رفتن به مطلب

باز نشدن لینکها بعد از انتقال سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

اخیرا به یک سرور جدید رفتم. اما کاری که کردم این بود که خودم وردپرس رو نصب کردم مجدد و دیتابیس قبلی ام رو در این import کردم. الان صفحه اول سایت به خوبی بالا می اد اما وقتی که روی هر نوشته ای کلیک می کنم که مطلب رو کامل نشون بده و یا روی نوشته های ثابت برای همه می نویسه

Not Found

The requested URL /archive/2741 was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

برای نمونه لینک زیر

http://blog.bioemm.com/archive/2741

ممنون میشم از دوستان گرامی که در این زمینه من رو راهنمایی کنند.

لینک به ارسال

متشکر.

خیلی جالب بود. یعنی اصلا تغییری ندادم فقط رفتم همونا قسمت پیوندهای یکتا اوکی زدم همون ها ذخیره بشوند. درست شد.

پناه بر خدا

ممنون دوست عزیز

لینک به ارسال
خیلی جالب بود. یعنی اصلا تغییری ندادم فقط رفتم همونا قسمت پیوندهای یکتا اوکی زدم همون ها ذخیره بشوند. درست شد.

پناه بر خدا

توضیح :

وقتی وردپرس رو دوباره نصب کردید تنظیمات وردپرس بصورت اولیه براتون کانفیگ میشه نه اون چیزی که قبلاً بوده . پیوند های یکتا برای اجرایی شدن نیاز به تنظیمات فایل htaccess داره که چون شما اون فایل رو انتقال نداده بودید و تنظیم نبود پیوند های یکتا برای شما کار نمیکرد (با توجه به ایمپورت دیتابیس قبلی ، لینک ها همون آدرس قبلی خودشون رو داشتن ) . با تایید دوباره پیوند یکتای مد نظرتون باعث شدید فایل htaccess دوباره ساخته بشه و لینک های سایتتون همگی معتبر بشن .

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...