رفتن به مطلب

صفحه اول سایت

SAMAN...23

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

من در قسمت صفحه اول سایت هیچ مطلبی نمیزارم و همه رو توی دسته های جداگانه میزارم و در صفحه اول نمیزارم مطلبی منتشر بشه.حالا درسته ای سایتم ورودی گوگل دارن اما صفحه اولم رو وقتی توی گوگل ادرس سایتم رو میزنم سایتم رو نمیاره در حالی که قبلا میورد.مطالبم هم کپی نیستند.مشکل چیه به نظر شما؟

یه سوال دیگه هم داشتم اینکه من فقط عکس هام رو کپی میکنم که مجبورم به هر حال عکس از اینترنت باید بزارم.چه راهکاری هست واسه اینکه گوگل نفهمه عکس کپی هست؟من قسمتی از عکس ها رو برس میدم اینطوری درسته؟اگه درست نیست باید چیکار کنم؟لطفا هر دوتا سوال رو راهنمایی کنید ممنونم

لینک به ارسال

خوب چرا کسی راهنمایی نمیکنه ؟خیلی منتظر شدم که پست رو خودم ابدیت کنم اما چند روزه کسی کمک نکرده.

لطفا اگه کسی اطلاع داره قسمت دوم سوالم رو حداقل جواب بده یعنی اینکه من چیکار کنم که عکس هایی که از اینترنت روی سایتم میزارم رو گوگل نفهمه که کپی هستند؟

لینک به ارسال

دوست عزیز هدفتون از اینکه مطالب رو توی صفحه اصلی نمایش نمیدید چیه !؟ :)

شما برای عکس ها ویژگی های alt و عنوان رو بذارید گوگل اونقد هوشمند نیست که عکس رو بدونه چی توشه ! از این بابت نگران نباشید

لینک به ارسال

خوب چرا کسی راهنمایی نمیکنه ؟خیلی منتظر شدم که پست رو خودم ابدیت کنم اما چند روزه کسی کمک نکرده.

لطفا اگه کسی اطلاع داره قسمت دوم سوالم رو حداقل جواب بده یعنی اینکه من چیکار کنم که عکس هایی که از اینترنت روی سایتم میزارم رو گوگل نفهمه که کپی هستند؟

ببینید دوست عزیز ، شما سوالتون رو اصلا خوب نپرسیدید!

1)سوال اول شما که من در صفحه اول متنی منتشر نمیکنم یکم گنگه!

و اینکه دیگه سایت شما در لیست گوگل نیست میشه گفت که شاید در بلک لیست رفتید.

2)و نیازی هم نیست انقدر راجع به عکسها حساسیت نشون بدید و نگران باشید.

ویرایش شده توسط alireza.nh
لینک به ارسال

ممنون از هر دوتا دوست عزیز از راهنمایی ها.

شرمنده اگه سوالم گنگ بود منظورم این بود که سایت شامل قسمت های خیلی متفاوتی هست و نمیشه اون ها رو با هم توی صفحه اول منتشر کرد www.neopost.ir اون ها رو منو بندی کردم توی دسته های مختلف.سایتم بلاک نشده چون ورودی دارم از گوگل نمیدونم اگه ورودی داشته ابمش معنیش اینه که بلاک نیست؟ورودی هام بیشتر از قبله.متن هام هیچ کدوم کپی نیست نمیدونم چرا باید بلاک شده باشک

لینک به ارسال

در کل اینکه صفحات دسته بندیتون هم ورودی گوگل داشته باشه در دراز مدت به ضررتونه و بهتره با روبوتز تکست فقط صفحات اصلی مطالب را برای ایندکس در گوگل معرفی کنید

برای اینکه صفحه اول سایتتون رو بهتر بشناسه در فایل header.php قالب کدهای title را به شکل زیر تغییر بدید

<title><?php if (is_home () ) { bloginfo('name'); } elseif ( is_category() ) { single_cat_title(); if(get_bloginfo('name') != "") echo ' - ' ; bloginfo('name'); }
elseif (is_single() ) { single_post_title(); }
elseif (is_page() ) { bloginfo('name'); if(get_bloginfo('name') != "") echo ': '; single_post_title(); }
else { wp_title('',true); } ?></title>

و لینک پینگ بک رو هم در فایل هدر اگر ندارید اضافه کنید

<link rel="pingback" href="<?php bloginfo('pingback_url'); ?>" />

دیگه می مونه sitemap.xml و Robots.txt

لینک به ارسال

ممنون از جوابت دادا

من همیشه با این قسمت مشکل داشتم

اخه اگه صفحات دسته بندی رو نزارم تو گوگل ایندکس بشه که دیگه هیچ پستی برای ایندکس تو گوگل ندارم یعنی مثلا فرض کنید من 3 تا دسته دارم به اسم بازی جاوا برنامه جاوا و بازی اندروید حالا اگه اون دسته بندی ها رو نزارم ایندکس بشن که نمیشه

منظور از دسته های اصلی نمیدونم چی هست اخه همه دسته هام اصلی هستند نزدیک 9 دسته اصلی دارم که هیچ کدوم توی صفحه اول نیستن چون موضوعاتشون فرق داره از طرفی اگه نزارم اونا ایندکس شن یا نزارم اون دسته ها از گوگل ورودی بگیرن دیگه از چی ورودی میگیرم مگه؟اگه میشه کامل توضیح بدین بدجوری گیج شدم

لینک به ارسال

تو گوگل با این آدرس چک کنید تا بدانید ایندکس شده یا نه :

site:www.neopost.ir

که من نگاه کردم در لیست گوگل بود. اما چون صفحه اول شما تغییرات پستها را نشان نمیده برای گوگل دسته بندیها یا پستهای دیگر مهمتر از صفحه اول شما میشه. البته همیشه هم اینجوری نیست بعد دوباره دامنه اصلی را اول میاره و خودم تجربه کردم.

ویرایش شده توسط javad abbasi
لینک به ارسال

ممنون

الان در مورد این قسمت که در پستی که قبل از این پستم دادم چیکار کنم؟اگه نزارم دسته بندی ها و ارشیو ایندکس بشه کلا ابندکسی دیگه نخواهم داشت که.و منظور از دسته اصلی و دسته های دیگه رو برام توضیح بدین در پست ما قبل اخرم یه کم مفصل تر گفتم مرسی

لینک به ارسال

ممنون

الان در مورد این قسمت که در پستی که قبل از این پستم دادم چیکار کنم؟اگه نزارم دسته بندی ها و ارشیو ایندکس بشه کلا ابندکسی دیگه نخواهم داشت که.و منظور از دسته اصلی و دسته های دیگه رو برام توضیح بدین در پست ما قبل اخرم یه کم مفصل تر گفتم مرسی

اینکه دسته ها در صفحه اول باشند مشکلی ایجاد نمی کند. اما شما باید تیتر پستها را در صفحه اول بگذارید. کلا موتورهای جستجوگر صفحه اصلی را بیشتر چک می کنند. شما باید یک صفحه ای داشته باشی که وقتی گوگل در زمانهای که صفحه اول را ایندکس می کنه شاهد تغییرات در مطالب باشه و این هم تنها با پستهای روزانه شما امکان پذیر است .

لینک به ارسال

یعنی مطالبی که در دسته بندی هام هر روز وارد میکنم در صفحه اول هم بزارم؟الان اگه ممکن هست یه نگاه بندازید ببینید مشکل کجاست www.neopost.ir

این مشکل رو از اول راه اندازی سایت داشتم ولی هنوز روش صحیحش رو نفهمیدم اخه بعضی ها میگند که کلا دسته بندی ها رو نباید بزارم ایندکس بشن اما این که نمیشه

بعضی ها هم میگند که ارشیو رو نزارم ایندکس بشه نمیدونم منظور این هست که کلاه اون مطالب وارد گوگل نشن یا بعد از ایندکس دیگه نزارم ایندکس شن قاطی کردم ولله :)

ادرس سایتم رو یه نگاه بندازین ببین دقیقا الان کدوم کار درسته ممنونم میشم مرسی

لینک به ارسال

یعنی مطالبی که در دسته بندی هام هر روز وارد میکنم در صفحه اول هم بزارم؟الان اگه ممکن هست یه نگاه بندازید ببینید مشکل کجاست www.neopost.ir

این مشکل رو از اول راه اندازی سایت داشتم ولی هنوز روش صحیحش رو نفهمیدم اخه بعضی ها میگند که کلا دسته بندی ها رو نباید بزارم ایندکس بشن اما این که نمیشه

بعضی ها هم میگند که ارشیو رو نزارم ایندکس بشه نمیدونم منظور این هست که کلاه اون مطالب وارد گوگل نشن یا بعد از ایندکس دیگه نزارم ایندکس شن قاطی کردم ولله :)

ادرس سایتم رو یه نگاه بندازین ببین دقیقا الان کدوم کار درسته ممنونم میشم مرسی

برو قسمت ابزارکها و ابزارک "آخرین مطالب " را تو سایدبار بذار. حالا صفحه اول که وسطش خالیه.

لینک به ارسال

شما اگر ایندکس دسته بندی ها و آرشیو رو ببندید مشکلی ایجاد نمیکنه . به شرطی که پیوند یکتای پست هاتون به دسته بندی مربوط نباشه . (از دسته بندی در آدرس دهی پست هاتون استفاده نکرده باشید)

لینک به ارسال

صفحه اول سایت صحیح تره که به پستهاتون وصل بشه

و شما فقط باید خود پستها را برای ایندکس شدن معرفی کنید نه دسته بندی هاشون رو پاسخ مهندس یار عزیز رو هم با دقت بخونید

لینک به ارسال

من برداشتم رو از راهنمایی های دوستان میگم ببینین درست فهمیدم

من الان رفتم و در افزونه one in seo و سایت مپ قسمتی که باعث جلوگیری از ایندکس شدن ارشیو و دسته بندی ها میشه رو تیک زدم یعنی دیگه ایندکس نمیشنو فقط پست هام ایندکس میشن که از این به بعد در صفحه اول اون ها رو قرار میدم و در دسته بندی ها هم قرار میدم.

اگه موارد بالا درسته فقط یه سوال دیگه برام مونده

اینکه من اگه جلوی ایندکس دسته بندی ها رو بگیرم و هر پست که در صفحه اول میفرستم و اون پست رو در دسته بندی ها هم وارد کنم و اون پست برای همیشه باید توی صفحه اول بمونه؟یا بعد از اینکه ایندکس بشه یه کاریش کنم؟اخه حجم صفحه اولم زیاد میشه فکر کنم من روزی 9 پست میفرستم اگه همه رو در صفحه اول وارد کنم این همه پست که روی هم انباشته میشه مشکلی ایجاد نمیکنه؟و سوال اخرم اینه که مطالبی که مثلا خیلی وقت پیش ارسال کردم و در دسته بندی ها ایندکس شدن و الان هم میخوام جلوی ایندکس دسته بندی ها رو بگیرم رو چیکار کنم؟انتقالشون بدم صفحه اول؟چه راهی دارین؟

سوالام زیاد بود چون خیلی این قضیه برام پیچیده شده با عرض معذرت مرسی

لینک به ارسال

با عرض معذرت این یکی دیگخ واقعا اخرین سوالم هست :D

کاری که گفتین انجام دادم و فقط پست ها ایندکس میشند.

اما یه مشکل وجود داره.اینکه وقتی مثلا بازی جاوا رو سرج میکنم همه بازی های جاوای موجود در سایتم با هم نمیان.مثلا بازی جاوای رالی صفحه 7 هست و بازی جاوای اکشن میره صفحه 10. و وقتی وارد اون صفحه میشم فقط یه بازی جاوا نمایش داده میشه در حالی که بالای 50 تا بازی گذاشتم.میخوام هر کدوم از صفحات سایت به صورتی باشه که وقتی بازی جاوا مثلا سرج میشه همه بازی ها رو نشون بده.یکی از دوستان گفت که با گذاشتن کلمات کلیدی و برچسب ها به صورت جدا جدا و اینکه همه بازی های جاوای موجود در سایت دارای یه برچسب یکسان هم باشه مشکل حل میشه این کار رو کردم ولی چیزی درست نشد

لینک به ارسال

با عرض معذرت این یکی دیگخ واقعا اخرین سوالم هست :D

کاری که گفتین انجام دادم و فقط پست ها ایندکس میشند.

اما یه مشکل وجود داره.اینکه وقتی مثلا بازی جاوا رو سرج میکنم همه بازی های جاوای موجود در سایتم با هم نمیان.مثلا بازی جاوای رالی صفحه 7 هست و بازی جاوای اکشن میره صفحه 10. و وقتی وارد اون صفحه میشم فقط یه بازی جاوا نمایش داده میشه در حالی که بالای 50 تا بازی گذاشتم.میخوام هر کدوم از صفحات سایت به صورتی باشه که وقتی بازی جاوا مثلا سرج میشه همه بازی ها رو نشون بده.یکی از دوستان گفت که با گذاشتن کلمات کلیدی و برچسب ها به صورت جدا جدا و اینکه همه بازی های جاوای موجود در سایت دارای یه برچسب یکسان هم باشه مشکل حل میشه این کار رو کردم ولی چیزی درست نشد

در همون تاپیک گفته شد

باید صبر کنید لینکهای جدید ایندکس شوند

وبهتره تگهای قبلی رو حذف کنید

لینک به ارسال

باشه مرسی.فکر کنم سوالات من تمومی ندارن.

من پست در مورد دانلود کتاب و هم دانلود بازی جاوا و سیمبیان اندروید دانلود برنامه ها زنگ موبایل همه این ها رو قبلا توی دسته بندی ها به صورت جدا جدا وارد میکردم اما الان طبق راهنمایی شما همه این ها رو باید توی صفحه اول بزارم و در دسته بندی ها هم بزارم که دسته بندی ها نوایندکس هست.حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه موضوعات یه کم متفاوت هستند مثلا دانلود کتاب کنکور و دانلود بازی جاوا زیاد ربطی به هم ندارند و هر دوتا هم توی صفحه اول میان مشکلی پیش نمیاد؟الان نزدیم 9 موضوع مختلف هست که باید در صفحه اول بزارم

یه چیز دیگه هم هست من پست های موجود در دسته بندی ها رو با

پیوند یکتای نام پست تنظیم کردم حالا اگه اون پست ها رو بزارم تو دسته بندی ها بمونن و بیارمشون توی صفحه اول هم نمایش داده بشن با توجه به اینکه قبلا ایندکش شدن باز هم ایندکس میشن اگه بیارم صفحه اول؟

مرسی از کمک هاتون

لینک به ارسال

خیر بیان توی ایندکس مشکلی ایجاد نمیشه

اگر قرار بود مشکل ایجاد بشه، نمونه انجمن ها، باید از لحاظ سئو براشون مشکل ایجاد میشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...