رفتن به مطلب

مشکل قالب سایتم با ie

پست های پیشنهاد شده

وقتی مرورگر IE در ویندوز 7 باز هست بر روی کلید f12 کلیک کنید و از منوی پایین نوع نمایش Document Mode را از روی حالت Quriks بردارید و بروی IE 7 و یا 8 بذارید و بعد تست بگیرید حالت Quriks برای نسخه های زیر 7 هست و اگر تست بگیرید اغلب سایتها در این نوع نمایش مورد دارند حتی الامکان Browser Mode رو نیز تغییر بدین بعد نتیجش رو ببینید

با سلام من به دنبال مشکلم در نتیجه جستجو به اینجا رسیدم : من این کار رو میکنم وبسایتم کاملا درست نشون داده میشه : www.memarchitect.com ولی هر سری که میام بازم همینه، این کاری که گفتین چطوری میشه توی پوسته اعمال بشه که سایر بیننده ها هم درست ببینند؟

آمار گیر من میگه همه استفاده کنندگانی که IE دارند ورژن 8 به بالا استفاده میکنند و وقتی من میزارم روی ie8 پس از F12 درست میشه، بعدش باید چکار کنم؟ ببخشید اگر سوالم خیلی مبتدی است.

لینک به ارسال

ببینید این تغییر برای بازدید کننده شما نیست برای این هست که شما مشکلات پوسته برای ورژن های پایینتر ie رو بتونید پیدا و فیکس کنید. سمت شما هست نه سمت کاربر.

برای اینکه در نمایش برای همه کاربرها یکسان باشه باید فایل فیکس برای نسخه های ie ایجاد کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...