رفتن به مطلب

مشکلات وردپرس 3.7.1 فارسی

پست های پیشنهاد شده

بنده بعد از بروز رسانی به نسخه 3.7.1 یه مشکلی پیدا کردم و هر جا تو قالب یا خود وردپرس ممیز باشه به این صورت در میاره : �

مشکل کجاست به نظر شما ؟

به عنوان مثال این عدد رو اینجوری زده : 3�026 مورد

ویرایش شده توسط Tak'warez
لینک به ارسال

سلام

منم همين مشكل نشون ندادن تصاوير در گالري رو دارم .

چكار بايد كرد؟

صرفا جهت کار راه اندازی، با غیر فعال کردن افزونه

wp-jalali و یا WP Persian، مشکل رسانه ها حل خواهد شد.

لینک به ارسال

دوستان من وردپرسم به نسخه 3.7.1 انگليسي بروز رساني كردم اين ايرادي داره؟

يعني ممكن بعضي از افزونه ها فعال باشن ولي كار نكنن؟

بعد وقتي اومدم اون به همون نسخه اما فارسي بروز كنم اين ارور و داد

دریافت انجام نشد.: Operation timed out after 300000 milliseconds with 5303688 out of 5784177 bytes received

راه‌اندازی انجام نشد

بايد چي كار كنم؟

ویرایش شده توسط abolfazl
لینک به ارسال

دوستان من وردپرسم به نسخه 3.7.1 انگليسي بروز رساني كردم اين ايرادي داره؟

يعني ممكن بعضي از افزونه ها فعال باشن ولي كار نكنن؟

بعد وقتي اومدم اون به همون نسخه اما فارسي بروز كنم اين ارور و داد

دریافت انجام نشد.: Operation timed out after 300000 milliseconds with 5303688 out of 5784177 bytes received

راه‌اندازی انجام نشد

بايد چي كار كنم؟

بصورت دستی وردپرس رو آپدیت کنین.

لینک به ارسال

بنده بعد از بروز رسانی به نسخه 3.7.1 یه مشکلی پیدا کردم و هر جا تو قالب یا خود وردپرس ممیز باشه به این صورت در میاره : �

مشکل کجاست به نظر شما ؟

صبر کنید تا نسخه جدید جلالی بیاد ، جلالی باید این مشکل رو برطرف کنه

لینک به ارسال

صبر کنید تا نسخه جدید جلالی بیاد ، جلالی باید این مشکل رو برطرف کنه

فکر نکنم از جلالی باشه چون من کلا غیر فعال کردم باز این علامت ها در سایت وجود داره

لینک به ارسال

توصیه من به دوستان همون روش بروز رسانی از نسخه انگلیسی هست که در چند ارسال قبلیم معرفی کردم

تا این مورد � بوجود نیاد

لینک به ارسال

سلام .

بعد از به روررسانی به نسخه 3.7.1 فارسی علاوه بر مشکل دوستان این مشکل هم هست.

توی همه ی نوشته ها وقتی دسته بندی خاصی رو برای نمایش انتخاب میکنی مینویسه هیچ نوشته‌ای پیدا نشد.

مثل عکس زیر :

wp-bug.jpg

که این مشکل بعد از غیر فعال کردن افزونه جلالی برطرف میشه ولی قالب سایت بعد از غیر فعال کردن بهم میریزه.

معلوم نیست که کی آپدیت جلالی میاد؟ (اصلا کسی این مشکلاتو پیگیری میکنه؟)

موفق باشین

لینک به ارسال

مشکلات نسخه فارسی هنوز پا برجا هست و پلاگین جلالی هنوز مشکل دار هست علی الحساب پلاگین Iranian Calendar رو جایگزین پلاگین جلالی نصب کنید

لینک به ارسال

مشکل کجاست به نظر شما ؟

برای منم اینجوری شده من کلاَ از جلالی هم استفاده نمیکنم :huh:

دستی دوباره آپدیت میکنم ببینم چی میشه -_-

لینک به ارسال

وردپرس فارسی نسخه 3.7.1 هم منتشر شد ، دوستان کسی آپدیت کرده ؟ مشکلی نداشتید ؟ یا هنوز آپدیت نکردید ؟

بنده چند سایت داشتم همه رو وقتی نسخه فارسی 3.7.1 اومد آپدیت کردم و مشکلی پیش نیومد.. خدا رو شکر

+ جلالی هم از قبلش نصب نداشتم :)

ویرایش شده توسط sajjadnajafi
لینک به ارسال

من این پلاگین جلالی رو غیر فعال کردم. مشکل نشون ندادن مطالب در دسته ها بر طرف شد.

من فقط این یک درخواست رو دارم از توسعه دهندگان زبان شیرین فارسی . اقا قبل از اینکه اپدیت برای نسخه فارسی بدین یک بار تست کنید بعد نسخه رو ارائه بدید. از صبح تا حالا کلی بدبختی کشیدم.

ممنون از دوستان که در این مورد راه نمایی کردند. دیگه داشتم بک اپ رو رستور میکردم

لینک به ارسال

برای رفع مشکل نمایش � بجای , در وردپرس 3.7.1 به آموزش زیر مراجعه کنید :

http://wpu.ir/3xaoq

لینک به ارسال

همون طور که اکثرا دیدیم، تم های جدید وردپرس که ارائه میشن، همراه با ویرایشگر متن پیش فرض خود وردپرس، بعضا امکانات دیگه ای هم ارائه کردند،

مثل ایجاد باکس و یا ایجاد تب و امثالهم،

بعد از اپدیت به ورژن 3.7 و بعد از اون 3.7.1، با این ایتم ها شخصا دچار مشکل شدم،

مجدد روی ورژن پایین تر تم رو تست کردم، دیدم دقیقا مشکل از وردپرس هست،

از دوستان کسی راه حلی برای این مورد سراغ داره؟

( به امید روزی که وقتی وردپرس ورژن جدید داد، با خیال راحت اپدیت کنیم.)

لینک به ارسال

با سلام و عرض ادب

ببخشید وردپرس جدید که امده از دوستانی که نصب کردن یا اطلاع دارن یه سوال دارم

تو این نسخه بهینه سازی هایی از لحاظ فشار شده ؟؟ نسبت به نسخه قبلیش بهتر شده یا بدتر !!! مشکلی ایجاد نمیکنه واسه بروز رسانی؟ و یه توضیح مختصری از امکاناتش بهم بگید

لینک به ارسال

هر بار نسخه جدید میاد باید 500 بار صلوات بفرستم تا آپدیت کنم الانم که این تاپیک رو دنبال کردم بی خیال آپدیت شدم

یه بار نشد ورژن جدید بیاد بدون ترس و لرز آپدیت کنم

لینک به ارسال

دوستان درسته که این نسخه مشکلات زیادی داره ولی خب نباید بی انصافی کرد واقعا کلی مسایل امنیتی رو که به چشم نمیاد بالاخره بررسی و رفع کرده اند!

در ضمن این مشکلات مربوط به خود وردپرس هست نه مربوط به دوستان تیم پارسی!

مثلا نشون ندادن مطالب در قسمت همه نوشته ها، نشون ندادن تصاویر در قسمت "کتابخانه پرونده های چندرسانه ای" و... اینها مشکلاتی هستند که مربوط به خود وردپرس هستند و مربوط به پارسی نیستند.

لینک به ارسال

خلاصه ما لينك زير ديديم و خونديم

فهميديم كه ميان يه نسخه ميدن بعد ميشينن بررسي ميكنن :D و نسخه جديد ميدن . مردم هم كه دعا ميكنن به جونشون :D

افزونه جلالي كه فعلا هيچ

خبرخوش: اساتيد مدتي پيش تصميم به ارائه وردپررس پارسي داشتند ( همه ميدونيم)

تصميمات مبني بر افزونه اي بود كه دركنار نسخه اصلي وردپرس افزونه اي قرار بگيره كه از جلالي هم سبك تره هم كدنويسي بهتري داره و هم متود جديد تري هست پس بهتره صبر كنيد بياد

http://wordpress.org/news/

لینک به ارسال

دوستان الان پلاگین وب جلالی رو غیرفعال کردیم بازم گالری عکس ایجاد میکنیم در ارسالات نمایش داده نمیشند

یعنی کلیک میکنیم در یک صفحه جدا باز میشند! این مشکل از چیه؟

دقت کنید منظورم ارسالاته نه داخل پنل

این فکر میکنم ربطی به پلاگینی نداشته باشه ایراد از خود وردپرس باشه!!

این وردپرس که میگین هر نسخش پره مشکله 3.6.1 مشکلاتش چی بود؟ والا من تو 5 باری که وردپرس رو ارتقا دادم اصلا مشکلی توش ندیدم جز این 3.7.1 که تنها مشکل قابله مشاهده همینی که گفتینه

بعضی دوستان کم لطفی میکنن میگن پره اشکال! پر اشکال رو لیست کنید ببینیم خب!!

ویرایش شده توسط SASHA
لینک به ارسال

آقا من که فعلا بی خیال به روز رسانی شدم. با این همه مشکلاتی که واسه بچه ها پیش اومده به خودم نمیتونم این جرات بدم که بروزرسانی کنم. سری رو که درد نمیکنه دستمال نمیبندن!

لینک به ارسال

ماهم داریم بکاب رو ریستور میکنیم به ی روز قبل! لااقل ارزششو داره! -_-

دیگه فکر میکنم نهایت وردپرس همین 3.6.1 هستش! والا مشکل امنیتی هم نداشت همینجا میمونیم بیکار نیستیم بروزرسانی کنیم مشکل بسازیم!! نسخه جدیدتریم تفاوتی نداره...

پس پیشاپیش دوستان مراقب باشید به هیچ عنوان به 3.7.1 ارتقا ندید! 3.8.1 هم امد ی ماه صبر کنین بقیه بزرگان ی بررسی کنن مث ما عجله نکنین ک به این روز بیوفتین!!

لینک به ارسال

دوستان الان پلاگین وب جلالی رو غیرفعال کردیم بازم گالری عکس ایجاد میکنیم در ارسالات نمایش داده نمیشند

یعنی کلیک میکنیم در یک صفحه جدا باز میشند! این مشکل از چیه؟

دقت کنید منظورم ارسالاته نه داخل پنل

آدرس مطلب مورد نظر رو بذارید اینجا تا بررسی بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...