php
wp-includes/update.php
wp-includes/js/tinymce/plugins/wpeditimage/editor_plugin_src.js
wp-includes/js/tinymce/plugins/wpeditimage/editor_plugin.js
wp-includes/js/tinymce/wp-tinymce.js.gz
wp-includes/category-template.php

هر چند وردپرس نسخه 3.7.1 رو ارائه داده ، اما دوستان عزیز تا ارائه نسخه فارسی صبر کنید و بروز رسانی رو انجام ندید

در اکثر نسخه های وردپرس ( انگلیسی / فارسی ) در صورتی که پلاگینهای wp-jalali و WP Persian غیر فعال باشند ، هیچ مشکلی واسه سایت پیش نمیاد

باز هم تاکید میکنم تا اومدن نسخه فارسی صبر کنید و بروز رسانی رو زمانی انجام بدید که نسخه 3.7.1 فارسی منتشر بشه

تذکر : قبل از انجام هر تغییری در سایت ، از سایتتون نسخه پشتیبان ( Back-Up ) بگیرید.

ویرایش شده توسط sepehr_2015
لینک به ارسال

متاسفانه در نسخه جدید جلالی چند شرط اضافه شده که هنوز با وردپرس نسخه جدید مشکل داره

لینک به ارسال

من هنوز از 3.6.1 استفاده میکنم... منتظرم نسخه فارسی بیاد...

لینک به ارسال

نسخه 3.7.1 هم مثل نسخه قبلیش از افزونه wp-jalali ایراد میگیره ، فعلا با تنها افزونه ای که مشکل داره ( البته واسه من ) همین یدونه افزونه هست ، اما بازم صبر کنید تا نسخه فارسی بیاد ، من نسخه پشتیبان گرفته بودم

که آپدیت کردم :) وگرنه اصلا آپدیت نمی کردم

ویرایش شده توسط sepehr_2015
لینک به ارسال

با سلام بنده ورد پرسم هنوز آپدیت نکردم آیا آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد دوستان این نسخه 3.7.1 هنوز مشکل داره یا صبر کنیم نسخه جدیدی بیاد

لینک به ارسال

وردپرس 3.7.1 به فاصله 3روز از ورژن قبلی آمد!

فکر کنم به دلیل مشکلات فراوانی که در نسخه 3.7 بود،این نسخه دو روز بعد از انتشار نسخه قبلی آمد!

هرکسی نصب / آپدیت کرد بگه اگر مشکلی نداشت ما هم آپدیت کنیم.

آقای NESTED ببینید واقعا واسه وردپرس با این همه کادر پشتیبانی زشت نیست که هر ورژنی که میده باید از یجا بناله؟

واسه ما که هنوز 3.7 هستش

کلا وردپرس نشد یه نسخه بده سالم باشه ! :mellow:

آقای NESTED من دیروز این حرف زدم گویا بهتون برخورد ولی ببینید این حرف همست و واقعیت

لینک به ارسال

تیم وردپرس اصلی قبل از انتشار میاد نسخه بتا رو برای توسعه دهنده ها قرار میده تا معیب و مزایاش رو در بیارن

خب این قسمت از کار همه می تونن توی اون شرکت کنن حتی ایرانی ها

اما این طرف قضیه توی سایت وردپرس فارسی اصلا همچین برنامه ایی نبوده و نیست و نخواهد بود که قبل از انتشار نسخه جدید بیاد اینکار رو بکنه و معایب رو دربیاره و سه چهار نفر اهل فن بیان روش کار کنن

خب،

تا اینجای کار هم موارد قبلی توی نسخه اصلی برطرف شده من هم خودم براحتی دارم ازش استفاده می کنم

تا به اینجای کار نسخه فارسی مشکل دار هست و این بدین معنی نیست که وردپرس اصلی ضعف یا مشکل داره

لینک به ارسال

با سلام بنده ورد پرسم هنوز آپدیت نکردم آیا آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد دوستان این نسخه 3.7.1 هنوز مشکل داره یا صبر کنیم نسخه جدیدی بیاد

صبر کنید تا نسخه فارسی 3.7.1 بیاد ، الان آپدیت نکنید به نفعتونه ، یا اگر میخواید آپدیت کنید اول یه نسخه پشتیبان از سایتتون بگیرید ( از توی پنل هاست ، ایجاد نسخه پشتیبان ) ، بعد اگه مایل بودید

آپدیت کنید

اما احتیاط بر اینه که صبر کنید تا نسخه فارسی 3.7.1 بیاد

لینک به ارسال

سلام دوستان تو تاپیک قبلی خبر اومدن وردپرس 3.7 رو دادم و 3 یا 4 مشکل گزارش دادید چند روز نگذشته و نسخه فارسی 3.7 نیومده نسخه 3.7.1 اومد من اپدیت کردم ببینم مشکلات قبلی رو داره یا نه

طبق گفته خود وردپرس 11 ایراد برطرف شده

من که هنوز مشکل نمایش داده نشدن تصاویر در بخش کتابخانه پرونده های چند رسانه ای رو دارم

post-1293-0-60012600-1383146452_thumb.jp

لینک به ارسال

والله ما آپديت كرديم اصلا مشكلي نداشت (البته به جز اون 3تا) :D

اما از اون اول با افزونه هاي همچون جلالي مشكل داشت

الان هم 3.7.1 بروز كردم بدون مشكل

لینک به ارسال

آقا مصطفی و دوستان وردپرس پارسی لطفا زودتر مراحل پایانی این بستتون رو انجام بدید و منتشرش کنید بابا الان دو نسخه اومده ولی نسخه فارسی خبری نیست

لینک به ارسال

تیم وردپرس اصلی قبل از انتشار...

افزونه جلالی و وردپرس پارسی و... رو شما می نویسید یا خودشون؟
لینک به ارسال

دوستان بنده با تیم منتشر کننده افزونه جلالی در مورد همین مورد دارم حرف میزنم ایشون هم سعی دارن که این مشکل به زودی حل بشه لطفا صبر کنید و آپدیت نکنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...