• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
    • Saeed Fard

نسخه جدید وردپرس پارسی رونمایی شد   05/09/96

در پنجمین سال فعالیت از وردپرس پارسی و بعد از ارائه خدمات و سرویس‌های متفاوت به جامعه وردپرس ، برآن شدیم که نسخه جدید سایت وردپرس‌پارسی را بر اساس نیازها و خدمات جدیدی که قرار است ارائه شود طراحی و رونمایی کنیم ، از این جهت امروز یک ورژن از نسخه جدید رونمایی شد. در ادامه به معرفی بخش‌های مختلف سایت می‌پردازیم.     در دوره فعالیت گروه وردپرس‌پارسی بیش از 13 افزونه مختلف به صورت رایگان از طرف گروه برای وردپرس نوشته و منتشر شد که در مجموع دارای 100هزار نصب فعال روی سایت‌های وردپرسی است و 500هزاربار از مخزن پلاگین‌های وردپرس دانلود شده‌اند. به همین دلیل قسمت اول وب‌سایت مختص معرفی افزونه‌های گروه وردپرس‌پارسی طراحی شده است که در آن لیستی کامل از افزونه‌ها به همراه توضیحات در اختیار کاربران است . روند تولید افزونه‌های رایگان در جهت توسعه و بومی‌سازی بیشتر وردپرس از طرف وردپرس پارسی ادامه دارد و بزودی افزونه‌های دیگری به آرشیو اضافه خواند شد.   گروه وردپرس‌پارسی که تا به این‌جا تمرکز بیشتر خود را روی پشتیبانی رایگان از وردپرس گذاشته بود تا مشکلات کاربران وردپرس فارسی را حل کند که حاصل این فعالیت 18 هزار کاربر در انجمن با 43 هزار موضوع و 255 هزار سوال جواب است، قرار است من بعد در عرصه آموزش وردپرس وارد شود و از تخصص اعزای گروه در این حوزه نیز استفاده کند تا مرجعی کامل، اصولی و درست برای آموزش وردپرس ایجاد شود. قسمت دوم وب‌سایت مربوط به مقالات و آموزش‌هایی است که روی وردپرس پارسی از طرف اعضای آن ارسال می‌شود.   در دنیای وردپرس اتفاقات مختلفی در حال روی دادن است که دانستن آن‌ها میتونه برای ما جالب و جذاب باشه، برگزاری وردکمپ‌ها، معرفی سرویس‌ها و خدمات جدید و ... که از جمله اخبار مهم در این حوزه می‌توان برگزاری اولین همایش وردپرس ایران در سال 93 و همایش‌های دیگر مربوط به وردپرس و معرفی سیاره وردپرس و همینطور خبر برگزاری میتاپ‌های وردپرسی در ایران اشاره کرد ، در قسمت آخر وب‌سایت به معرفی موارد این چنینی پرداخته می‌شود و همینطور گزارش‌های مرتب از فعالیت‌ها، میتاپ‌ها و رویدادهای وردپرسی در آن ارائه می‌شود .   در ادامه این فعالیت‌ها بزودی شاهد اخبار جدیدی از وردپرس‌پارسی خواهید بود. شما نیز به عنوان یکی از کاربران این جامعه وردپرسی می‌توانید ما را در توسعه هر چه بیشتر وردپرس یاری کنید. لینک مستقیم خبر : http://wp-parsi.com/wpparsi-new-version  
Hror

مشکل صفحه سفید وردپرس

28 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت شما دوستان عزیز !

من یه مشکلی با سایتم دارم و مشکل همین صفحه سفید خودمون هست ولی اینبار متفاوت!

صفحه سفید وقتی روی سایتم میاد اگر پوشه wp-includes رو دوباره آپ کنم درست میشه و بعد از حدود 12 ساعت دوباره بر می گرده به حالت قبل!

وقتی هم که صفحه سفید میاد کلا تمامی صفحه ها و پنل ادمین سفید میشن.

لطفا یه بررسی انجام بدید!

اینم آدرس:

www.wikiebook.ir

با تشکر!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به انجمن خوش آمديد !

جستجو كنيد داخل انجمن از اين مشكلات زياد بوده! و بيشتر هم از قالب پيش مياد !

جستجو....

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و تشکر بابت پاسخ دهیتون!

والا تمامی مواردی و که توی تاپیک های دیگه گفته شده رعایت کردم ولی هنوز هم این مشکل رو دارم.

اگر نیاز هست بگید فایل فانشن رو پیوست کنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکبار نگارش جاری را بروزرسانی دستی کنید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/165-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

با پوسته پیشفرض تست کنید

و غیرفعال کردن افزونه ها

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام همه موارد رو امتحان کردم ولی جواب نداد!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وردپرسی در پوشه جدا نصب و تست کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر پوشه wp-includes رو دوباره آپ کنم درست میشه و بعد از حدود 12 ساعت دوباره بر می گرده به حالت قبل!

زماني اين اتفاق ميوفته كه :

1-افزونه داراي مشكل ميباشد و بعد از راه اندازي باز تداخل ايجاد ميكند

2-سايت شما هك و يا... شده و كسي قصد آزار دارد :D

اولي هميشه ميشه

اسم پوشه ها را هب ترتيب اول كنيد و بعد پنل مديريتي باز كنيد

plugin

themes

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام مجدد! دوستان تمام راه های پیشنهاد شده رو امتحان کردم ولی متاسفانه جواب نداد!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد از آپلود wp-includes تمام فایلهای php موجود در پوشه را سلکت کنید و عدد پرمیشنشون رو 644 بگذارید

یا وقتی صفحه سایت سفید می شه فایل wp-config.php را باز کنید و این کد را بیابید

define('WP_DEBUG', false);

و تغییر بدید به

define('WP_DEBUG', true);

تا دی باگ فعال بشه بعدش اروری که صفحات سایت نمایش خواهند داد بگذارید اینجا

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از جواب!

پرمیژن همه فایل های پوشه wp-includes مقدار 644 و پوشه ها هم 750 هست. وقت هم این حالت اتفاق می افته با تغییر کدی که شما گفتید هیچ تغییری ایجاد نمیشه و هم چنان صفحه سفید نمایش داده میشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی صفحه سفیده و دیباگ فعاله نشانی بگذارید و اعلام کنید تا سایتتون چک بشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام منم دیشب بدون هیچ تغییری در افزونه ها یا قالب مدیریت سایتم صفحه سفید میاد !!! نه از قالبمه نه از افزونه ها! پوشه wp_content و wp_admin و پوشه پلاگین ها رو هم به نوبت تغییر دادم ولی درست نشده کدی که آقا ایمان گفتند رو هم توی فایل کانفیگ گذاشتم ولی باز مدیریت سایتم سفیده و هیچ خطایی رو هم نمایش نمیده !!!! پوشه wp_admin رو هم به صورت دستی به روز کردم ولی باز همچنان مدیریت سفیده!!!!! سایتم باز میشه ولی مدیریت صفحه سفیده!!!! چرا اینجوری شده یه دفه؟؟؟؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فايل زير ضمينه كنيد :

error.log

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول مطمئن بشید مشکل از طرف سیستم شخصی شما نباشد

نرم افزار CCleaner را دانلود و نصب و اجرا کنید و تست بگیرید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی صفحه سفیده و دیباگ فعاله نشانی بگذارید و اعلام کنید تا سایتتون چک بشه

دوست عزیز الآن این حالت فعال هست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز الآن این حالت فعال هست.

تمام پوشه های وردپرس را بجز wp-content و فایل wp-config.php حذف و دوباره از مرجع دریافت و آپلود کنید (wordpress.org)

اگر اسکریپ نال شده یا قالب کرک شده در روی هاست خود دارید حذفش کنید

پوسته خود را به پوسته 2013 تغییر دهید

و تست بگیرید اگر درست شد و پوسته اصلی سایت پوسته رایگان است

کل فایل های قالب را زیپ کنید و بفرستید اینجا تا چک شود و الا با فروشنده تماس بگیرید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بنده دیروز بعد از بروزرسانی چند تا افزونه این مشکل برام پیش اومد. طبق دستور سایت wpfarsi عمل کردم و مشکلم به کلی حل شد.

برای بنده با افزایش مموری مشکل حل شد. البته دانگرید کردم افزونه هامو که این مشکل پیش اومد و از طریق قرار دادن کد زیر در wp-config.php مشکلم حل شد.

define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

اینم آدرس مطلب صفحه مرگ وردپرس که در سایت وردپرس با طعم فارسی منتشر شده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب کن به این نتیجه رسیدم که کلا مشکل من حل شدنی نیست! تمم موارد رو اعم از تعویض قالب و غیرفعال کردن افزونه و افزایش مموری و تمام راههای دیگه ای که هست رو انجام دادم ولی مشکل حل بشو نیست که نیست!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر موردی راه حلی داره

شما مطمئنید که اسکریپت یا افزونه یا قالب نال شده و یا کراک شده در روی سایتتون ندارید؟

منظورم افزونه های پریمیوم هست که بعضی سایتها رایگانش رو ارائه می دند معمنولا ایرادهای اینگونه مربوط به اون سرذی از اسکریپت ها می شه

مشکل صفحه مرگ و تغییر مموری اصلا به مورد شما ارتباطی پیدا نمی کنه صفحه مرگ وقتی ایجاد می شه که عملیات آپلود نسخه به روز رسانی بخاطر محدودیت رم هاست نیمه کاره بمونه و در نتیجه صفحاتی پاک شده باشند که نسخه جدید جایگزینشون بشه اما نسخه نتونسته کپی بشه و جاشون خالی مونده باشه

مورد شما کلا متفاوته

دیروز دوبار چک کردم سایتتون با پوسته دیفالت بالا بود

قبل از سفید شدن سایت از افزونه خاصی استفاده نکردید؟

افزونه اطلاع رسانی ایمیلی دارید؟

یا افزونه لایک در فیس بوک یا گوگل پلاس ؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Advanced Random Posts

اکیسمت

Google Analytics for WordPress

Google XML Sitemap for Images

Google XML Sitemaps

SEO Friendly Images

WordPress SEO

Wordpress Statistics

wp-jalali

WP-PageNavi

WP-PostViews

WP Minify

Yet Another Related Posts Plugin

این لیست پلاگین هام هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه های زیر رو یکی یکی (هر کدام در یک روز کامل جدا ) غیر فعال کنید و تست بگیرید تا افزونه ایراد دار دربیاد

ترتیبی که من صورت کردم بر اساس تعداد تیکتهای مشابه در یک سال گذشته بود (تا جایی که ذهنم یاری کرد) و بیش از همه احتمالم روی افزونه ی اوله

Advanced Random Posts
WordPress SEO
wp-jalali
Yet Another Related Posts Plugin

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هیچکدوم مشکل رو حل نکرد!

مشکل همچنان هست!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر خواستید برای فردا شب می تونید یوزر نیم و رمز هاستینگتون رو برام پیام خصوصی کنید تا مشکل رو برطرف کنم

فقط با اطمینان اسکریپت نال شده و کرک شده یا پوسته و افزونه غیر رایگان روی هاستتون ندارید دیگه؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا جایی که اطلاع دارم نه!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوست عزیز من این مشکل رو داشتم . ورژن php و mysql وب سایتتون پایین هستش .

سعی کردم تمام مشکلات رایج وردپرس رو تو یکی از مطالب سایت توضیح بدم .

http://picor.ir/1950/wordpress-most-common-problems-errors.html

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      دقیقا از دیشب سه تا سایت من با هم بالا نمیاد و وقتی واردش می شیم با صفحه سفید مواجه می شیم.
      من فایل Error_Log رو که چک می کنم می بینم هیچ خطایی موجود نیست. پشتیبانی هاست می گه مشکل از سمت شماست، در صورتی که من شک دارم، چون اولا چرا هر سه تا سایت با هم و تو یک ساعت بالا نمیاد و دوما چرا تو فایل خطا اثری از هیچ اروری نیست. من راهکارهای موجود تو وب رو هم تست کردم، از جمله افزودن کد نمایش خطا تو wp-config ، تغییر نام پوشه پلاگین، تغییر نام پوشه تم، عوض کردن پوسته از دیتابیس به پیشفرض وردپرس و... اما هیچ کدوم تغییری تو وضعیت صفحه سفید نداد.

راه حل پیدا کردن خطا تو چنین مواقعی چی هست؟ چطوری باید ثابت کرد مشکل از سمت سروره یا خودمون؟
      مرسی
    • توسط reza_5180
      سلام دوستان
      با sprites کردن تصاویر در css ، تصاویر سایت رو ترکیب میکنم. که باعث کاهش درخواست های http بشه
      حالا داخل تنظیمات یک قالب وردپرس، مثلا 6 تا عکس را باید بصورت جداگانه انتخاب کنیم. به این صورت که برای بارگذاری هر عکس، به کتابخانه عکس ها وصل میشود و عکس را از آنجا دریافت می کند. حالا مشکل اینجاست که این 6 تا عکس رو نمی تونم بصورت sprites کار کنم.
      اینم بگم که در کد های php این قسمت، از حلقه استفاده شده، و نمیشه کد css دلخواه برای همه زد. 
      به چه صورت تصاویری ترکیب شده را در این جور جا ها استفاده کنم؟
    • توسط nazanin123
      ضمن عرض سلام و وقت بخیر
      یک توضیحی درباره pdo و mysqli بدین
      من یک سایت تازه تاسیس دارم ، php رو گذاشتم روی 7.1
      البته 7.0 هم موجوده ، در ماژول ها mysqli تیک نخورده بصورت پیش فرض!
      آیا پلاگین های بروز مخزن هم از pdo برای ارتباط با دیتابیس استفاده میکنن؟
      بهتره تیک mysqli رو بزنم یا نه؟ تصویر ضمیمه شد

• توسط omidreza4887
      سلام به وردپرسی های عزیز. همونطور که میدونید یکی از مهمترین فاکتور های سئو و افزایش بازدید سرعت وبسایت هستش. ما به تازگی وبسایتی رو تاسیس کردیم که میتونید از این لینک مشاهدش کنید. متاسفانه سرعت لودش خیلی پایینه. افزونه های زیادی رو از جمله WP Rocket هم امتحان کردیم ولی باز تغییر زیادی رو شاهد نبودیم و حتی بعضی موقع ها باعث بدتر شدن لود شدن. در نوشته هامون هم از تصاویر کوچک تری نسبت به قبل استفاده می کنیم. ممنون میشم راهنماییم کنید و یا افزونه های دیگه ای معرفی کنید.
    • توسط mpi
      با سلام 
      دوستان من مشکل لود نشدن فونت های Font-awesome رو در سایت وردپرسیم دارم . این هم آدرس وب سایتم : sitefestival
      لطفا راهنمایی بفرمایید . ممنونم