• اطلاعیه ها

    • Saeed Fard

      سیاره وردپرس ایران   15/10/95

      سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
mostafa_d26

پست ووکامرس به جای پست اصلی

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز

من از یک قالب استفاده میکنم که ووکامرس را کامل پشتیبانی میکنه . میخوام بدونم چجوری میتونم تو صفحه اصلی پست های ووکامرس را بیارم . کلا راهی هست دسته ها و پست های ووکامرس را جایگزین پست و دسته های اصلی بکنی؟؟ (البتهبه طوری که سئو هم حفظ بشه )

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

اگر از ووکامرس پشتیبانی میشه. نباید مشکلی باشه و نیاز به تغییر ندارد

از چه پوسته‌ای استفاده میکنید؟

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

پوسته جریده . مشکلی نیست فقط مشکلش اینه که من فقط میخوام فروشگاه باشه ولی تو صفحه اول پست های فروشگاه نمیاد و چون پست نزدم صفحه 404 میاد . من میخوام کاری کنم که تو HOMPAGE محصولات بیاد و تو تنظیمات قالب هم بتونم از محصولات و دسته بندی هاش استفاده کنم (مثلا در قسمت اسلایدر بتونم انتخاب کنم که مطالب دسته خاصی از ووکامرس را نشون بده در صورتی که تو تنظیمات فقط دسته بندی های خود وردپرس هست)

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

این پوسته تجاری هست

تاپیک بایگانی شد

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.