رفتن به مطلب

مشکل در افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام بنده یک افزونه رو فارسی سازی کردم و یک سری استایل خاص بهش دادم که به نحوی اختصاصی شده توی لوکال به خوبی کار میکنه ولی وقتی روی سایت نصب میکنم و میزنم فعال شه این اخطار میده.

post-2007-0-25563000-1383834504_thumb.jp

و بعد از اینکه کاملا فعالش کردم میرم توی قسمت ابزارک ها که توی ابزارک ها بزارمش ولی وقتی برش میدارم و توی سایدبار یا هر جای دیگه قرار میدم صفحه خالی میشه(سفید میشه)و نمیشه کاری کرد و وقتی میزنم صفحه ریفرش بشه اون ابزارک توی ساید بار نیست روی یک سایت دیگه هم تست کردم بازهم همین مشکل داشت :( خیلی واسش زحمت کشیدم اگه کمک کنید درستش کنم ممنون میشم

لینک به ارسال

فکر کنم مشکل اصلی از پلاگین نه از صفحه سفید چون وقتی این پلاگین نیست هیچ مشکلی ندارم همچنین توی لوکال هاست به خوبی جواب میده ولی وقتی توی سایت نصب میکنم همون اخطار بالا که عکسش گذاشتم میده:(

لینک به ارسال

مشکل صفحه سفید از افزونه هست

بله

انکدینگ فایلهای php رو بررسی کنید برروی UTF-8 without BOM باشه

لینک به ارسال

دوست عزیز شما اصلا صفحه سفید کلا بیخیال شو این بگو چجوری میشه رفع کنم

http://forum.wp-parsi.com/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=3875

لینک به ارسال

میتونه علل زیادی داشته باشه

کدهای توابع هم میتونن مشکل ساز باشن

خروجی یک تابع هم دلیل ایجاد این نوع خطا میتونه باشه

همچنین پاک نشد یک هدرز و ....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...