136 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

منم همين مشكل نشون ندادن تصاوير در گالري رو دارم .

چكار بايد كرد؟

تو پست قبلی عرض کردم منتظر باشید تا نسخه تست شده و کامل بیاد وگر نه هیچ کاری نمیشه کرد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

منم همين مشكل نشون ندادن تصاوير در گالري رو دارم .

چكار بايد كرد؟

قبلا بحث شده شما ميتونيد با جايگزيني فايل هاي وردپرس به 3.6.1 تغيير بديد

ولي براي حل آن فعلا راحي نيست

صبر لازم هست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه جلالی و وردپرس پارسی و... رو شما می نویسید یا خودشون؟

افزونه جلالی رو :

http://profiles.wordpress.org/mani_monaj

و

http://profiles.wordpress.org/gonahkar

نوشتند

وردپرس فارسی رو تیم مدیریت سایت

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وردپرس فارسی نسخه 3.7.1 هم منتشر شد ، دوستان کسی آپدیت کرده ؟ مشکلی نداشتید ؟ یا هنوز آپدیت نکردید ؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

بنده بروز رسانی کردم ولی اکثر مشکلات همچنان باقیست

نسخه پشتیبان داشتم برگردوندم.

شما چطور؟

ویرایش شده در توسط behzad
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وردپرس 3.7.1 وردپرس فارسی منتشر شد

به نظرم بنوشتید

نسخه 3.7.1 وردپرس فارسی منتشر شد

بهتر بود.

ویرایش شده در توسط Ghaem
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من به وردپرس 3.7.1 آپدیت کردم . تا الان مشکلی خاصی نداشتم . غیر اینکه اعداد سه رقم به بالا یک علامت � میاره . افزونه ها رو هم غیر فعال کردم مشکل حل نشد .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ما با کلی ترس و لرز اول یه بک آپ گرفتیم ، بعد آپدیت کردیم به 3.7.1 فارسی ، آقا هنوز مشکل داره ، تصاویر رو توی قسمت رسانه نشون نمیده !

افزونه wp-jalali سازگار با نسخه 3.7.1 هم منتشر شده اما هنوز حرف " ، " رو به رسمیت نمیشناسه و جاش علامت سوال میذاره !

توی مرورگر IE نسخه 10 لینک های سایت رو به صورت :

%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa/

نشون میده

فعلا که مشکل دیگه ای ندیدم ، اگر دیدم بهتون اطلاع میدم

اینم بگم بقیه جاهای سایت مشکلی نداشته تا الان ( خدا رو شکر )

من به وردپرس 3.7.1 آپدیت کردم . تا الان مشکلی خاصی نداشتم . غیر اینکه اعداد سه رقم به بالا یک علامت � میاره . افزونه ها رو هم غیر فعال کردم مشکل حل نشد .

به سه رقم بودن نیست ، این علامت رو به جای " ، " میذاره ، مشکل از افزونه wp-jalali هست

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به سه رقم بودن نیست ، این علامت رو به جای " ، " میذاره ، مشکل از افزونه wp-jalali هست

من اصلاً از افزونه جلالی و فارسی ساز استفاده نمیکنم . مشکل هم از افزونه ها نمیتونه باشه . چون همه رو غیر فعال کردم .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی آپدیت نکنیم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بالاخره افزونه جلالی باید این مشکل رو برطرف میکرد دیگه ، درسته ؟ چون توی تنظیماتش همچین گزینه ای داره ، اما درستش نکرده !

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا یه مشکل من وردپرس را به 3.7.1 اپدیت کردم الان هر تغییری تو سایت بدم اعمال نمیشه طوریه که انگار سایت فریز شده هیچ تغییری داخلش اعمال نمیشه چکار کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قبلا بحث شده

ببينيد در اين نسخه بسياري از موارد برطرف شده اما همچنان از wp-jalali پشتيباني درستي نداره

كلا با فارسي مشكل داره وردپرس فارسي

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوستان من قبل از اومدن وردپرس فارسي 3.7.1 به همين نسخه اما انگليسي ارتقا داده بوديم

الآن براي بروز رساني به نسخه فارسيش به مشكل برخورديم ميگه امكان پذير نيست

بايد چي كار كنيم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا یه مشکل من وردپرس را به 3.7.1 اپدیت کردم الان هر تغییری تو سایت بدم اعمال نمیشه طوریه که انگار سایت فریز شده هیچ تغییری داخلش اعمال نمیشه چکار کنم؟

مثلا چه تغییری ؟!

سلام

دوستان من قبل از اومدن وردپرس فارسي 3.7.1 به همين نسخه اما انگليسي ارتقا داده بوديم

الآن براي بروز رساني به نسخه فارسيش به مشكل برخورديم ميگه امكان پذير نيست

بايد چي كار كنيم؟

متن دقیق خطا رو بذارید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در حال بررسی نسخه فارسی !!! هستم کمی صبور باشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

**

دوستان شرمنده! من متوجه نشدم قضيه چي شد اونقدر اين گفت اومد اون گفت نيومد :D -

الان سوال من اينه:

وردپرس فارسي شده نسخه 3.7.1 امروز منتشر شده

افزونه جلالي 4.5 هم امده!

الان ، ايا ما وردپرس رو به نسخه فارسي 3.7.1 به روز رساني كنيم + افزونه جلالي؟؟ يا نه دوستان دقيقا اين كارو كردن و مشكل دارن!!؟ (كاري نداريم مشكلشون چيه! كلا مشكل داريد يا خير همين!)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوستان من دو تا سایت وردپرسی دارم.هر دو تاشونو چند ساعت پیش به 3.7.1 فارسی آپدیت کردم.فکر می کردم مشکلی به وجود نیومده تا الان که در بخش رسانه>کتابخانه می بینم هر چی تصویر و فایل داشتم نمایش داده نمیشه.

مینویسه:

اما وقتی میخوام مشاهده کنم مینویسه:

هیچ پیوست چندرسانه‌ای پیدا نشد.

در هر دو سایت وردپرسم که یکیشونم شبکه هست (و تو وبلاگ ها هم همین اتفاق می افته) این قضیه به وجود اومده.

چکار کنم مشکل حل شه!؟

ویرایش شده در توسط mohammad hosein
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه جدید وردپرس فارسی 3.7.1 متاسفانه مورد های قبلی رو برطرف نکرده و هنوز ناسازگاری پلاگین جدید جلالی پابرجا هست

سلام

دوستان من دو تا سایت وردپرسی دارم.هر دو تاشونو چند ساعت پیش به 3.7.1 فارسی آپدیت کردم.فکر می کردم مشکلی به وجود نیومده تا الان که در بخش رسانه>کتابخانه می بینم هر چی تصویر و فایل داشتم نمایش داده نمیشه.

مینویسه:

اما وقتی میخوام مشاهده کنم مینویسه:

هیچ پیوست چندرسانه‌ای پیدا نشد.

در هر دو سایت وردپرسم که یکیشونم شبکه هست (و تو وبلاگ ها هم همین اتفاق می افته) این قضیه به وجود اومده.

چکار کنم مشکل حل شه!؟

پلاگین جلالی رو غیر فعال کنید و یک تست بگیرید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

**

دوستان شرمنده! من متوجه نشدم قضيه چي شد اونقدر اين گفت اومد اون گفت نيومد :D -

الان سوال من اينه:

وردپرس فارسي شده نسخه 3.7.1 امروز منتشر شده

افزونه جلالي 4.5 هم امده!

الان ، ايا ما وردپرس رو به نسخه فارسي 3.7.1 به روز رساني كنيم + افزونه جلالي؟؟ يا نه دوستان دقيقا اين كارو كردن و مشكل دارن!!؟ (كاري نداريم مشكلشون چيه! كلا مشكل داريد يا خير همين!)

آره دوست عزیز ، مشکل داریم ، اگر خواستید حاضریم با جون و دل مشکلات رو براتون توضیح بدیم :D

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله غیر فعال کنم درست میشه ولی در سایت اولم اگه غیر فعال شه پوسته سایت باز نمیشه و در شبکه هم خداروشکر مشکلی تا الان ندیدم...شاید در بعضی پوسته ها که گذاشتم اون ها هم مشکل سایت اولم رو داشته باشن.

من نیاز به این افزونه دارم و نمیتونم بزارم غیر فعال باشه یا حذفش کنم.

نمیشه کاریش کرد!؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وردپرس 3.7.1 به فاصله 3روز از ورژن قبلی آمد!

فکر کنم به دلیل مشکلات فراوانی که در نسخه 3.7 بود،این نسخه دو روز بعد از انتشار نسخه قبلی آمد!

هرکسی نصب / آپدیت کرد بگه اگر مشکلی نداشت ما هم آپدیت کنیم.

من اپدیت کردم ولی گیر کرد

تازه دستی اپدیت کردم بازهم پیغام میده میخواد اپ دیت کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ساده ترین کار برای اینکه پیاپی به شما پیغام بروز رسانی نده این هست نسخه انگلیسی رو دستی نصب و یا اپدیت کنید

سپس لازم هست فایل زبان نسخه فارسی رو در سیستم به روش زیز قرار بدین :

وارد پوشه wp-content نسخه فارسی بشید و پوشه languages رو برداشته در هاست وب سایتون در همون مسیر قبلی اپلود کنید سپس به فایل wp-config.php رفته و عبارت ؛

define('WPLANG', '');

بدین صورت تغییر بدین :

define('WPLANG', 'fa_IR');

خب کار تموم هست نسخه فارسی شده و طبق گفته آقای غیاثی عزیز پلاگین Iranian Calendar رو بجای پلاگین جلالی نصب کنید که جایگزین موقتی هست برای رفع مشکلت پلاگین جلالی !!!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ادم این تاپیک و میخونه میترسه از وردپرس!!!!!!! والا من هروقت پیغام به روز رسای میاد پناه بر خدا به روز میکنم مثل الان به روز کردم ولی همچین مشکلایی که شما میگید برای من به وجود نیومده!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط helen94
      سلام دوستان. من دنبال افزونه یا ابزارکی می گردم که باهاش در صفحه اصلی سایتم یه باکسی ایجاد کنم که در اون آخرین پست های سایت رو نشون بده. به این شکل که جدیدترین پست رو به همراه تصویر شاخصش در قسمت بالا به شکل بزرگتر نشون بده و در قسمت زیرش پست های قبل تر رو نشون بده. تصویر افزونه ی موردنظرم رو ضمیمه کردم به این پست.
      قالبی هم که ازش استفاده میکنم قالب استادیار هست.
      من قبلا موارد این چنینی رو در خیلی سایت ها دیدم، اما اسم افزونه یا ابزاری که باهاش این کار رو کردن نمیدونم.
      ممنون میشم راهنماییم کنید.

• توسط sina-monfared
      سلام 
      در بخش دسته بندی محصولات؛ امکان استفاده از ابزار های ویرایش مربوط به این قسمت حذف شده است که در تصویر مشخص کرده ام.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

• توسط mr.meysam
      سلام
      وقت بخیر
      من روی وردپرس از قالب گود نیوز استفاده میکنم ولی امروز متوجه شدم که از هر تصویر حدود 18 تا سایز دیگه هم میسازه 
      چطور میتونم جلوی این کارو بگیرم؟
      حالا چطور میتونم اینا رو حذف کنم؟
      سایز هایی که میسازه اینا هستن
      120*76
       150*150
      180*120
      190*122
      220*140
      265*168
      274*173
      278*202
      284*180
      300*168
      308*192
      373*270
      45*35
      475*342
      567*365
      610*365
      90*60
      95*64
      سلام من سایتم چندوقته بالا نمیاد الان که از پشتیبان سایت پرسیدم گفت این مشکلای زیر وجود دارن کسی میتونه حلش کنه؟
      PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_escape_string() in /home/chahgavi/public_html/wp-content/themes/barad/functions.php:60 Stack trace: #0 /home/chahgavi/public_html/wp-settings.php(426): include() #1 /home/chahgavi/public_html/wp-config.php(90): require_once('/home/chahgavi/...') #2 /home/chahgavi/public_html/wp-load.php(37): require_once('/home/chahgavi/...') #3 /home/chahgavi/public_html/wp-blog-header.php(13): require_once('/home/chahgavi/...') #4 /home/chahgavi/public_html/index.php(17): require('/home/chahgavi/...') #5 {main} thrown in /home/chahgavi/public_html/wp-content/themes/barad/functions.php on line 60  
    • توسط behnamstar
      سلام و عرض ادب
      من یه سایت وردپرسی دارم که به تازگی تغییر دامنه روش انجام دادم که بعد ازینکار مشکل عجیبی اتفاق افتاده 
      من دامنه ی https://damane1.co m رو ریدایرکت کردم به https://damane2.co m الان اتفاقی که میفته دامنه 1 ریدایرکت میشه روی دامنه 2 
      ولی زیر دامنه ها ریدایرکت نمیشن 
      مثلا روی این لینک کلیک بشه (https://damane1.co m/linksite) باید این لینک باز شه (https://damane2.co m/linksite)
      ولی این لینکها جدا جدا باز میشن 
      فقط دامنه https://damane1.co m روی https://damane2.co m ریدایرکت میشه بقیه ی لینک ها همه جدا جدا باز میشن.
      ممنون میشم از دوستان کمک کنن 
      حتی به هاست پشتیبانی هم تیکت دادم ولی متوجه مشکل نشدن.